Як схуднути скинути вагу швидко позбавитися від зайвої ваги без дієт схуднення в домашніх умовах безкоштовно

Як схуднути скинути вагу швидко позбавитися від зайвої ваги без дієт схуднення в домашніх умовах безкоштовно Як скинути зайву вагу

Зайві кілограми – чи так вже вони «нешкідливі», як вважають багато їх володарі? Медики і фахівці з лікувальної фізкультури, призводять нові відомості про ожиріння, розповідають про його

несприятливі наслідки, рекомендують програму схуднення. У розділі дано комплекси вправ для огрядних людей – дітей та підлітків, дорослих, батьків з дітьми які можна робити в домашніх умовах.

Для широкого кола читачів.

Ми пропонуємо широкому колу читачів розділ про профілактику ожиріння у дорослих і дітей і про те, як позбутися зайвої ваги без виснажливих дієт. Цю тему не можна назвати модною, але вона не втрачає актуальності. Той, хто сам страждає ожирінням – а таких чимало – або у кого серед близьких є така людина, добре знає, що огрядність викликає ряд проблем особистого характеру та ускладнень зі здоров’ям і що не так-то просто повністю ліквідувати зайві жирові запаси.

Хоча ожиріння у дітей і дорослих багато в чому різниться, все ж це захворювання в загальних рисах однаково, до того ж найчастіше є сімейним, тобто вражаючим відразу декількох членів сім’ї в двох або в трьох поколіннях.

Автори розділу займаються питаннями ожиріння, схуднення, і перш за все за допомогою лікувальної фізкультури. Доктор Марта Стракова, асистент кафедри педіатрії Інституту підвищення кваліфікації лікарів і фармацевтів в Празі, Йозефа Шімсова, одна з кращих в країні викладачів фізвиховання, познайомлять читача з питаннями ожиріння у дітей; доктор наук Іржі Шонка з лабораторії ендокринології лікувального факультету в Празі і кандидат наук Алена Жбіркова з кафедри фізвиховання гуманітарних факультетів Карлова університету висвітлять проблеми ожиріння у дорослих.

У розділі наведені деякі нові відомості про ожиріння. Ми намагалися відповісти, чому одній легко схуднути, а іншому це вдається лише ціною багатьох зусиль і жертв. Найпростіше сказати, що гладка людина багато їсть і мало рухається. Подібний вирок, зрозуміло, відштовхне людини, що страждає ожирінням, від продуманого систематичного лікування, і він, можливо, буде шукати порятунку в багатообіцяючих, але безвідповідально рекомендованих програмах схуднення, які нерідко тільки шкодять здоров’ю, і більше того, після їх завершення повні люди зазвичай ще більше додають у вазі. Проблема боротьби з ожирінням полягає, власне, не в тому, щоб одного дня різко схуднути, але в тому, щоб зберегти знижений вага тіла, а для цього необхідний перехід на новий, сучасний стиль життя.

Ми хотіли б, щоб ви якомога повніше скористалися безкоштовними уроками і практичними порадами, як запобігти ожиріння або як його позбутися, щоб вони принесли користь вам, а також тим, на чий руховий режим і звички в харчуванні ви можете вплинути.

«Все зайве шкодить» – говорить старе прислів’я. Шкодить, отже, і те, що людина володіє надмірно великою вагою тіла і надмірною кількістю жирових запасів. Це давно вже не вважається ознакою здоров’я і благополуччя, як вважалося в часи, коли люди були приречені на муки через нестачу їжі в результаті неврожаїв і воєн і коли виснажені, особливо діти, швидше захворювали і вмирали набагато частіше, ніж ті, хто харчувався добре. Зараз майже одна третина населення Землі (насамперед у країнах, що розвиваються) в буквальному сенсі слова голодує, одна третина людства розпорядженні достатню кількість продуктів харчування (з точки зору їх енергетичної вартості), але не відповідних за складом (дефіцит білків і вітамінів), а одна третину, просто кажучи, переїдає. Ми ставимося – і на жаль, і на щастя – до останньої групи. На щастя – тому що у нас кожен має право на працю, освіту, а завдяки цьому – достатня кількість продуктів харчування. На жаль – тому що ми не вміємо, сидячи за багатим столом, є помірно і вибирати тільки необхідні для збереження здоров’я продукти харчування, які не сприяють розвитку ожиріння.

