Як схуднути після пологів? | Фітнес під час годування грудьми Харчування годуючої мами Схуднення після пологів

Як схуднути після пологів? | Фітнес під час годування грудьми Харчування годуючої мами Схуднення після пологів Як схуднути після пологів?

Ви зовсім недавно стали мамою або все ще годуєте дитину грудьми, але при цьому мрієте про красиву фігуру?

Давайте дізнаємося, як схуднути

після пологів і не нашкодити ні собі, ні малятку.

Не будемо витати в хмарах. Швидко відновити фігуру після пологів без шкоди для здоров’я мами і малюка неможливо.

Ви ж знаєте, що вагітність займає цілих дев’ять місяців, так чому ж відновлення форми після неї має пройти швидше? Так що наберіться терпіння.

Якщо ваша вагітність протікала добре: ви багато гуляли, ходили у фітнес-клуб і басейн, то відновлення фігури можливо не буде потрібно зовсім. Так було зі мною. Але цей випадок трапляється рідше.

Пам’ятайте, що молодій мамі можна худнути, поки вона годує дитину грудьми.

Але тільки в тому випадку, якщо ви обираєте здорове харчування (без жодних булочок, ковбас і бутербродів) і нескладні фізичні вправи.

Якщо ви худнути поки що не збираєтеся (до закінчення інтенсивного годування), то зосередьтеся на тому, щоб не набрати додатковий зайву вагу. Часто набір ваги відбувається саме під час годування.

Чому я погладшала?

У надбавки ваги в післяпологовий період кілька причин. На0мперед, сповільнюється обмін речовин, а це заслуга гормонів.

Пролактин – гормон, який відповідає за вироблення грудного молока, – сприяє повноті, особливо в області стегон. Частенько в цей період знижена функція щитовидки, через це виникає слабкість, втома і набряклість.

Інша причина позбавленого ваги після пологів – психологічна

Від післяпологової депресії страждають багато. Особливо після народження первістка, тому що життя відразу ділиться на ДО і ПІСЛЯ. Вам здається, що свобода пішла безповоротно.

Для молодої мами світ змінюється: вона в ізоляції, їй ніколи займатися собою, немає відпочинку, а тут ще і переживання з приводу молока. І ви мимоволі тягнетеся за солодким, оскільки це єдиний спосіб швидкого задоволення!

Часто за півроку після пологів жінка гладшає на 15-20 кг. Тому важливо відразу після пологів збалансувати харчування.

Харчування при годуванні груддю

Насамперед слід зрозуміти одне правило: не можна їсти багато жирної їжі! Всі ці поради про чай з молоком, горіхи, сметану – повна нісенітниця. Для того, щоб молоко стабільно прибувало необхідно пити, але пити в звичайному режимі – більше, ніж зазвичай не потрібно! Простий трав’яний чай – оптимальний варіант.

Кількість молока не залежить від вашого харчування і кількості споживаних калорій, воно залежить від вашого спокою!

Все що вам потрібно – це більше відпочивати.

Якщо годує жінка важить на 3-5 кг більше, ніж до вагітності, – це норма.

Так як правильно харчуватися мамі, що годує, щоб схуднути? Споживані калорії потрібно розподілити між смачними і корисними продуктами. Зведіть до мінімуму солодощі, ковбаси, смажене і копчене. Зверніть увагу на свіжі овочі, фрукти, коричневий рис, хліб з борошна грубого помолу, цільнозернові каші. Пити краще воду, чай, домашні компоти, тільки не соки і не газовану воду!

У період годування важливо вміст білка в їжі. У добу треба з’їдати не менше 1,5 г білка на кілограм ваги жінки. Тому їжте м’ясо, рибу, птицю, яйця, молочні продукти – в цілому 400-500 г в день. З білковими продуктами ви отримаєте необхідну кількість вітамінів.

А якщо ви відмовитеся від нічних і пізніх вечірніх перекусів, то 100% будете худнути.

Фітнес під час годування грудьми

Молоді мами нерідко думають, що фізичне навантаження може негативно позначитися на процесі лактації. Насправді, як показують результати досліджень та особистий досвід, регулярні заняття середньої інтенсивності не впливають на якість і кількість молока.

Є деякі анаеробні вправи, які можуть сприяти збільшенню рівня молочної кислоти в молоці, що надає йому кислуватий смак. Виходів із ситуації три.

Перший вихід – знизити вагу обтяжень, темп і інтенсивність занять. Другий вихід – годувати дитину перед заняттям. Третій – зцідити трохи молока через 30 хвилин після заняття і годувати дитину грудьми спокійно.

Пам’ятайте про трехколясние коляски – вони створені саме для бігу, а не для модних прогулянок!

Скільки калорій необхідно годує мамі?

Після пологів вага в нормі?

Помножте його на коефіцієнт від 33 до 36. Наприклад, ваша вага 60 кг.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00975 sec