Як схуднути, не втративши при цьому м’язової маси – схуднути за рахунок жиру зберегти м’язову масу м’язи

Як схуднути, не втративши при цьому м’язової маси – схуднути за рахунок жиру зберегти м’язову масу м’язи Як схуднути, не втративши при цьому м’язової маси

Правильна дієта і фізичні вправи прискорюють процеси метаболізму, сприяючи зменшенню жирового шару і підвищенню м’язового тонусу. Процес метаболізму включає в себе всі зміни,

які зазнають поживні елементи в організмі. Детальніше про поживних елементах, які необхідні для нормального процесу метаболізму і які можуть або не можуть бути використані, займаються бодібілдінгом. Назвемо цю дієту № 1, так як це один з варіантів подібних дієт.

Білки. Вони допомагають підтримувати процес метаболізму на одному рівні, регулюють водний баланс організму, підтримують тонус м’язів і зберігають м’язову масу, у людей сидять на дієті, на одному і тому ж рівні. У 1 гр. білка міститься 4 калорії.

Вуглеводи. Основне джерело енергії. Вуглеводи перетворюються в нашому організмі в глюкозу, частина її використовується організмом відразу. Інша частина або перетворюється в глікоген і зберігається в м’язах і печінці, або перетворюється на жирову тканину. Запаси глікогену в організмі зменшуються, якщо ви займаєтеся спортом і знижуєте вживання їжі, багатої вуглеводами. При цьому ще відбувається зворотний процес перетворення жирів, що використовуються як джерело енергії для організму, і це веде до зниження ваги. Але значно зменшувати вживання вуглеводів можна на термін не більше 1 тижня, згідно даній дієті. У 1 гр. вуглеводів міститься 4 калорії.

Фрукти і цукор. Хоча фрукти і цукор є нормальної складової частиною звичайної дієти, для людей, що захоплюються бодібілдінгом, їх вживати не рекомендується. Так як ці продукти дуже калорійні, легко засвоюються, не стимулюють процеси метаболізму і можуть зберігатися в організмі у вигляді жирових відкладень.

Пшеничні продукти (макарони, хліб, зерна пшениці) також виключаються з дієти з причини високого вмісту в них натрію. Натрій може викликати набряклість, затримку води під шкірою.

У даній дієті рекомендується вживати продукти, що містять складні вуглеводи, такі як картопля, рис, вівсянка.

Жири або ліпіди. 1гр. = 9 калоріях. Жири найскладніше піддаються розщепленню в організмі і в основному відразу ж відправляються організмам в запас, дуже рідко використовуються організмом як джерело енергії. Рекомендується вживати лише продукти з низьким вмістом жиру: яєчні білки, курячі та індичі грудки, тунця.

Молочні продукти виключаються, так як в них високий вміст жиру і натрію.

Щоденне вживання вуглеводів і білків. Білки повинні вживатися в рівній мірі в кожний прийом їжі, вуглеводи по спадної, тобто найбільше вранці. Всього прийомів їжі повинно бути 5. Їжа пізніше, ніж за 2 години до сну повинна бути виключена.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.01997 sec