Багато шкоди приносить також прагнення давати дітям що «краще» і «побільше» з самого раннього віку. У результаті поліпшення турботи про матір і дитину не тільки знизилися смертність немовлят і число хвороб, але також сьогоднішні діти стали вище і важче, ніж їх однолітки в минулі роки. Багато важать більше норми, і подальше підвищення ваги через надлишкового або неправильного харчування не тільки небажано, але й шкідливо для здоров’я, так як веде до порушення обміну речовин і збалансованості в організмі. Хоча дитина не виглядає болісно, ??навпаки, «цвіте», лабораторні дослідження прямо або побічно виявляють збільшуються відхилення в обміні речовин. У разі, якщо вчасно не будуть прийняті заходи, виникне ожиріння, яке, як правило, пізніше ускладниться захворюваннями жовчного міхура, діабет, гіпертонію, раннім атеросклерозом, стенокардією, інфарктом міокарда, деформаціями і старінням суглобів.

Доведено, що огрядні люди в середньому живуть тим менше, чим довше вони страждають ожирінням і чим важче його форма. Ожиріння в результаті своєї широкої поширеності та спричинених ним серйозних ускладнень часто стає причиною захворювань, інвалідності і зниженій працездатності, а також джерелом життєвих труднощів різного роду, морально-етичних та економічних. Тому суспільство прагне захистити себе від цієї «сучасної чуми», своєчасно звернути увагу людей на небезпеку ожиріння, роз’яснити причини, головним чином вказати, як йому запобігти і лікувати. Цій меті послужить і даний розділ, який розглядає питання харчування, і перш за все фізкультури з самого раннього віку і до старості.

Ви прочитаєте думки фахівців з ЧССР, що займаються проблемами боротьби з ожирінням. Автори не тільки популярно розповіли, які зміни викликають зайві кілограми, як вони впливають на здоров’я, але й запропонували комплексну програму, що включає дієту і рухову активність, для тих, хто хоче схуднути або запобігти появі надмірної ваги.

Поради, викладені в розділі, звернені до людей різного віку, і особливо до батьків – саме вони повинні прищепити дітям звичку правильно харчуватися, долучити їх до занять фізкультурою, адже набагато легше навчитися здоровому способу життя в дитинстві, ніж потім виправляти помилки. Всі рекомендації, які дають автори, цілком доступні кожному. Головне – почати і не зупинятися на півдорозі.

Малюнки для радянського видання взяті без змін з чеського оригіналу. Ймовірно, вас здивувало, що на них зображені стрункі, сухорляві фігури – адже вправи призначені насамперед огрядним. По всій видимості, автори вирішили показати, якими можна стати, якщо раціонально харчуватися і регулярно займатися фізичною культурою. Але навіть якщо ви не досягнете «ідеалу», представленого на малюнку, не впадайте у відчай – в будь-якому випадку вага ваш значно знизиться.

Закривши останню сторінку, вибравши для себе програму схуднення або збереження нормальної ваги без дієт, не відкладайте на дальню полицю!

Як схуднути швидше? Силові вправи або аеробіка.

Нижче дається характеристика особливостей впливу силових вправ і аеробіки на перебіг обмінних процесів в організмі людини.

Багато жінок вважають, що виконуючи вправи з обтяженням, вони зможуть схуднути швидше і воліють такий фітнес аеробіки. Почасти вони праві. Бодібілдинг або тренування з обтяженням прискорюють перебіг обмінних процесів в організмі і зберігають свій вплив на нього значно довше, ніж аеробіка. У процесі силових тренувань організм людини змушений витрачати велику кількість енергії. Він також потребує відпочинку і відповідному харчуванні. І ось тут ми виявляємо аспекти, непомітні на перший погляд.

Різні види спорту дозволяють спалювати жир по-різному. Виконуючи силові вправи, організм розщеплює більше вуглеводи, ніж жири. При цьому різко зростають метаболічні потреби організму. Навіть після одного тренування тіло протягом декількох днів продовжує відновлюватися. Цей процес помітно відрізняється від результатів занять аеробікою. Аеробіка розщеплює більшу кількість жирових калорій завдяки використанню кисню в процесі тренування. Головним джерелом енергії для силового тренінгу при коротких, але інтенсивних навантаженнях, виступає глікоген. Крім цього, силовий фітнес дозволяє людині збільшити м’язову масу свого тіла. А чим більше м’язова маса тіла, тим швидше протікає метаболізм – навіть у період спокою. З цієї причини бажаючий знизити вагу тільки за допомогою дієти і аеробіки не зможуть схуднути швидше, ніж ті, хто виконує силові вправи. Заняття аеробікою не будують м’язи. Крім того, під час тренування організм часто починає використовувати власну м’язову масу замість жиру. Хіба на такий ефект Ви розраховуєте?

Обидва ці види спорту мають своїми перевагами. Кращий спосіб швидко схуднути – використовувати їх у поєднанні. Виконання аеробних вправ відразу після бодібілдингу дозволить подвоїти ефект від тренування. Силові вправи змушують організм спалити багато кров’яного цукру. Займаючись аеробікою, він приймається за жири. Добре буде після занять бодібілдингом на тридцять хвилин відправитися на бігову доріжку.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00576 sec