Як схуднути при гормональному збої? | Здорова дієта

Як схуднути при гормональному збої? | Здорова дієта Як схуднути при гормональному збої?

Опублікував: admin | 26 лютого 2012

Як схуднути при гормональному збої?

Іноді трапляється так, що, навіть відмовившись від багатьох кулінарних шедеврів і активно

займаючись фізкультурою, скинути зайву вагу все ж не вдається. Так трапляється, якщо зайва вага з’явився через порушення гормонального фону.

Як схуднути при гормональному збої? Деяким здається, що боротися з гормонами марно і смиренно опускають руки. Насправді впоратися з цією проблемою можна, варто лише нормалізувати функціонування ендокринної системи.

Як схуднути при гормональному збої: продукти харчування

Після сорока років в організмі кожної жінки відбувається гормональна перебудова, основна мета якої – підготовка до менопаузи. У цей час кількість вироблюваних гормонів невблаганно зменшується, внаслідок чого збільшується ріст жирових відкладень. Справитися з зростаючим ваг практично неможливо, якщо обмежитися лише фізичними навантаженнями і дієта. Необхідний обов’язковий прийом гормональних препаратів, під силу підібрати які лише досвідченому лікаря-ендокринолога. Перед менопаузою можна почати прийом натуральних гормональних засобів, до яких відносять квітковий пилок і соєві боби. Якщо приймати їх досить довго, вони значно полегшують період менопаузи.

Якщо основна причина зайвої ваги – зменшення швидкості обмінних процесів, то необхідно о2ернути увагу на функціонування щитовидної залози. Кількість тіроідних гормонів зменшується, а разом з ними знижується швидкість обмінних процесів. Щоб збільшити вироблення таких гормонів, можна почати прийом спеціальних препаратів, а можна збільшити кількість продуктів, багатих йодом: молюсків, морської капусти, морської риби і водоростей. У капусті, комі йоду, є мікроелементи, які допомагають худнути.

Схуднення при гормональному збої: зміна способу життя та фізична активність

Фізична активність при гормональному збої

До 50-років повністю припиняється вироблення соматропіну (гомону росту) – їх виробляє гіпофіз, і відповідають вони за утилізацію жиру. Єдине, чим можуть допомогти собі пані – це збільшити час нічного сну, адже соматропін з подвоєною силою виробляється лише вчасно нічного відпочинку. Також впоратися із зайвою вагою допоможуть фізичні вправи. Якщо активно позайматися вдень, вночі в роботу включитися гормон росту, і худнути ви почнете вже у сні.

Активізувати діяльність щитовидної залози можуть найпростіші вправи з йоги: нахили шей назад і вперед.

Як схуднути при гормональному збої: лікарські препарати

Як би не хотілося, а повністю обійтися без ліків неможливо. Після проведення спеціальних лабораторних досліджень лікар-ендокринолог або гінеколог може призначити тироксин. Цей гормон збільшує швидкість обмінних процесів. Тільки не варто самостійно призначати собі дозування, якщо причина набору ваги не в щитовидної залози, то прийом тироксину може привести до повного руйнування цієї залози.

З метою схуднення не рекомендується робити ін’єкції гормону росту – це може загрожувати розвитком злоякісних пухлин і діабету.

Який би спосіб схуднення ви не обрали, обов’язково з’ясуйте причину появи зайвої ваги.

  • гормональний збій і зайва вага
  • як схуднути при гормональному збої
  • ГОРМОНАЛЬНИЙ ЗБІЙ ПІСЛЯ 50 РОКІВ
  • дієта при гормональному збої
  • зайва вага і гормони
  • не можу схуднути гормональний збій
  • харчування при гормональному збої
  • чи може ендокринолог призначити дієту
  • чи можна схуднути після гормонального збою
  • чи можна схуднути при гормональному збої

Comments are closed!

_0.31MB/0.00816 sec