Як схуднути після 50 років – Racionika. ru

Як схуднути після 50 років – Racionika. ru Як схуднути після 50 років

Роки, прожиті в несприятливих умовах сучасної екології, погіршують здоров’я навіть самих міцних людей. Тому питання, як схуднути після 50 років, повинен супроводжуватися додатком «і не нашкодити собі при цьому». Рідко хто з жінок передпенсійного та пенсійного

віку не має хронічних захворювань, при яких багато дієти протипоказані. Плюс до цього втрата ваги після 50 років часто супроводжується появою шкірних складок, так як шкіра обличчя і тіла вже нееластична, вона суші і тонше, ніж була в молодості, і втратила пружність. Щоб уникнути проблем з глибокими зморшками і складками, худнути потрібно безпечно, втрачаючи в місяць не більше 3-4 кілограмів.

А кращий відповідь на питання, як безпечно і правильно худнути після 50 років, – поєднати здоровий раціон з активною життєвою позицією. Потрібно обов’язково порадитися з дієтологом і отримати рекомендації по індивідуальній системі, яка дасть результат без шкоди для вашого здоров’я. Якщо ви вирішили позбутися жирових накопичень, ні спеціальні чаї, ні голодування не принесуть користі. Зверніть, насамперед, увагу на продукти, до яких ви звикли, і постарайтеся відмовитися від тих, які ми перерахуємо трохи нижче. Тоді питання, як ефективно схуднути після 50 років, можна буде вирішити швидше і простіше.

Як правильно худнути після 50 років і що потрібно при цьому є

Основою нового раціону повинні стати не експрес-дієти, які протипоказані навіть у молодому віці, а здорове харчування і своєчасний прийом їжі. Виключити слід все жирне і солодке, всю калорійну їжу і тим більше фаст-фуди. Зайві калорії, а значить, і зайві кілограми – це не тільки зовнішня непривабливість, а й численні хвороби, у тому числі цукровий діабет, атеросклероз і т. д.

Всім, хто хотів дізнатися, як правильно худнути після 50 років, радимо запам’ятати, а ще краще записати і повісити у себе в кухні невеликий плакат: «Я повинна відмовитися від: солодощів і мучного, жирного і смаженого, гострого та копченого, маринадів і солінь ». Варто зменшити і кількість м’яса, щоб білок менше відкладався в організмі. 70 грамів вареного м’яса краще з’їдати не частіше 1-2 разів на тиждень. Такі ж рекомендації антивікове меню дає і щодо риби, яка теж багата білком.

Вашому організму потрібні овочі, фрукти, цільнозернові крупи. Включивши їх в свій раціон, ви вирішите проблему «як без шкоди для здоров’я схуднути після 50 років» і ефективно, і без шкоди для організму. З овочів рекомендуються помідори, цибуля, часник, баклажани, кабачки, огірки, морква, буряк, капуста, картопля. З фруктів і ягід – яблука, груші, малина, агрус, чорна або червона смородина, вишня.

Літнім людям в обов’язковому порядку потрібно кальцій. Заповнювати його втрату можна не тільки за допомогою лікарських засобів, а й вживаючи молочні та кисломолочні продукти: кефір, сир. Здобу і білий хліб краще виключити і замінити їх хлібом з висівками або цільнозерновим. Корисні будуть і дієтичні хлібці – натуральний і екологічно безпечний продукт.

До ак правильно худнути? Заняття спортом після 50 років

До способів, вирішальним проблему вікового схуднення, відноситься не тільки дієта і відмова від тих чи інших продуктів. Відповідаючи на питання, як правильно худнути при клімаксі і після 50 років, фахівці обов’язково нагадають вам про те, що ви повинні змінити спосіб життя. Потрібно більше ходити, займатися на тренажерах, почати піші прогулянки скандинавської ходьбою. Будь-який вид спорту, який збільшить фізичне навантаження і буде корисний з урахуванням можливих хронічних захворювань, також допоможе скинути зайву вагу і підняти життєвий тонус.

Ви ще швидше вирішите проблему, яка хвилює багатьох жінок елегантного віку – як схуднути після 50 років, якщо знайдете однодумців. Зверніться хоча б один раз до інструктора, і він порадить, який вид спорту вибрати. І не забудьте про ранкову гімнастику! Результати не змусять себе чекати. Відповідний комплекс вправ плюс відмова від шкідливих продуктів, плюс правильно складений раціон і частота прийому їжі дадуть приголомшливий ефект.

Так як з віком рівень обмінних процесів в організмі знижується і звична частота прийому їжі призводить до набору ваги, необхідно її змінити. Вирішуючи проблему, як краще схуднути після 50 років, перейдіть на 6-7-разове харчування. Дробове надходження їжі маленькими порціями допомагає травній системі працювати результативніше. Обмін речовин прискорюється. Ви обійдетеся без дієт, що дають різке схуднення, фігура стане більш підтягнутою, шкіра не валиться, колір обличчя покращиться, настрій підвищиться!

  • Яка ефективна дієта для схуднення в 50років

Comments are closed!

_0.31MB/0.00721 sec