Як схуднути – намагаєтеся схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу. Худеем. Використовуєте для схуднення препарати зменшують апетит, в цій групі немає нешкідливих препаратів

Як схуднути – намагаєтеся схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу. Худеем. Використовуєте для схуднення препарати зменшують апетит, в цій групі немає нешкідливих препаратів. Як схуднути – намагаєтеся схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу

Як схуднути – намагаєтеся

схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу. Худеем. Використовуєте для схуднення препарати зменшують апетит, в цій групі немає нешкідливих препаратів.

Швидко схуднути – вам допоможе унікальний фітопрепарат Трібестан.

Які помилки роблять худнуть?

що худнуть роблять помилку. еcли:

Використовують як засіб схуднення велику кількість проносних засобів.

Як схуднути. Схуднути за допомогою проносних засобів не можна, так як жирові клітини, в яких накопичується жир, в просвіт кишечника потрапити не можуть і, отже, не можуть бути видалені з організму.

Однак, знизити вагу за допомогою проносних засобів можливо. Інтенсивне використання проносних засобів порушує нормальне травлення, і організм, опинившись на голодному пайку, починає витрачати для покриття своїх енергетичних потреб жир, відкладений про запас в жирових клітинах.

За допомогою проносних можна на якийсь час знизити свою вагу за рахунок виснаження жирових клітин, але ожиріння залишиться при Вас, так як кількість жирових клітин залишається незмінним, і ожиріння може навіть прогресувати.

Добре переварена і засвоєна організмом їжа має так званим специфічно-динамічною дією на обмін речовин. Воно виражається в тому, що після прийому їжі прискорюються всі життєві процеси в організмі і збільшується витрата енергії. І людина худне!

Якщо ж їжа погано перетравлюється в шлунково-кишковому тракті і погано засвоюється, її специфічне-динамічна дія виявляється дуже слабким, так що витрата енергії зменшується, а засвоєні харчові речовини відкладаються про запас у вигляді жиру.

Викладене вище явно дає зрозуміти, що схуднути за допомогою проносних засобів не можна. Однак, якщо у Вас помітна тенденція до запорів, використання проносних може виявитися не тільки доцільним у справі схуднення, але і необхідним.

Як схуднути. Намагаєтеся схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу.

Ні сечогінні засоби, ні сауна, ні масаж самі по собі не допоможуть схуднути. Жир не виділяється у великих кількостях шкірою.

Сечогінні – сильне медичний засіб, тому користуватися ними можна тільки за призначенням лікаря і ніяк не для схуднення.

Як схуднути. До сауні і масажу слід просто правильно ставитися:

випарувати жир не можна, вигнати його з себе за допомогою масажу теж не можна; в той же час у структурі курсу схуднення доцільно передбачити регулярне відвідування сауни і парильні.

Як швидко схуднути. Якщо в рекламі пропонують без праці і дієт схуднути за тиждень 4-7 кг, мається на увазі, перш за все сечогінний ефект, іноді в поєднанні з очищенням товстого кишечника.

Швидко схуднути. Попередження худне!

Тривале застосування мочегонно проносних засобів може призвести до порушень в роботі нирок і товстого кишечника!

Швидко схуднути. Вживаєте для схуднення стимулятори

Вони дозволяють знизити апетит, поліпшити настрій. Але нерідко препарати для схуднення, особливо куплені “з рук”, містять сильні стимулятори. Їх застосування призводить до серйозних порушень в роботі органів і систем організму, виснажують його. Іноді виникає лікарська залежність і психічні порушення. При відмові від цього зілля вага не тільки повертається, але і відбувається зниження життєвого тонусу, розвивається депресія.

Худеем. Використовуєте для схуднення препарати зменшують апетит

У цій групі немає нешкідливих препаратів.

Вживаєте для схуднення засоби зв’язують жир

Ці кошти, так звані спалювачі або поглиначі жиру, порушують всмоктуваність ряду важливих компонентів їжі, і, зокрема жиророзчинних вітамінів A, E і D; тому в результаті їх тривалого застосування погіршується стан шкіри, зубів, посилюється випадання волосся.

Як схуднути швидко. Попередження худне!

Голодування провокує набір ваги!

За час голодування кількість жирових клітин не зменшується – вони просто худнуть. У більшості випадків після голодування, зголоднілі жирові клітини починають ще активніше запасати жир і розмножуватися, щоб забезпечити себе енергією на випадок наступної голодування.

Схуднути за допомогою голодування – не можна!

Джерело: bt-lady. com. ua

  • чи можна похудати за допомогою масажу
  • як схуднути за допомогою сауни
  • сауна як засіб схуднення
  • худаєм голодуванням

Comments are closed!

_0.32MB/0.00850 sec