Як схуднути у верхній частині тіла :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Як схуднути у верхній частині тіла :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Як схуднути у верхній частині тіла

Статті за темою «Як схуднути у верхній частині тіла»

Насамперед, визначити, з чим пов’язані диспропорції

вашої фігури. Причин існує чимало, але основних все ж дві: індивідуальна особливість будови кісткового скелета і фізіологічні проблеми.

З точки зору обміну речовин і гормонального фону відкладення жиру в жіночій фігурі в області плечей, задньої сторони рук, грудей і спини пов’язано з порушенням венозного і капілярного кровообігу або з підвищеним рівнем кортизолу. Перш ніж приступати до позбавлення від зайвої жирової тканини, запишіться на консультацію до дієтолога або ендокринолога, щоб виключити проблеми з гормонами.

Якщо ж у спадок вам дістався такий тип фігури, при якому плечі ширше стегон, не сумуйте. Зрештою, будь-яку проблему можна вирішити. Схуднення відбуватиметься в кількох напрямках одночасно.

Знизити загальну кількість споживаних калорій

Ваша дієта не передбачає виключення жодних груп поживних речовин: білків, жирів чи вуглеводів. Всі вони без винятку вам необхідні. Ваше завдання виключити з раціону висококалорійні продукти. такі як жирні сорти ковбаси та шинка, сардини і тунець в олії, копчена риба, здоба, жирні та солодкі десерти, торти і тістечка. Вибирайте нежирні сорти продуктів, стежте, щоб максимальна кількість жирів не перевищувало 30-40 грамів на день.

Врахуйте, що навіть при дуже великій вазі не можна скорочувати денний раціон на 700 і більше кілокалорій. У цьому випадку організм різко уповільнює обмін речовин і схуднення припиниться. Не поспішайте і не захоплюйтеся чудодійними дієтами, чим швидше ви скинете вагу, тим більше ймовірність, що він до вас повернеться. Досить скоротити денне споживання калорій на 10-15%.

Окреслити талію

В цій корисній справі ваші найкращі помічники – вправи на прес і обруч. Позначивши талію, ви зорово відволічете увагу від ваших плечей. Виконуйте вправи для преса щодня протягом 15-20 хвилин. Не чекайте, що талія з’явиться у вас вже через тиждень.

Підсушити м’язи плечового пояса

Для того щоб зменшити обсяг м’язів верхньої частини тіла, вам доведеться довго і нудно виконувати вправи на витривалість. Включіть в свій щоденний розпорядок поряд з вправами для преса розтяжку для м’язів верхнього відділу. Стретчинг подовжує м’язові волокна, робить їх більш еластичними. Візуально ваші руки і плечі будуть виглядати більш витончено. Дуже гарні будуть високоінтенсивні та інтервальні тренування. Вони сприяють підтягування м’язів, але не збільшують м’язову масу. Спробуйте займатися тенісом, бадмінтоном, сквошем або східними єдиноборствами. Корисні будуть будь-які рухи корпусу в різних напрямках, особливо махи рук.

Накачати м’язову масу на стегнах і сідницях

  • як підсушити живіт
  • як підсушити м\язи
  • як підсушитись підлітку
  • як похудати в верхній частині тіла

Comments are closed!

_0.31MB/0.01504 sec