Як схуднути після пологів – Роди. ру

Як схуднути після пологів – Роди. ру Як схуднути після пологів

Набрати кілограми дуже легко (при “гарному” харчуванні можна поправлятися на 1-1, 5 кг в день). А ось позбавитися від зайвої ваги вкрай складно. Потрібно докласти максимум сили волі і терпіння, щоб досягти результату. Втрата навіть 100 г ваги за добу – це результат.

Головне, на наступний день позбутися ще від 100-200 г, а не додати 500 г і т. д.

Якщо Ви вибираєте яку дієту, то повинні розуміти, що вона повинна бути дуже на довго (на роки). Якщо Ви хочете за 2-3 тижня (місяця) втратити вагу, а потім повернутися до звичайного режиму харчування, то дуже легко і швидко повернетеся до того з чого починали. Тому худнути краще не по дієті, а наполегливо обмежуючи або виключаючи прийом висококалорійних продуктів і значно обмежуючи обсяг їжі, що з’їдається. Якщо Вам здається, що Ви мало їли, але на ранок вставши на ваги, бачите прибавку ваги – значить Ви їли багато, тобто потрібно ще ретельніше підбирати раціон.

Не їсти після 6-ти – це має стати законом (не рідко, а завжди). Почуття голоду у вечірні години (та й в денні теж) легко придушити, якщо пити гарячу воду з лимоном (200-300 мл) – як мінімум 1-1, 5:00 їсти не буде хотітися. Якщо через 1 годину знову захочеться їсти, замість їжі рука повинна знову тягнуться за гарячою водою. Якщо відчуття голоду дуже сильне, можна з водою з’їсти 1-2 ч. л. меду. З часом (досить швидко) Ви перестанете відчувати почуття голоду вечорами. Днем їсти можна, але некалорійної їжу (якщо Ви хочете схуднути). Якщо Ви будете харчуватися вдень без обмежень, але не їсти після 6-ти, то це дозволить лише утримати існуючий вагу, не поправитися ще більше, а от для схуднення потрібні обмеження. Повністю виключіть рослинне і вершкове масло, майонез, горіхи, шоколад, солодощі та здобну випічку – це самі калорійні продукти. Жирне м’ясо і риба жирних сортів також повинні бути виключені. Можна: будь-які овочі сирі і відварені (в салати масло не додавати), фрукти, але помірно – не більше 500 г на день, будь-які каші, зварені на воді (масло не додавати). Можна будь-які молочні продукти, але з пониженим вмістом жиру 0-1%. М’ясо (краще телятина), птицю і рибу їжте у відварному вигляді. Солодощі замініть сухофруктами, але є їх потрібно не кілограмами, а по 3-4 сухофрукта за 1 раз 3-4 рази на день. Пийте більше води до 2-2, 5 л. Якщо шалено хочеться з’їсти що-небудь смачненьке – з’їжте маленький шматочок, щоб заспокоїти себе.

Стимулом для Вас повинна бути думка про те, що вранці на вагах (зважуватися потрібно вранці без одягу або в одній і тій же одязі, після спорожнення сечового міхура) Ви побачите меншу цифру, а через кілька днів одягнете на себе одяг, яка стала Вам мала. Це особливе задоволення.

Крім того, не забувайте про фізичні вправи – 15-20 хвилин на день виділяйте для занять. Від цього Ви, звичайно ж, не схудни, але це допоможе зберегти форму. Вправи не потрібно робити до знемоги – просто по немногу вправ на всі групи м’язів: для рук і грудей, для спини, для ніг, для преса і розтяжка. Дуже сприяють витраті зайвих калорій тривалі піші прогулянки (більше 40 хвилин). Прекрасно підтримує форму плавання і аквааеробіка.

Що робити з святами? Звичайно ж, іноді можна дати собі слабинку і з’їсти багато всього смачненького, але наступного дня обов’язково тільки вода (можна плюс 2-3 шматочки хліба з сіллю на весь день). Інакше від придбаних після одного хорошого частування 1-2 кг ваги Вам доведеться позбавлятися 1-2 місяці. І ще раз нагадаю, що це не дієта – а спосіб життя. Це надовго. З віком вага починає накопичуватися дуже легко – не піддавайтеся зайвим спокусам. Ви повинні зрозуміти для себе: Ви хочете бути стрункою і красивою або запихати в себе їжу, а потім мучитися від свідомості того, що Ви товста.

Рекомендації перевірені. Дуже багато моїх знайомих худнуть і підтримують вагу по вищевикладеного принципом.

Автор: Зябликова Р. В. лікар акушер-гінеколог, зав. відділенням ПМЦ, лікар вищої категорії

  • як похудати роди
  • як схуднути якщо після родів прошло 2р

Comments are closed!

_0.31MB/0.00425 sec