Як схуднути швидко на 30 кг? Дієта мінус 30 кг. Відгуки. Як скинути швидко 30 кг? Меню

Як схуднути швидко на 30 кг? Дієта мінус 30 кг. Відгуки. Як скинути швидко 30 кг? Меню. Як схуднути швидко на 30 кг? Дієта мінус 30 кг. Відгуки. Як скинути швидко 30 кг? Меню.

худне, але слабоватенько? Хочете більшого? Хочете результат, «відмінусовані» від вашого

тіла тридцять кілограмів? Таке – можливо! (Можливо і не таке). Не віриться. Ясна річ! Цифра тридцять, начебто, і маленька, і не зовсім маленька (дивлячись, з якого ракурсу на неї поглянути). Від тридцяти кілограммчіков, реально, позбавлятися можна. Терпіння, бажання, наявність необхідних продуктів. Ось, в принципі, те, що вам потрібно брати для здійснення «арифметичного мінуса» зайвих кілограмів на вашій фігурочке.

Як схуднути швидко на 30 кг? Як скинути швидко 30 кг? – Дієта мінус 30 кг.

Напевно, ви чули про дієту Кремлівської. Є практично ідентична дієта. Вона не має назви. Назвемо її «Кремлівська – два». У ній і ховаються всі секрети, які ведуть до такого великого «кілограмовому мінуса». Вам секрети відкриються, тому що у вас є величезне бажання худнути, яким би то не було, способом. Це помітно навіть тоді, коли ви просто посміхаєтеся. Правда!

Вам і важко носити такий «вантаж» в тілі. Похвально, що вирішили з ним «попрощатися». Прощаючись з вагою зайвим, не забувайте, що про здоров’я теж потрібно піклуватися. Воно у вас одне, як, загалом-то, і земне життя. Ніяких страшних натяків! А натяк, всього лише, на то…. Загалом, проконсультуйтеся з відмінним фахівцем – дієтологом, перш ніж «йти» на дієту. Спеціаліст – для того і фахівецтC щоб ділиться знаннями та досвідом. Шкода, що дуже багато хто воліє це ігнорувати і не звертати уваги на «поради».

Почнемо з меню (тижневого) даної дієти, щоб ви заздалегідь знали, що чекати, від їжі, протягом семи днів.

Дієта мінус 30 кг. – Меню. Почнемо з воскресіння, щоб вас не лякало наступ понеділка:

Недільне меню:

Обід:

Помідор (середніх розмірів). Кофеек без присутності цукру. Пармезан (сто грамів). Смажена печінка теляти (сто грамів). Яйця всмятку (два).

Сніданок:

Чай зелений без присутності цукру. Сирок нежирний (сто грамів).

Вечеря:

Квасоля спаржева (сто грамів). Редиски (сім штук). Риба відварна (двісті грамів). Сир твердих сортів (сто грамів).

понеділкового меню.

Нежирний сир (сто грамів). Стакан молока. Отварная риба (двісті грамів).

Обід:

бессахарная кави. «Всмяточние» яйця (два). Тушкована яловичина (сто грамів).

Вівторкове меню.

Сніданок:

Варена індичка (двісті грамів). Чай зелений без присутності цукру. Помідор (середній).

Обід:

Куряче яйце некруто. Салатик з сиру, оливок, майонезу і креветочек. Чай чорний без присутності цукру.

Вечеря:

Кролик тушкований (двісті грамів). Яблучний сік (один стаканчик). Баклажанчікі, смажений на рослинній олії.

Среднічное меню.

Сніданок:

Чай на травах без присутності цукру. Варена ветчінка (двісті грамів). Квашена капуста (сто грамів).

Обід:

Бульйон м’ясний (п’ятсот грамів). Редісочний салатик (редисок – шість). Кава (неміцний) без присутності цукру.

Вечеря:

Фундучок (три столові ложечки). Смажене м’ясо в сухарях (сто грамів). Морквина, смажена на рослинній олії (сто грамів).

Меню на четвер.

Обід:

Рибка, тушкована в томаті (сто грамів). Твердий сир (сто грамів). Бульйон з курки (п’ятсот грамів). Кава неміцний (без цукру).

Вечеря:

Виноградний сік (двісті п’ятдесят грамів). Одна відбивна котлетка. Один солоний огірочок.

Сніданок:

Мінеральна водичка (два стаканчика). Листя салату (шість штучок). Нежирний йогурт (один). Телятинку смажена (двісті грамів).

Меню на п’ятницю.

Сніданок:

Петрушка. Рибне філе (сто грамів). «Пармезан» (сто грамів).

Меню на суботу:

Вечеря:

Грейпфрут (два). Несолодкий чорний чай.

Сніданок:

Сік з яблук (один стакан). Терта буряк з майонезом. Відварене м’ясо (двісті грамів).

Обід:

Кава (будь-якої міцності) без цукру. Фрукт (будь-який).

Дієта мінус 30 кг. – Відгуки. Не знаєте, чи варто покладатися на дієту – читайте відгуки «дієтичні». Люди не стануть брехати про результати. У цьому немає ніякого сенсу:

1 відгук. Кава та фрукти, фрукти і кава. Смачно, корисно, результативно. Апетитно! І, поряд з цим, мінус тридцять кілограмів. Хто б міг подумати, однак? У нашому світі, виявляється, і таке придумали вже. Що ж буде через років, скажімо, сто? Напевно, винайдуть «миттєві» таблеточки для схуднення: випиває таблетку та, хто походить хоче, і її вага на очах тане. Мрії – мріяння. А зараз – дієта! І рекомендую цю, бо можу похвалитися її безумовної та «працюючої» ефективністю.

2 відгук . Дієта «мінус 30 кг» – супер-здоровская. Якби вона була без чаю зеленого – була б ще кращою. Не можу, чомусь, пити його (скільки не намагалася). Організм, щось, із зеленим чаєм «дружити» не думає. Заміняю зелений чорним. Не знаю, як вплинуть мої корективи на результативність. Залишилося мені «страждати» два з половинкою дня. А годинник-то і не поспішають час прискорювати. Не можу. Так від дієти втомилася, як від прибирання і від прасування білизни. Нічого! Трошки ще залишилося.

3 відгук. Кремлівська…. Судячи з назви, дієті цієї (або її меню) вже не так мало років. Цікаво, а наші прабабусі не пробували її? Хоча…. Дієти, в їх часи, були немодними і незатребуваними. Спробувати вирішила дієту. Маша (моя однокласниця) говорить, що дієта хороша. Ну, кому – кому, а однокласниці своєї я не можу не повірити. Повірю, але перевірю. А то, мої цікаві подруги, будуть випитувати: що, як, коли, навіщо. Їм я завжди правду говорити волію (вони мені платять тим же).

4 відгук. Добре посиділа! Задоволена…. Як тисячі слоників! Тепер я – стройненькая і красива! І нехай, красі такий, заздрять всі! Бажано, щоб заздрість була «белоцветного», а не чорної. Від чорної, якось, «чорніє» все на душі і в душі. Недобре. Я сама не заздрю, і не раджу це робити комусь іншому. Білий колір – нарядно чорного.

  • як схуднути на 30 кг
  • як схуднути на 30кг
  • як швидко схуднути на 30 кг
  • як скинути 30 кг
  • Як скинути 30кг
  • як схуднути на 30 кілограм
  • дієта мінус 30 кг
  • дієта щоб скинути 30
  • дуже швидко схуднути на 30 кг
  • минус тридцать килограмм

Comments are closed!

_0.32MB/0.01193 sec