Як схуднути на вівсянці

Як схуднути на вівсянці Як схуднути на вівсянці

Чи можна схуднути на вівсянці . Виявляється можна, адже так звана вівсяна дієта є дуже ефективною. Не дарма англійці починають свій день з вівсянки, адже вона просто криниця вітамінів і мінералів, також вона здатна очищати

організм від накопичуються в ньому токсинів і шлаків. Вівсянка здатна знижувати рівень холестерину в крові, крім усього іншого вона покращує травлення, її також рекомендують вживати в їжу людям, що страждають такими захворюваннями як гастрит і виразка шлунка.

Давайте розберемося, як схуднути на вівсянці?

Вівсяна дієта входить до числа монодиет, головним правилом таких дієт вважається вживання в їжу тільки одного продукту, в нашому випадку це вівсянка. Харчуватися одній тільки вівсянкою, заняття не з легких, але вас має підбадьорити та обставина, що дотримуючись вівсяної дієти можна значно поліпшити самопочуття і стан шкіри.

Термін вівсяної дієти від 7 до 10 днів, протягом яких ви не повинні вживати нічого в їжу крім вівсяної каші (виняток становлять інші продукти з вівса). Готувати вівсяну кашу, дотримуючись дієти, слід на воді. Є два способи приготування вівсянки:

Зварити її безпосередньо перед прийомом їжі;

Увечері залити вівсяні пластівці склянкою холодної води, а на ранок (приблизно через 7-8 годин) каша буде готова.

Другий з описаних способів вважається кращим, через те, що є більш корисним. Однак якщо ви ніяк не переносите кашу на 2оді, можна варити вівсянку на знежиреному молоці. У кашу можна додавати трохи сухофруктів. Для того щоб уникнути викликаються вівсянкою запорів краще додавати в кашу чорнослив. У кашу можна додавати сіль або цукор, а також мед.

Кашу не потрібно запивати, краще вживати зелений чай і воду між прийомами їжі. Вівсянка сама по собі дуже добре втамовує голод, тому їсти не буде хотітися протягом декількох годин після прийому їжі. Обмежень у з’їдаються обсягах каші за один прийом, немає.

Але не тільки для схуднення рекомендується вівсяна дієта, також її дотримуються люди, які прагнуть оздоровити свій організм. Якщо ви є прихильником усіляких дієт, але жодна вас не влаштовує, спробуйте схуднути на вівсянці, це не тільки дієво, але й корисно.

  • як схуднути за місяць на вівсянці

Comments are closed!

_0.31MB/0.00656 sec