Як схуднути, сидячи перед телевізором | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу!

Як схуднути, сидячи перед телевізором | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу! Як схуднути, сидячи перед телевізором

Не кожен може приділити достатню кількість часу фізичним навантаженням для схуднення. Ритм життя такий, що багато хто воліє після роботи йти не в спортзал, а впасти в улюблене крісло перед

телевізором і поринути в якийсь серіал. Але хто заважає займатися схудненням під час перегляду улюбленої телепередачі? Спробуйте поєднати приємне з корисним: схуднути. сидячи перед телевізором.

Для такого схуднення розроблена навіть спеціальна «телевізійна» гімнастика. C її допомогою ваші м’язи прийдуть в тонус.

А адже тільки тоді, коли з’являється тонус, м’язи починають інтенсивно спалювати жир. Їх обсяг при цьому збільшуватися не буде, але фігура стане підтягнутою, а шкіра не валиться, як це трапляється при схудненні за допомогою дієт.

Щоденний комплекс фізичних навантажень розрахований на виконання під час стандартної телевізійної передачі тривалістю 1 година, розбитою на 15-хвилинні блоки рекламними паузами, тривалість яких складає 5 хвилин.

Вправи для тих, хто дивиться телевізор сидячи

Перша декада місяця. Вправа для схуднення ніг і живота

Сидячи перед телевізором, підніміть одну ногу так, щоб стопа була на висоті 10 – 15 см від підлоги. Нога може бути зігнута в коліні або випрямлена. Чим більше випрямлена нога, тим білью5 навантаження на м’язи. Кут, на який ви згинаєте ногу при виконанні цієї вправи, можна міняти, плавно розгинаючи і згинаючи ногу. Тримайте ногу піднятою, поки зможете, потім підніміть іншу продовжуйте вправу до рекламної паузи у вашій телепередачі. Під час рекламної паузи опустіть ноги і відпочиньте. Можна встати і пройтися. Виконання цієї вправи тренує м’язи передньої частини стегна і черевного преса, спалює жир на ногах і животі. усуває порушення кровообігу в ногах і тазі, зміцнює серцево-судинну систему, дозволяє позбутися від болю в спині.

Вправа для схуднення рук і живота, а також зміцнення м’язів грудей

Переглядаючи телепередачу, покладіть обидві руки собі на коліна і з зусиллям натиснете руками на коліна зверху вниз. Підтримуйте зусилля до рекламної паузи. Якщо утримати тиск до рекламної паузи вам поки важко, давайте відпочивати поперемінно то однією, то іншою руці, але все ж прагнете утримувати тиск обома руками до реклами. Виконання цієї вправи дозволяє ефективно тренувати м’язи рук, грудей, черевного преса.

Вправа для схуднення рук, спини та шиї

Для виконання цієї вправи покладіть руки за голову на потилицю і натисніть вперед, одночасно чинячи опір тиску м’язами шиї так, щоб голова знаходилася в одному положенні. Утримуйте напругу до рекламної паузи. Не застосовуйте занадто великих зусиль, щоб не пошкодити шийні хребці. Періодично знімайте тиск, дозволяючи м’язам відпочити. Вправа тренує і приводить в тонус м’язи рук, шиї і спини, спалює жир на шиї. сприяє усуненню болю в шийному відділі хребта і сприяє профілактиці їх появи.

Вправа для схуднення ніг і сідниць

Сядьте ближче до краю стільця або крісла і напружте м’язи ніг так, як ніби хочете встати. Утримуйте напругу м’язів, скільки зможете. Періодично розслабляйте м’язи і відпочивайте, але прагнете робити паузи між напругою м’язів і їх розслабленням якомога меншими. Виконуйте вправу до рекламної паузи. Ця вправа тренує м’язи ніг і сідниць, приводить їх в тонус і змушує інтенсивно спалювати жир.

Друга декада місяця. Вправа для схуднення ніг і живота

Сидячи перед телевізором, відірвіть ступні від підлоги, зчепіть їх між собою і тягніть в протилежні сторони. Утримуйте м’язову напругу до рекламної паузи. Якщо при виконанні цієї вправи вам важко тримати ступні на вазі, можете відривати їх від підлоги лише на короткий час. Періодично розслабляйте м’язи, але намагайтеся зменшити час відпочинку і якомога довше зберігати напругу м’язів. Під час рекламної паузи дозвольте м’язам ніг розслабитися, встаньте і трохи пройдіться. Вправа робить живіт підтягнутим, а ноги – стрункими.

