Як схуднути в литках ніг? 4 вправи для схуднення литок

Як схуднути в литках ніг? 4 вправи для схуднення литок Як схуднути в литках ніг? 4 вправи для схуднення литок

Як відомо, людський організм має дуже складну будову, яке важко піддається управлінню. Так, під час процесу схуднення ми починаємо втрачати вагу, проте зайві кілограми продовжують залишатися в деяких проблемних зонах, які ніяк

не хочуть здаватися.

Для всіх людей, які страждають надмірною вагою, дана проблема вважається однією з найсерйозніших. Адже в цьому випадку звичайними загальними тренуваннями справу не виправиш.

Отже, треба знати, які вправи і методи варто виконувати, щоб зменшити обсяги тієї чи іншої проблемної зони. Сьогодні я приділю увагу такому питанню, як схуднути в литках ніг. Основна мета якої полягає в тому, щоб зменшити обсяги литок. Завдання відверто кажучи є не найпростішим. Однак якщо правильно виконувати всі умови, успіх обов’язково буде досягнутий.

Перед тим, як приступати до процесу схуднення в литках . необхідно знати наступне:

    Ні в якому разі не качайте ноги на тренажерах, це тільки посилить вашу ситуацію, оскільки м’язи почнуть інтенсивно зростати.
    Навпаки, робіть акцент на розтяжці литкових м’язів (відмінно з цим завданням справляються йога, пілатес, стретчинг).
    «Висушити» ікри дозволяє аеробне навантаження: швидкі легкі вправи зроблять ноги стрункими і більш рельєфними (наприклад, степ-аеробіка).
    Не сідайте на дієту, але обмежте харчування, щоб процес схуднення пішов швидше.

А тепер давайте розглянемо деякі вправи, ефективні для схуднення литкових м’язів .

Вправа № 1

Необхідно купити степ-платформу. Ставши на неї правою ногою, ліву залиште на підлозі. Підніміть ліву ногу до правої, щоб ви повністю опинилися на платформі. Тепер на підлогу поставте праву ногу і потім її призначте до лівої. Виконайте ще раз, починаючи вже з лівої ноги. Всього варто зробити по десять підходів до кожної ноги. Вправу слід виконувати у швидкому темпі.

Вправа № 2

Це вправа – на розтяжку. Зробіть крок однією ногою вперед, при цьому долонями упріться в сідниці. Не поспішаючи згинайте в коліні ту ногу, яка знаходиться спереду. Нога, яка відставлена??тому, повинна повністю всією ступнею спиратися на підлогу. Вага тіла припадає на ззаду стоїть ногу. Таким чином, присідаючи все глибше, ви розтягує задню частину стегна і литковий м’яз задньої ноги. Мінімальний час виконання розтяжки – 30 секунд.

Вправа № 3

Слід лягти на спину, зігнути ноги в колінах і почати по черзі тягнути шкарпетки до себе. Ця вправа, як і попереднє, спрямоване на розтягування м’язів. Незважаючи на гадану простоту, воно володіє великою ефективністю.

Вправа № 4

Встаньте біля стіни і зіпріться про неї руками. Зігніть в коліні одну ногу і покладіть на неї гомілку інший. Підніміться десять раз на носку опорної ноги. Потім поміняйте ноги і повторіть вправу.

Вищеперелічені вправи – далеко не все, що сприяють схудненню литок. Проте, цього нескладного комплексу цілком достатньо, щоб домогтися бажаного. Головне, що потрібно від вас, виконувати їх регулярно і сумлінно. І тоді весь світ буде у ваших ніг. )

Comments are closed!