Як схуднути, не втративши м’язової маси » MAX-BODY

Як схуднути, не втративши м’язової маси » MAX-BODY Як схуднути, не втративши м’язової маси

Автор: Vkopirait

Будь бодібілдер або пауерлифтер, що страждає надмірною вагою, скаже, що схуднути і при цьому не втратити ні краплі м’язової маси неможливо. І буде правий. Свого часу я перейнявся скиданням зайвої ваги. На момент постановки завдання в мені було 104 кг, при цьому від грудей я тиснув 150 кг, присідав з 200, і тягнув 220. Не самі вражаючі результати, але все це піднімалося без амуніції, з одним лише ганчірковим поясом шириною в два пальці. За рік мені вдалося скинути 15 кг, довівши свою вагу до 89. При цьому я вичавлював 145, присідав 190, і тягнув – як і раніше – 220.

Як мені цього вдалося досягти? Насправді все дуже просто. Існує правило, що якщо спортсмен скидає за тиждень понад 1,5 кг, то разом з жиром він втрачає і значну м’язову масу. Під цим твердженням я готовий підписатися прямо зараз. Існують досить ефективні методики швидкого схуднення, які особисто я випробував на собі. Наприклад, 5-ти денна кавунова дієта. Протягом неї я втратив 6 кг, які з успіхом набрав згодом, але при цьому кожен день з цих п’яти я бував у тренажерному залі. Ефективність тренування аніскільки не впала, що пояснюється високим вмістом вуглеводів – основного джерела енергії для організму – в кавуні.

Існує дієта кефіру – коли за один день йде до 2 кг зайвої ваги. Але все цим методики страждають одним і тим же недоліком. Як швидко організм втрачає вагу, так само швидко він його і набирає. До того ж наступного дня після дієти кефіру різко знижується ефективність тренування. Так, після неї я зміг пробігти всього 4 км, проти звичайних для мене на той момент 7.

Втім існує надійна методика ефективного схуднення з 90-95% збереженням м’язової маси. Варто скоротити поїдання на ніч углеводосодержащих продуктів. Картопля, макарони, всі солодощі, цукор і навіть солодкі фрукти (вони містять фруктозу, хоч калорійність їх і мінімальна) – повинні вживатися найпізніше до 14:00 дня. Увечері варто робити упор на багатих білком продуктах – яйцях, нежирному м’ясі, знежиреному молоці і кефірі, рибі і нежирної птиці. А ось сир, нехай і знежирений, все ж краще приймати в першій половині дня за високого вмісту вуглеводів. До того ж він послужить прекрасним способом закрити ранкове білкове вікно.

Можна скористатися і таким препаратом як Л-карнітин. Він прискорять спалювання жирових відкладень при аеробних навантаженнях. До слова про тренуванні. У неї доведеться внести суттєві зміни. По-перше, під кінець тренування, коли весь глікоген у м’язах уже «спалений» буде потрібно витратити 30-40 хвилин на пробіжку – протягом усього цього часу організм буде харчуватися за рахунок жирових відкладень. Розумно буде щоранку – на голодний шлунок – здійснювати 40-60 хвилинні пробіжки. Зверніть увагу, що в цьому випадку організм буде витрачати жир тільки з 30-ої хвилини, тому що до цього буде «палити» глікоген. На щастя, вже через 6-8 тижнів ранкових пробіжок організм перебудує свій енергетичний баланс і навчиться використовувати жир вже з 15-20-ої хвилини.

Такі нехитрі правила, дозволять Вам впевнено скидати до 1 кг на тиждень, не завдаючи шкоди м’язам.

Comments are closed!