Як схуднути після 40 років | ЦУКОР У НОРМІ!

Як схуднути після 40 років | ЦУКОР У НОРМІ! Як схуднути після 40 років

Як схуднути після 40 років? Ви потрапили саме туди, куди потрібно, тому що в цій статті я розповім, як жінкам схуднути після 40 років. І знову здрастуйте, дорогі читачі блогу “Цукор в нормі!” Хто мене ще не знає, може

познайомитися зі мною заочно на сторінці “Про автора”. Сьогодні я хочу присвятити статтю дорогим жінкам, яким уже за 40 і які, як би не намагалися, не можуть схуднути до потрібних розмірів.

Я не хочу ображати чоловіків, але, погодьтеся, що жінки більше стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Однак правила схуднення практично однакові для обох статей, тому, дорогі чоловіки, залишіться і, можливо, ви для себе відзначите щось корисне. Стаття буде побудована у вигляді невеликих абзаців з правилами, на яких варто звернути увагу. Якщо ви ще не читали, то рекомендую вам прочитати статтю “Як менше їсти?”. в якій ви знайдете багато корисних порад.

Як схуднути після 40 років і не втратити самооцінку

Знаєте, дуже часто зустрічаю таку думку, що після 40 років схуднути просто нереально. І таке глибока помилка сидить в головах чималої кількості жінок. Деякі прикриваються виправданнями типу:

    гормональні перебудови уповільнення обміну речовин горезвісна зайнятість певні життєві обставини

Запам’ятайте, це не правда! Схуднути можна в будь-якому віці. Як правило, жінка, яка має зайву вагу трохи комплексує, деякі не люблять себе в такому вигляді, не люблять дивитися на себе в дзеркало, з люттю займаються спортом або гризуть, набила оскому, капусту. Загалом роблять багато чого, щоб схуднути, але у них практично немає результату.

Чому? Тому що вони, в першу чергу, не люблять себе, не люблять себе в цьому тілі. Вони вже люблять себе в майбутньому, новому тілі, мріють, якими стануть та ін Тому для таких жінок процес схуднення не приносить задоволення, а справа, що не приносить задоволення, приречене на невдачу.

Виходячи з цього – перше правило. Полюбіть себе в цьому тілі. Живіть тут і зараз. Нехай процес схуднення приносить вам задоволення. “Як приємно бігти рано вранці, коли природа тільки пробуджується, вдихати свіже прохолодне повітря, при цьому ваші м’язи наповнюються силою, і ноги готові віднести вас далеко-далеко. А як приємно відчувати після пробіжки втому і легке тремтіння в ногах ” – Приблизно такі відчуття ви повинні відчувати від процесу схуднення в 40 років. А чи не такі: “Уф! Знову ця пробіжка. Коли вже пару кілограмів зникне. Я все займаюся-займаюся, а вага все на місці. Ноги постійно болять від бігу. Люди дивляться на мене, як на ненормальну. За що ж мені все це? “

Забудьте про схуднення, отримуйте задоволення від того, що ви робите.

Як схуднути після 40 років швидко?

Відразу зніму з вас рожеві окуляри. Більшості це не під силу. Тому що так склалося, що з віком обмін речовин сповільнюється і стає не таким, яким був у 20-25 років. Це потрібно прийняти як факт і з цим нічого не поробиш. Але… це не означає, що схуднути після 40 років неможливо. Це можливо, просто у цієї категорії жінок це займе трохи більше часу і сил.

А тому я хочу рекомендувати вам, милі дами, ставити реальні цілі. Погодьтеся, що схуднути за пару місяців на 10-15 кг, це не тільки нереально, але й надзвичайно шкідливо. Ставте собі маленькі цілі, а не глобальні. Наприклад, буду худнути на 1-1,5 кг на місяць, а не на 20 кг за рік або виключаю з раціону цукор в чай??замість прибираю з раціону все солодке. Ставлячи собі короткострокові, досяжні цілі, вам буде легше їх досягти і не звернути з наміченого шляху.

Вирішіть для себе яку вагу буде комфортним. Було б нерозумно вестися на рекламу і тенденції моди. Не забувайте, що зараз править фотошоп, все коригується. І ті особи, що дивляться на нас з обкладинок, майже несправжні. До речі, у мене один час був такий перфекціонізм, але коли я усвідомила, що таких ідеальних осіб немає в реальному житті, то мені реально стало жити легше. Знижувати вагу потрібно до того рівня, при якому ви відчуваєте себе комфортно і впевнено.

Як схуднути після 40 років і вирішити всі особисті проблеми?

Деякі особи вважають, що скинувши зайві кілограми, вони зможуть вирішити свої особисті проблеми: налагодити спілкування з протилежною статтю, уникнути конфліктів і насмішок на роботі, навчанні. Я вважаю, що повернення в нормальному вазі не вирішить кардинально їхні проблеми. Коріння проблеми такого роду лежать набагато глибше, ніж здається на перший погляд. А зайва вага був тільки логічним поясненням цього.

Цифри оманливі

Як ви зазвичай оцінюєте факт свого схуднення? Встаєте на ваги? Але цифри при цьому можуть вас обдурити. Оцінювати потрібно обсяги – кількість сантиметрів, які втратили в тій чи іншій галузі. Тому що зниження ваги на вагах може означати втрату рідини, а не жиру. Або навпаки додаток кілограмів може означати збільшення м’язової маси, яка важче жировий.

У першому випадку потрібно збільшити темп і інтенсивність фізичних вправ. Аеробні навантаження спалюють жир, збільшують силу і пружність м’язів, роблять тіло струнким. Якщо ви вважаєте, що зможете схуднути після 40 років тільки за допомогою дієти, лежачи на дивані, то як ви помиляєтеся. Так ви ніколи не позбудетеся від зайвих кілограмів.

Дієта дієті ворожнечу…

Зовсім не важливо, тримайте ви-яку екзотичну дієту. Головне, щоб вона включала всі ті правила, які прочитаєте нижче:

їжте їжу з низьким вмістом жирів і вуглеводів, тобто з низьким і середнім ГІ, наприклад, топінамбур та інші овочі. намагайтеся їсти неочищені продукти не смажте їжу, а тушкуйте або готуйте в пароварці пийте менше 2-3 літрів води більше їжте фруктів, овочів молочних продуктів з низькою жирністю снідайте повноцінно їжте маленькими порціями кожні 3-4 години не поспішайте під час їжі, прожевивайте їжу вечерю за 3-4 години до сну салати заправляйте оливковою або соняшниковою олією не будете їсти “швидку їжу” і напівфабрикати, не пийте газовану воду

Пам’ятайте, що вам слід уникати жорстких дієт, про які я писала у статті “Сувора дієта: чи є ефект?”. Як бачите більшість цих правил давно всім відомі. Моєю метою було не відкриття супер-пупер нового рецепту “Як схуднути після 40 років”, а реанімування давно забутих і запилених знань з глибини вашої пам’яті.

Можна підібрати собі ідеальну дієту самостійно за допомогою безкоштовного онлайн-сервісу за розрахунком калорій і витрати енергії. Переходьте на статтю, щоб почитати про це калькуляторі харчування.

Загалом дерзайте, не здавайтеся і отримаєте нагороду за свої труди. А ці праці однозначно стоять свічок. Підписуйтесь на оновлення блогу і дізнавайтеся багато корисної інформації. До зустрічі!

Comments are closed!

_0.32MB/0.01146 sec