Як схуднути на велотренажері? – Велотренажери для дому

Як схуднути на велотренажері? – Велотренажери для дому Як схуднути на велотренажері?

Навряд чи варто робити довгі вступу про те, що дуже часто велотренажер купується з надією схуднути з його допомогою, а потім.

Потім перетворюється в додаткову вішалку для одягу – в кращому,

прошу зауважити, випадку. Ситуація цілком знайома, вірно?

Очевидно, що головна причина подібних ситуацій – це банальна людська лінь. Однак майже настільки ж важливо, що більшість дам (і джентльменів), що приступають до тренувань на велотренажері з метою схуднути, не уявляють, як робити це правильно.

Постараємося внести свій скромний внесок у зміну цієї сумної ситуації.

Як правильно займатися на велотренажері для схуднення – коротка пам’ятка.

1. Тренування повинні бути регулярними. Це очевидно, але нагадування попросту необхідно. Причому ви повинні вибрати заздалегідь, як і коли ви будете займатися – і строго дотримуватися даного графіка.

2. Цей графік може бути різним, головне, щоб він підходив до вас, тобто враховував особливості вашого організму. Детально про це читайте в інших статтях сайту, присвяченим занять на тренажері, тут же коротко відзначимо, що можливо 2 основні підходи.

Для не надто тренованих людей, а також для тих, у кого проблеми із зайвою вагою мінімальні, краще починати з невеликих (хвилин по 15) щоденних тренувань, з середньою, не надмірною навантаженням.

Для більш підготовлених людей, а також тп5, хто хоче домогтися більш серйозних результатів непоганий стратегією може виявитися тренування 3 рази на тиждень, з інтервалом 1-2 дні (обов’язкове час для відновлення), причому досить тривалі – від 40 хвилин до години.

3. Якщо ви хочете добитися не тільки спільного “постройненія”, але і зниження маси тіла, тренування доведеться поєднувати з дієтою . Щоб витрачати все, що ви безконтрольно з’їдаєте (і навіть більше) – потрібні дуже пристойні навантаження.

4. Користуйтеся різними системами тренувань. Використовувати час на тренажері можна дуже по-різному. Найпростіші варіанти: рівномірне навантаження (ви підтримуєте приблизно однакову швидкість) і інтервальна (періоди дуже інтенсивного крутіння педалей поєднуються з більш спокійними). ??

5. Один з найважливіших орієнтирів у процесі тренування – це ЧСС, пульс. Як правило, з метою схуднення, потрібно прагнути до пульсу в районі 65-75% від максимального (який вираховується як 220 – мінус вік).

Це були 5 правил, які допомагають займатися більш ефективно, домагаючись зниження ваги і поліпшення фігури.

Звертаємо увагу на те, що це лише загальні і найбільш важливі рекомендації. Для отримання більш конкретних відомостей зверніться до інших статей.

  • велотренажер елиптичний як похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.00809 sec