Як схуднути після 40 років? Головне – ніякого екстриму!

Як схуднути після 40 років? Головне – ніякого екстриму! Як схуднути після 40 років? Головне – ніякого екстриму!

22 березня 2011

У цій статті я приведу поради, які краще підходять для жінок, які хочуть схуднути після 40 років. Хоча загальні принципи зниження ваги є однаковими для будь-якого віку і як для чоловіків, так і для жінок,

проте жінкам доводиться більше піклуватися про схуднення. ніж чоловікам.

Перша причина в тому, що ми, жінки, приділяємо більше уваги своїй зовнішності. А друга причина в тому, що наше жіноче тіло піддається гормональних змін (періоди вагітності, годування грудьми, менопауза) протягом всього нашого життя, і ці зміни мають часом негативний вплив і на наші прекрасні жіночі форми.

Поради, наведені в цій статті, допоможуть знайти відповідь на питання про те, як схуднути після 40 років. Ці ради повинні допомогти вам працювати в напрямку втрати ваги.

Перше. По-перше, і це найголовніше, якою б вага у вас не був, як би ви не виглядали в даний момент, ніколи не потрібно себе лаяти і засуджувати. Ви жили так, як могли і як уміли. Ви жили так, як вас навчили жити, як вам передали досвід ваші батьки і ваше оточення. І в першому раді я хочу вам сказати – скажіть собі, що ви любите себе і приймаєте себе такою, яка ви є. Який би вага у вас при цьому не був.

Я бачила багато людей, які боролися з собою, намагалися скинути зайву вагу багато років, займаючись і вправами для схуднення і захоплюючись різними дієтами, але у них нічого не виходило. І що вражає, результати у цих людей відбувалися тільки тоді, коли вони переставали «боротися», і починали займатися схудненням заради свого задоволення і заради любові до себе. Вони говорили собі, що люблять себе навіть такими от, з пишними формами, але що худнуть для того, щоб їх здоров’я з кожним роком поліпшувалося і щоб була можливість носити той одяг, яка їм подобається. Вони починали усвідомлювати, що зайва вага – це в першу чергу шкода для здоров’я. І що, скидаючи вагу, вони роблять добру справу для свого організму. І вже тільки потім, після цього, вони думали про зовнішній вигляд.

Так що рада номер один – полюбите себе і змиріться з тим, що є зараз. А потім почніть робити все з задоволенням, думаючи в першу чергу про свій організм і про те, як легше йому буде, коли ми позбудетеся від пари трійки зайвих кілограмів.

Звідси другий рада. Ставте перед собою реалістичні цілі. Якщо ви вирішили схуднути після 40 років, то потрібно розуміти, що в цьому віці обмін речовин не такий, як у молодої дівчини і тому саме схуднення може зайняти набагато більше часу, ніж ви розраховуєте. Не ставте собі екстремальних, нездійсненних завдань, наприклад схуднути на 10 кілограм за 2 місяці (звичайно можна, але скільки шкоди здоров’ю принесе такий метод схуднення).

Реалістичними цілями є ті, які можуть бути досягнуті, а не ті, що ви хочете. Проаналізуйте ваші тіло і життя і встановіть реалістичні, але високі цілі. Наприклад, якщо ви хотіли схуднути за півроку, то збільште це число до року. І худніть собі плавно і в задоволення.

Якщо ви хотіли скинути 10 кілограм, то поставте для початку мета в 1,5-2 кг, потім закріпіть ці результати, звикаючи до нового способу життя і до нових відчуттів в тілі (це будуть відчуття легкості і здоров’я) і поставте собі наступну мету, припустимо, схуднути ще на 2-3 кг. І т. д.

З другого ради слід третій. Вирішіть, наскільки ви хочете схуднути? Що таке ідеальний вагу конкретно для вас? Адже для когось це те, що пропонують в рекламі виснажені дівиці (мені завжди було цікаво дізнатися, а що ставати з їх здоров’ям після 5-10 років такого життя, виснаженій найжорстокішими дієтою і постійним психологічним стресом). Так от, відсуньте на задній план всю цю нісенітницю рекламну, зрозумійте, що мода в купе з фотошопом пішла далеко вперед, і подумайте знову ж про себе коханої і про своє дорогоцінної здоров’я. Що для вас ваш ідеальний вагу? Яку вагу дозволить вам відчувати себе в першу чергу добре і впевнено? Адже виснажені дами навряд чи викликають захоплення і бурхливе захоплення тієї ж сильної половини людства. До того ж при вигляді вже дуже худих людей виникає відчуття якихось захворювань або елементарного недоїдання і брак вітамінів. А воно вам треба?

