Як схуднути після пологів, годуючи грудьми?

Як схуднути після пологів, годуючи грудьми? Як схуднути після пологів, годуючи грудьми?

Жодна любляча мама не бажає шкоди своєму малюкові, ось і доводиться шукати альтернативні способи схуднути. Фахівці кампанії «Фармамед» вирішили допомогти розібратися в цьому питанні і дати кілька практичних порад, при дотриманні

яких Ви м’яко і без шкоди для здоров’я малюка зможете схуднути і повернути собі колишню форму.

Крок перший 1. Психологічний настрій. Крок 2. Харчування

Під час годування грудьми харчування жінки вже виключає більшість продуктів, які можуть перешкодити Вам схуднути. І це великий плюс, адже турбота про здоров’я малюка – величезний стимул не вживати в їжу безліч шкідливих продуктів. Нагадаємо, що основу Вашого раціону складають, білки, жири і вуглеводи. Це необхідні елементи і їх отримувати потрібно обов’язково. А ось гострі приправи, прянощі, часник, хрін, так само як і соуси (кетчуп, майонез) Вам зовсім не потрібні. Також необхідно стежити і за поєднанням продуктів, наприклад, улюблена нами картопля з м’ясом засвоюється важко і краще поєднувати ці продукти трохи по-іншому: картопля + овочі або м’ясо + овочі. Тепер поговоримо про порціях. В ідеалі харчуватися потрібно 5-6 разів на день невеликими порціями – це допомагає організму швидше засвоювати їжу. Є невеликий психологічний прийом для тих, хто любить смачно і багато поїсти: їжу потрібно накладати на маленьку тарілочку – тоді візуально здається, що її багато. А ось на великій тарілці 2-3 ложки каші виглядають досить похмуро, і це може зіпсувати Вам настрій. Так що запасаємося невеликий посудом.

Крок 3. Очищення

Очищення організму – це одна з обов’язкових кроків при схудненні після пологів. Потрібно щоб всі речовини, які ми отримуємо їх їжі, після переробки і розщеплення на мікроелементи вчасно виходили з організму. Якщо ці речовини затримуються в організмі, починається інтоксикація і всілякі негативні наслідки: біль, здуття живота, дискомфорт, прищі і т. д. аж до порушення обміну речовин, а це вже серйозно. Так що запор – далеко не така безневинна або смішна річ, як видається багатьом, тим більше, що після пологів це досить часте явище. І якщо ця проблема у Вас є, потрібно обов’язково звернути на це увагу.

Одним із способів вирішення проблеми запорів є Фітомуціл – натуральний комплекс для відновлення нормальної роботи кишечника. Фітомуціл усуває запор, здуття, хворобливі спазми, відчуття тяжкості і всі ті неприємності, які супроводжують порушення роботи кишечника. Це дійсно ефективне і абсолютно безпечний засіб. Примітний спосіб застосування Фітомуціла: потрібно розмішати вміст пакетика в склянці кефіру, йогурту або соку. Смачна допомога Вашому організму готова! Фітомуціл надає приємне обволікаючі дію, а після його прийому з’являється відчуття насичення. Рекомендується прімімать Фітомуціл за півгодини до їжі, а у вечірній час він добре замінює прийом їжі. Необхідно пам’ятати, що після прийому Фітомуціл потрібно обов’язково випити склянку води.

Фітомуціл є 100% натуральним комплексом, він настільки безпечний, що його дозволено застосовувати з малих термінів вагітності, і під час годування грудьми. Фітомуціл рекомендований до застосування Російської гастроентерологічної асоціацією та Російським товариством акушерів-гінекологів. Ще однією з унікальних особливостей Фітомуціла є здатність відновлювати ріст власної корисної мікрофлори, а, отже, усувати дисбактеріоз, завдяки комплексному впливу подорожника і сливи. Одним словом Фітомуціл стане для Вас активним помічником в процесі схуднення після пологів.

Крок 4. Фізичні навантаження

  • ЯК ПОВЕРНУТИ В ФОРМУ ГОДУЮЧ!Й ГРУДДЮ МАМ!

Comments are closed!