Як схуднути підлітку: скидаємо вагу в 13 років без дієт

Як схуднути підлітку: скидаємо вагу в 13 років без дієт Як схуднути підлітку: особливості схуднення в підлітковому віці

Батьки все частіше замислюються, як схуднути підлітку , бо сучасний спосіб життя призводить до того, що не тільки

у дорослих виникають проблеми із зайвою вагою . але й у дітей . Ожиріння негативно позначається на роботі серця і внутрішніх органів, що особливо небезпечно для організму, що розвивається.

Особливості дитячого організму

Природою передбачено швидкий розвиток людини на початковому етапі життя. Діти ростуть стрімко, додаючи по десятку сантиметрів і кілька кілограмів м’язової маси за рік, тому всі споживані калорії витрачаються практично без залишку. Як наслідок, переважна більшість підлітків у період росту худорляві і не обтяжені зайвою вагою.

Якщо у дитини немає порушення обміну речовин або спадкових захворювань – скелет розвивається правильно, навантаження на м’язи розподіляється рівномірно, жир накопичується в потрібних місцях і в потрібній кількості.

Харчування

Сьогодні підростаючому поколінню цікавіше віртуальне спілкування, ніж ігри на вулиці з однолітками, а фаст-фуд значно виграє за смаковими якостями в порівнянні з домашньою їжею. Наслідком таких звичок і є заклопотаність дорослих, як схуднути підліткові: без дієт і медичного втручання.

Школярі, дивлячись на стрункі фігури фотомоделей і самі починають замислюватися, як схуднути підлітку 11 років і старше. Найголовніше в досягненні бажаних стандартів:

  не перестаратися і не почати мучити себе голодуванням; досить стримати вживання калорійної їжі, щоб допомогти організму швидше витрачати зайвий жир; почати займатися спортом і така проблема як схуднути підлітку 12 років вирішиться сама собою.

Пам’ятайте, що з віком складніше відмовлятися від шкідливих звичок . В інтернеті все частіше з’являються запити, як схуднути підлітку 13 років або як схуднути підлітку 15 років, тому що в такому віці хлопчики і дівчатка починають приділяти зовнішньому вигляду все більше уваги.

Саме тому завдання батьків тримати під контролем здоров’я своїх дітей, пояснювати, що в період активного росту організму потрібно дуже акуратно ставитися до дієт, стежити за харчуванням, не забувати про прийом вітамінів.

Спорт

У середині XX століття про проблеми ожиріння дітей лікарі не висловлювалися з такою тривогою, як в сьогоднішні дні. Може, набираючи в пошуковому рядку запит, як схуднути підлітку 14 років, варто раніше звернути увагу на заняття спортом? В останні роки відроджується інтерес до фізичної культури: відновлюються занедбані гірськолижні бази, зводяться Палаци спорту, культивується інтерес до досягнень знаменитих спортсменів.

Якщо у дитини немає тяги до активних ігор, батьки повинні привернути його увагу до спорту, і при цьому постаратися почати з себе: придбання сімейного абонемента в басейн або фітнес-клуб може покласти початок рухливого способу життя всієї родини.

Скинути зайву вагу

Якщо дорослі забили тривогу з приводу здоров’я підростаючого покоління, ні в якому разі не можна вдаватися до екстреного схудненню, самостійно починати прийом медичних препаратів, або різко вводити кардинально новий режим харчування. Для прийняття правильного рішення батькам необхідно звернутися до педіатра.

Існують певні вікові стандарти ваги, програми з розрахунку зростання до маси. У разі, коли лікар не побачить порушень в обміні речовин, а лише погрішності в харчуванні, він дасть рекомендації, як схуднути підлітку: за тиждень здоровий і молодий організм зможе помітно переробити надлишки жиру в необхідну енергію. Якщо і далі дотримуватися принципу «здорова їжа і спорт» – дитина швидко прийде в форму .

 • як схуднути підлітку
 • як схуднути підлітку за тиждень
 • як швидко схуднути підлітку
 • як похудати підлітку
 • як схуднути в 15 років
 • як схуднути в 14 років
 • як можна похудати підлітку
 • як схуднути в 13 років
 • схуднення для підлітків
 • як можна швидко схуднути підліткам

Comments are closed!

_0.31MB/0.00926 sec