Як схуднути: найефективніші способи схуднення! Як схуднути за тиждень на 10 кг? Ефективна дієта без шкоди здоров’ю | наркоклініка доктора Анч

Як схуднути: найефективніші способи схуднення! Як схуднути за тиждень на 10 кг? Ефективна дієта без шкоди здоров’ю | наркоклініка доктора Анч Як схуднути: найефективніші способи схуднення Ви все ще задається питаннями: Як схуднути швидко і ефективно? Як схуднути без дієт і вправ? Як схуднути без таблеток? Вам здається, що все це неможливо? Але немає нічого неможливого!

Багато

людей, читаючи описи різних дієт і методик приходять в жах. Ну як, як схуднути якщо немає сили волі, щоб витримати всі ці розпорядження.

Ефективна дієта або як схуднути швидко.

Ми пропонуємо схуднути за допомогою методу біоінформаційної терапії. Це дозволить без голодувань і дієт, без насильства над своїм організмом схуднути швидко, ефективно – до 10% від вашої ваги в перший місяць.

Ви знаєте, що існує ряд методів – це різні дієти, так звані монодієти (схуднення гречкою, кефіром, чаєм, яблуками, травами, і тп), різні психологічні методи (метод Ален Карр, гіпноз, голкорефлексотерапія і пр)

Чому вони не є достатньо ефективними і тривалими. Та тому, що вони не впливають на першопричину, тобто на харчової центр мозку, а впливають лише опосередковано через біохімічні зміни в організмі (дієти, таблетки і тп), або психологічні (гіпноз, акапунктура та ін.)

Пропонований нами метод біоінформаційної терапії дозволяє знизити активність харчового центру мозку, таким чином впливаючи на першопричину ожиріння.

Як схуднути за тиждень на 10 кг – дієти:

Один з найбільш відомих, проте не сильно ефективних способів – монодієта. Це спосіб схуднення і очищення організму, при якому ви харчуєтеся тільки одним обраним продуктом. При цьому можна пити несолодкий зелений чай і воду в будь-яких кількостях.

За допомогою цього способу можна схуднути, але зайва вага може також швидко і повернутися назад, так як монодієта не усуває тягу до їжі.

Існує кілька різних видів монодиет.

Схуднення гречкою:

Найкраще гречку запарювати з вечора в термосі. Робиться це дуже просто – в термос насипається промита гречана крупа, заливається водою в пропорції 1:1 (тобто стакан гречки на склянку окропу, наприклад), потім потрібно щільно закрити термос і залишити на 10-12 годин (на ніч). < / p> Схуднення кефіром:

Кефір дуже корисний для організму, така дієта – це схуднення без шкоди для здоров’я. Схуднення на кефірі – Ваш вибір, якщо Вам важливо не тільки те, як схуднути, але і як схуднути без шкоди для здоров’я.

Схуднення чаєм:

Існує безліч методик на основі чаїв, що забезпечують схуднення – чай??з молоком, спеціальні сорти зеленого та чорного чаїв, а також суміші. Крім цього багато фахівці рекомендують для схуднення чаєм намазуватися в сауні або лазні.

Схуднення яблуками:

Яблука – це взагалі чудовий продукт. У них містяться вітаміни і речовини, необхідні людському організму. Яблука перед їжею потрібно ретельно мити. Можна перетирати їх в пюре, але не можна додавати цукор. Можна додати трохи кориці.

Це далеко не всі види монодиет, і головне тут – зрозуміти саму суть цієї дієти і підібрати оптимальний для себе продукт.

Основний недолік будь монодієти – який би продукт для даного способу схуднення ви б не вибрали, Вашому організму буде не вистачати інших життєво важливих елементів, які даний продукт в себе не включає. Через це самого головного недоліку монодієти найчастіше надають тільки згубний вплив на організм, а результати, досягнуті ними, швидко випаровуються.

Біоінформаційна терапія – найкраще рішення!

Вам не доведеться рахувати калорії, обмежувати себе в їжі. Ви зможете їсти, насолоджуватися їжею – і залишатися стрункими! Вам не доведеться кидати свої звички, відмовлятися від улюблених страв. Метод схуднення, розроблений доктором Анч, не просто допоможе Вам позбутися зайвих кілограмів, але і в цілому буде мати благотворний вплив на Ваш організм.

Це схуднення без повернення ваги, як буває у безлічі дієт, коли Ви, переставши обмежувати себе в їжі, набираєте ще більше кілограмів, ніж скинули.

Цей метод схуднення має величезний успіх. Ви й самі можете в цьому переконатися, зателефонувавши нам прямо зараз.

Рецепти про те, як швидко схуднути

Останнім часом схуднення народними засобами набуває все більшої популярності. Відбувається це тому, що більшість інноваційних методів, таких як таблетки, виснажливі радикальні дієти та інші, завдають здоров’ю шкоду, і люди починають звертатися до рецептів, в яких основа схуднення – здоров’я. Є безліч різних методів і рецептів, про один з них Ви зможете тут прочитати.

Схуднення травами (народними засобами), рецепти таких дієт різні і різноманітні, але будуються вони всі на нашому єднанні з природою, яка допомагає організму позбавлятися від шкідливих речовин.

Таким чином схуднення на травах – це метод схуднення очищенням організму. Наші предки завжди вдавалися до допомоги трав. Так, звичайно, у них не було вибору, але ж вони домагалися результатів, та яких!

Вони вміли повною мірою користуватися тією скарбницею, що відкривала для них природа. Льон, алтей, аніс, липа, кмин, кріп, омела, деревій, звіробій – і це далеко не повний список, який входить в склади безлічі рецептів для схуднення травами.

Вони по-різному використовуються, з деяких роблять настоянки, деякі заварюють, з якимись приймають ванни або роблять мазі. Але правильно складений рецепт буде незмінно надавати користь і давати свої результати.

Ви можете запитати, а як схуднути за допомогою трав? Чим вони допоможуть? Відповідь на це питання буде неоднозначним, так як різними травами і при різному їх застосуванні досягаються різні цілі.

Тому й рецепт повинен бути комплексним, він повинен включати в себе трави для виведення з організму шлаків, трави, що сприяють засвоєнню їжі, трави нормалізують роботу кишечника, є й інші призначення. Ванни з травами приймають з метою розслаблення організму, або ж навпаки – як тонізуючий засіб.

Але в будь-якому випадку такий рецепт повинен бути ретельно продуманий, щоб принести в повній мірі бажаний результат.

Самі по собі народні засоби окремо практично не дають результатів. Але при ліченіі методикою біоінформацінной терапії всі ці народні кошти будуть вам тільки в плюс. Так що чому б і ні!

  • найефективніший спосіб похудання
  • як швидко без шкоди для здоровя схуднути на травах
  • схуднути за неділю
  • ефективні дієти для схуднення без повернення ваги
  • найефективніші методи похудання без шкоди здоровю
  • найефективніші монодієти
  • Яка найкраща дієта без повернення
  • найефективніші способи похудання хлопцям
  • найефективніші чаї для схуднення
  • найефективніша дієта без повернення кілограмів

Comments are closed!

_0.32MB/0.00508 sec