Вправа для схуднення рук, ніг і живота, а також для гарної форми грудей

Переглядаючи телевізор сидячи, покладіть руки на коліна з зовнішньої сторони ніг. Надавите руками на коліна так, немов хочете зрушити їх всередину. Одночасно напружте м’язи ніг і упирайтеся колінами в руки так, щоб ці рухи компенсували один одного. Виконуйте вправу до рекламної паузи.

Ця вправа відмінно тренує одночасно групи м’язів рук, ніг, живота, грудей і спини.

Вправа для схуднення сідниць

Сидячи, напружте м’язи сідниць і утримуйте їх в напрузі до рекламної паузи. Якщо ви сидите на жорсткому стільці, при напрузі м’язів ви повинні відчути, що трохи підвелися. Якщо ж ви сидите на м’якому кріслі або дивані, цього ефекту не буде, але ви все одно повинні чітко відчувати напругу м’язів. Ця вправа дозволить за короткий термін зробити сідниці пружними, підтягнутими і красивими, а також відновити нормальний кровообіг в тазу: воно, як правило, буває порушено, якщо ви ведете малорухливий спосіб життя.

Вправа для схуднення рук і області шиї

Підніміть руки на рівень плечей або трохи вище і витягніть їх в сторони під невеликим кутом відносно тулуба. Сильно стисніть кулаки. Вправа дозволяє відмінно тренувати м’язи шиї і рук, особливо дельтовидні м’язи, робить шию «витонченою».

Третя декада місяця. Вправа для схуднення ніг і живота

Переглядаючи передачу чи фільм, випрямити ноги, трохи відірвіть їх від підлоги, схрестіть один з одним і натисніть верхньої ногою на нижню. Тримайте напругу до рекламної паузи. Якщо перший час тримати ноги на вазі вам важко, періодично опускайте їх на підлогу, але прагнете до того, щоб ноги залишалися на вазі як можна довше. Ця вправа одночасно зміцнює черевний прес і м’язи ніг, робить ноги стрункими, а живіт плоским.

Вправа для схуднення ніг, спини, рук і живота

Покладіть кисті рук на внутрішню сторону колін. Надавите руками так, начебто намагаєтеся розвести коліна в сторони. Одночасно напружуйте м’язи ніг так, як якщо б ви намагалися звести коліна. Скомпенсіруют обидва рухи напругою м’язів. Така вправа одночасно тренує і приводить в тонус м’язи рук, ніг, живота і спини.

Вправа для швидкого схуднення живота

Переглядаючи телепередачу, напружте м’язи живота і сильно втягніть його в себе. Зберігайте напругу до рекламної паузи. Якщо вам занадто важко тримати напругу постійно, розслабте м’язи, передохніте трохи, потім повторіть вправу, але намагайтеся утримувати напругу як можна довше. Це відмінна вправа для м’язів черевного преса, сприяє швидкому спалюванню жирових відкладень на животі.

Вправа для схуднення ніг і сідниць

Сидячи, поставте ноги на підлогу і ступнями сильно натисніть вниз. Утримуйте напругу скільки зможете, трохи передохніте і відновіть вправу. Виконуйте вправу до рекламної паузи. Таке навантаження тренує задню частину стегна і сідниці, роблячи ноги стрункими, а сідниці підтягнутими.

На цьому місячний курс тренувань у положенні сидячи закінчується. Сенс таких фізичних навантажень в тому, що м’язи приходять в тонус і починають постійно спалювати жир, навіть якщо знаходяться в розслабленому стані. Далі варто лише підтримувати тонус м’язів, виконуючи вправи з невисокою інтенсивністю, щоб схуднути до потрібної вам ступеня.

Поділитися: Отримай безкоштовну консультацію по схудненню:

  • як похудати за тиждень вправивідео
  • як похудати в тазі і в животі
  • як похудати в колінах
  • фізичні вправи для схуднення сидячи на кріслі
  • Resizer програма щоб похудати
  • як похудати не сидячи на фітнес
  • Митодика Resizer худати
  • Вправи Resizer
  • Як швидко похудати не сидячи на дієтах
  • вправи для схуднення рук і ніг

Comments are closed!