Як схуднути в 11 років – дієта, меню, особливості

Як схуднути в 11 років – дієта, меню, особливості Як схуднути в 11 років

Як схуднути в 11 років? Таке питання часто задають батьки . переживають, що їх дитина важить набагато більше норми, або самі діти.

В першу чергу, не слід

забувати, що в 11 років формування тіла і внутрішніх органів не закінчено, і організм дитини значно відрізняється від організму дорослої. З їжею отримує речовини, необхідні не тільки для життєдіяльності, а й для формування і росту. Це необхідно враховувати при складанні дієти для дітей 11 років.

Другий складний момент при відповіді на питання «як схуднути в 11 років» – акселерація. Організму необхідні додаткові ресурси для нормального формування статевої системи, що так само слід враховувати в дієті для дітей 11 років.

Ще один фактор – дуже швидко набирають вагу діти, які проводять багато часу, втупившись у монітори різних електронних пристроїв. Завдання батьків – максимально скоротити цей час, займаючи дитини активними видами спорту, танцями, іншими заходами, які вимагають рухливості. Часто цього буває достатньо, щоб нормалізувати вагу дитини.

Особливості анатомо-фізіологічного розвитку – період посиленого росту (витягнення) з 10 до 12 років і період інтенсивного наростання маси тіла (округлення) з 8 до 11 років, індивідуальні для кожної дитини. Так що велика ймовірність, що округлене в 11 років тіло витягнеться пізніше, в період статевого дозрівання, і питання «як схуднути дитині 11 років» втратить свою актуальність протягом нетривалого періоду.

У деяких випадках батькам достатньо заборонити перекушувати між прийомами їжі і є за комп’ютером. Виключити з дитячого раціону висококалорійні продукти і страви, що не містять корисних речовин:

  Смажену картоплю, чіпси; Ковбасу, сосиски; Піцу; Пельмені; Торти, булочки; Майонез; Солодкі газовані напої типу Коли.

Через деякий час, після введення таких обмежень дитина перестане запитувати: «Як схуднути в 11 років?».

Дієта для дітей 11 років

Добова норма дієти для 11 років – 2400-2500 кал. Обов’язкова присутність в раціоні свіжих овочів і фруктів у великій кількості, м’яса і риби. Харчування чотириразове, вечеря не пізніше семи годин.

Зразкове денне меню дієти для 11 років.

Варіант I:

  Перший сніданок – каша гречана з молоком (нежирним); Другий сніданок – парові бурякові котлети, компот з яблук; Обід – борщ з пісним м’ясом, відварну картоплю, рагу з овочів, житній хліб; Вечеря – салат з овочів, допускається з нежирним майонезом, кисіль з фруктів.

Варіант II:

  Перший сніданок – оладки з манки з яблуками і родзинками, компот; Другий сніданок – паштет печінковий домашнього приготування з житнім хлібом, свіжі фрукти; Обід – суп вівсяний з чорносливом, компот із сухофруктів; Вечеря – картопля відварна, фрикадельки м’ясні на пару, чай або компот.

Враховуючи добову норму дієти для 11 років, проконсультувавшись з терапевтом і ендокринологом, можна чудово урізноманітнити меню і піти від питання «як схуднути в 11 років».

Як схуднути 11 річній дівчинці

Для того щоб відповісти на питання «як схуднути дівчинці 11 років» слід обов’язково пройти обстеження в ендокринолога. Посилений набір ваги в період статевого дозрівання – явище фізіологічне, до часу початку менструації дівчина повинна важити 45-48 кг, в іншому випадку в гормональному розвитку почнуться збої. Це потягне за собою масу проблем у майбутньому.

В 11 років у дівчаток посилено працює ендокринна система, інтенсивно розвиваються статеві залози, може змінюватися форма тазу і сідниць. Велика ймовірність, що через нетривалий час відбудеться стрибок зростання, а вага залишиться незмінним і ваша дочка перестане задаватися питанням «як схуднути дівчинці 11 років». Завдання батьків – самостійно або з допомогою досвідченого психолога, донести ці нескладні істини до свідомості дівчинки. Завдання не найпростіша, адже різкі скачки гормонального фону в період статевого дозрівання сильно відбиваються на поведінці і самооцінці будь-якої дитини.

Важливо пам’ятати, що харчування дитини 11 років має бути якісним, обов’язково включає необхідне для інтенсивно зростаючого організму кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів.

Приймати рішення про дотримання будь-якої дієти для дітей 11 років можна тільки після консультації з кваліфікованим педіатром і ендокринологом.

 • дієта для підлітків 11 років
 • дієта для дівчат 10 років швидко
 • Як похуднути дівчині якої 11 років
 • діета для дівчат 10 років
 • Дієти для дітей 11років
 • каблуки для дітей 11років
 • як схуднути в 11
 • Діети для підлітків 11 років
 • що їсти щоб схуднути 11 річній дитині
 • меню для 11 річної дівчинки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00597 sec