Четверте. Багато жінок старше 40 років, які мають декілька зайвих кілограмів, вважають, що якщо вони схуднуть, вони будуть відчувати себе краще і всі їхні проблеми будуть вирішені. Це далеко не так. Схуднення після 40 років є лише одним з аспектів хорошого життя, і не слід приділяти надто багато уваги тільки однієї цієї мети. Звичайно, ви повинні піклуватися про свою вагу і докладати зусиль для досягнення ваших цілей, втрати ваги, але завжди треба мати на увазі, що існують інші, більш важливі аспекти життя, ніж втрата ваги. (Про те, як схуднути легко і невимушено – у статті про дробовому харчуванні).

П’яте. Цифри не завжди говорять правду. Коли ви оцінюєте свої результати втрати ваги, не завжди треба покладатися на цифри, а розглянути зовнішній результат. Зовнішній результат – число сантиметрів, яке ви втрачаєте в різних частинах тіла, а не тільки зниження загальної кількості кілограмів. Якщо ви помітили, що ваги показують зниження ваги, але ваше тіло виглядає так само, то ви повинні збільшити інтенсивність і темп вправ. Фізичні вправи для схуднення можуть допомогти вам скинути жир, будувати більше м’язів і взагалі виглядати стрункіше і краще. Якщо ви думаєте, що схуднете ведучи пасивний спосіб життя, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть якщо ви будете дотримуватися дієти, але при цьому не будете багато рухатися, ви не схуднете.

Шосте. Спробуйте знайти час для себе в повсякденному житті. Жінок старше 40 років зазвичай мають безліч турбот. Це включає в себе роботу, сім’ю, будинок і багато інших заходів. Все це не залишає їм достатньо часу, щоб доглядати за собою самостійно і стежити за своїм харчуванням і здоров’ям. Знайдіть час на щоденні вправи (тренажерний зал, аеробіка, ходьба), час, відведений для відпочинку і час, відведений на діяльності, яка вам подобається, і насолоджуйтеся.

Сьоме. Оберіть дієту. Дієта є одним з основних правил зниження ваги (про спосіб схуднути без обмежень у харчуванні – у статті «Вода з сіллю дає шанс схуднути без дієт»). Дієта повинна включати в себе:

– їжу з низьким вмістом жирів і низьким вмістом калорій;

– уникайте оброблені продукти;

– краще готувати на грилі або в пароварці продукти і триматися подалі від смаженої їжі;

– віддавайте перевагу рибі і білому м’яса замість червоного м’яса;

– Пийте 6 склянок води на день;

– Їжте фрукти, овочі і знежирені молочні продукти;

– Їжте невеликими порціями кожні 3-4 години;

– Їжте повільно і жуйте їжу добре;

– Ні фаст-фудом і солодким напоям;

– Їжте вечерю не менш ніж за 3 години до сну;

– Їжте салати, чи не заправлені майонезом і жирною сметаною. Заправляйте оливковою або рослинним маслом.

Ви повинні розуміти, що коли справа доходить до схуднення після 40 років, що тут немає швидких способів для досягнення бажаних результатів. Тримайтеся подалі від жорсткої дієти, і тим більше не користуйтеся ніяким таблетками для схуднення. Завжди звертайте увагу на здорові способи схуднення (помірність у харчуванні і фізичні вправи) і будьте дуже виборчі у пошуках рад по схудненню.

Зберігати прихильність вашим цілям, і це тільки питання часу, щоб отримати бажаний результат – схуднути після 40 років.

Вдалого схуднення!

Лася Сугай. Стаття захищена законом про авторські та суміжні права.

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на pohydei. com обов’язкове!

Comments are closed!

_0.32MB/0.00706 sec