Як схуднути, прибрати жир з живота за 3 дні?

Як схуднути, прибрати жир з живота за 3 дні? Як схуднути в животі за 3 дні?

Для прагне до досягнення певної мети жінки немає нічого недоступного. Це стосується і питання стрункості фігури, тому, якщо цілеспрямована дівчина поставила завдання схуднути, так воно і буде,

причому в даній області стають не важливими ні терміни, ні методи, ні «жертви».

Найскладнішими, проблемними зонами жіночої фігури завжди були живіт, стегна і сідниці. Досягнення ідеальних пропорцій цих частин тіла вимагає чималих зусиль. Тут слід дотримуватися комплексу рад, виконання яких дозволить за короткий термін зробити талію виразною, а живіт менш помітним.

Отже, як схуднути в животі за 3 дні і чи реально це? Перший крок – це дієта, і ніяких «ліричних відступів» від неї бути не може. Протягом трьох днів слід пити знежирені молочні та кисломолочні продукти: натуральний кефір, молоко, йогурт. Їх потрібно вживати на сніданок і вечерю. Полудник може складатися з пари зелених яблук, груш або апельсина. Обід, за традицією, включає суп, як основне блюдо. Суп вариться на овочевому бульйоні з моркви, картоплі, капусти, зелені, ріпчастої цибулі. Щоб впевненіше себе почувати і не чути постійне бурчання в животі, до супу можна додати невеликий шматочок відварного пісного м’яса, бажано яловичини. Ніяких напівфабрикатів, здобних булочок, печива і цукерок. Тільки такий триденний раціон змусить організм позбавлятися від шлаків, очищатися і стройнеть.

На питання, як прибрати жир з живота за 3 дні, відповідь досить проста – з9нятися активною фізичним навантаженням. Ідеальне вправи в даному випадку – це прес. Двох вправ в день по 20 раз буде цілком достатньо. Перша вправа вважається класичним. Слід лягти на підлогу, зігнути ноги в колінах, руки за головою. Відриваючи корпус від підлоги, потрібно намагатися дотягуватися до колін максимально близько, причому руки повинні залишатися за головою, а лікті – розведеними. Під час вправи м’язи живота отримую велике навантаження, посилюється обмін речовин і спалюється жир. Друга вправа полягає в одночасному піднятті ніг і корпусу з метою дотягнутися долонями до шкарпеток ніг. Після вправ бажано зробити інтенсивний масаж м’язів живота з використанням зволожуючого масла. Слід робити звичайні масажні рухи за годинниковою стрілкою 10-15 хвилин.

На закінчення потрібно додати, що вага, скинутий дуже швидко, найчастіше так само швидко і повертається. Тому, щоб отриманий результат радував володарку ще довгий час, потрібно продовжувати вести активний спосіб життя, робити масаж, дотримуватися низькокалорійної дієти і отримувати від свого нового образу масу позитивних емоції.

Comments are closed!