Як схуднути в литках ніг, схуднення литок ніг

Як схуднути в литках ніг, схуднення литок ніг Як схуднути в литках ніг?

На жаль, для жінки досконалість завжди залишається недосяжною метою, та й стрімко змінюється мода не завжди додає впевненості в собі. Худосочні моделі, крокують по подіуму, заклично виблискують тонкими ногами, витонченими литками

ніг і крихкими щиколотками. Саме ця частина тіла вважається погано піддається коригуванню, але це не так.

На жаль, значно схуднути локально не вдасться, природа сформувала організм людини таким чином, що він позбавляється надлишків жирових накопичень комплексно. Але якщо задатися метою і розібратися, як схуднути в литках ніг, то і природу можна перехитрити, значно зменшивши обсяг проблемної зони. Методику схуднення 25 кадр безкоштовно можна скачати на будь-якому тематичному сайт. Однак вона має як плюси, так і мінуси.

У першу чергу варто змінити принципи харчування, щоб запустити жиросжигающие процеси в організмі. Щільно снідайте, кашами та іншими складними вуглеводами, обов’язково снідайте, відмінним варіантом стане м’ясне або рибне блюдо з гарніром з овочів або гречки і не забувайте вечеряти, щоб зрадницький голод не порушив сон. Основні обмеження накладаються саме на вечірній прийом їжі, з нього варто повністю виключити складні вуглеводи в будь-якому вигляді, оптимальний вечеря – порція не жирного сиру з додаванням яблука або зелені. І не забувайте пити воду, вона допоможе підтримувати циркуляцію крові в литках ніг на достатньому рівні.

Помітне схуднення литок ніг – завдання не просте і головними помічниками в цій справі виступають вправи і ретельна подальша розтяжка. Виконувати їх необхідно щодня, адже саме цей комплекс можна виконувати навіть під час перегляду улюбленого телесеріалу чи передачі. Послідовність наступна: 1-2 вправи – розтяжка і так кожен день до досягнення результату.

Види вправ:

Встаньте пальцями обох ніг на поріг дверей або товсту книгу, повільно опускайтеся до тих пір, поки не торкнетеся п’ятою підлоги і потім повільно піднімайтеся «на носочки». Повторити необхідно 20-30 разів.

Поставте перед собою невисоку табуретку і зашагівайте на неї. Спочатку правою ногою, ліву – призначте, зійдіть на підлогу, потім лівою ногою з приставленням правою. Повторіть вправу 20 разів для кожної поштовхової ноги. Бонус такого тренування – красиві обриси передньої частини стегна, яка задіяна при виконанні.

Стрибки на місці або через скакалку, така аеробне навантаження послужить відмінним поштовхом до приведення в дію жиросжигающих механізмів.

Види розтяжок:

ляжте на спину, залиште ноги прямими, по черзі піднімайте їх і, тримаючись на ступню, постарайтеся підтягти максимально близько до обличчя.

почніть робити випад вперед, але намагайтеся не відривати від підлоги п’яту поштовхової ноги, розтягуйте гомілку пружними м’якими погойдуваннями. Обидві розтяжки повинні виконуватися до приємної болю, що тягне, саме вона гарантує подальший результат.

І пам’ятайте, займатися потрібно регулярно і з самовіддачею і тоді результат обов’язково переконає вас у тому, що немає нічого неможливого.

  • швидко схуднути в литках на воді

Comments are closed!

_0.31MB/0.00402 sec