Як схуднути на велотренажері будинку: програма тренувань

Як схуднути на велотренажері будинку: програма тренувань Як схуднути на велотренажері будинку: програма тренувань

Велотренажер один з найпопулярніших тренажерів для дому. Це обумовлено його доступною ціною й досить невеликими габаритами. Але щоб скинути зайву вагу, потрібна програма на велотренажері для схуднення. Про неї і піде

мова далі.

Звичайно, перш ніж вирішити купити велотренажер для будинку потрібно чітко розуміти, що тільки щоденні заняття і самоконтроль дозволять скинути зайву вагу. Тому тим дамам, які задаються питанням: «Чи можна схуднути на велотренажері? ». Відповідь однозначна – так, але лише при постійній роботі над собою. Тим більше велотренажер відноситься до Кардіотренажер, він дозволяє не тільки спалити зайві калорії, але і попрацювати над серцево-судинної та дихальної системою, а також тренує витривалість.

До процесу схуднення потрібно поставитися дуже відповідально і перш ніж почати схуднення на велотренажері рекомендується переглянути режим харчування: відмовитися від солодкого, мучного і занадто жирної їжі. Тільки скорегувавши меню можна почати заняття на тренажері.

Щоб тренування приносили потрібні плоди важливо розробити програму. І так, оптимальна тривалість тренування 45-60 хвилин. Але починати слід з 10-15 хвилин не дуже активних тренувань, важливо слухати свій організм і не перенапружувати його. В іншому випадку весь спортивний порив швидко зійде на «ні». Людям, які дуже давно не займалися фізичною активністю, а також літнім людям рекомендується починати заняття з 5 хвилин, але по кілька разів на день, поступово збільшуючи час.

Перший час активного схуднення рекомендується тренуватися щодня, якщо є якісь ще фізичні навантаження, крім велотренажера, то заняття можна чергувати. Але ідеальний варіант «розігнати» метаболізм і запустити процес схуднення це все-таки щоденні кардионагрузки. Перший місяць занять оптимально тренуватися в помірному режимі, шлях організм звикне до навантажень. Це особливо важливо людям з великою надмірною вагою, для яких спорт в новинку. До речі, повні люди навіть у перший місяць відмінно худнуть від домашніх занять на велотренажері, а ще у них поліпшується загальний стан.

З часом (приблизно через 1-2 місяці, але у всіх індивідуально). організм стане звикати до навантажень і процес схуднення застопоритися, потрібно буде урізноманітнити програму, а також можна ввести один вихідний. Він дасть можливість м’язам відпочити і не буде почуття перетренованості.

Можна з точністю сказати, що на велотренажері можна схуднути, але от починати заняття без консультації фахівця не рекомендується. Так як кардіотренажери, в іншому, як і будь-яка інша фізичне навантаження, має ряд протипоказань. І щоб не нашкодити здоров’ю варто з розумом підійти до тренувань.

Урізноманітнити заняття на велотренажері не так вже й просто, але все-таки можна. Перший варіант – влаштовувати пару разів на тиждень інтервальні тренування. Такі заняття зазвичай тривають близько 25-30 хвилин і включають в себе чергування інтервалів прискорення і відпочинку. Наприклад, можна робити так: 2 хвилини крутити педалі на максимально можливій швидкості, потім влаштовувати 1 хвилину відпочинку. Тільки не можна злазити з велотренажера або зупинятися, треба всього лише знижувати темп роботи, дами заспокоїти дихання. В принципі, інтервали можна змінювати як в залежності від темпу їзди, так і залежно від складності їзди, тобто міняти режим поїздці на тренажері, наприклад, вибрати рух в гору. Головне зрозуміти, що в інтервального тренуванні важливо чергувати періоди роботи і відпочинку і тоді буде прогрес.

Ще один варіант урізноманітнити тренування на велотренажері – влаштовувати раз на тиждень заїзд на витривалість, правда, для цього потрібно, щоб велотренажер показував кілометри, які проїхав займається, але зараз навіть найпростіші моделі оснащені такою функцією. Для цього потрібно вибрати певний кілометраж, наприклад, 30 кілометром і проїхати його на тренажері. В кінці тренування дуже важливо записати час, за який людина «осилив» дана відстань. На наступному заняття на витривалість потрібно поліпшити свої показники і проїхати обумовлені кілометри швидше. Здійснюючи такі тренування хоча б раз на тиждень, а в усі інші дні просто «катаючись» на велотренажері, людина не втратить інтерес до занять, прокинеться спортивний інтерес, азарт, а найголовніше, що м’язи будуть постійно працювати.

Підводячи підсумок по тому, як схуднути на велотренажері будинку можна виділити основні аспекти:

Щоденні тренування, хоча б у перший час.

Оптимальна тривалість занять 45-60 хвилин.

Періодично урізноманітнити заняття: влаштовувати інтервальні тренування, заїзди на витривалість.

І останні. При досягненні результату не припиняти заняття. Хоча б 3 рази на тиждень вправлятися на велотренажері.

речі, багато людей, які займаються на велотренажері вдома, поєднують заняття з читанням книг або в’язанням. Цього робити не рекомендується, так як під час тренувань дуже важлива правильна постава. Максимум чим можна себе розважити – енергійна музика або цікавий філь. Головне тримати поставу.

Вчені довели, що за місяць щоденних занять на велотренажері, з умовою адекватного раціону харчування: не зловживати жирним, солодким і борошняним, можна скинути близько 3 кілограм. Причому, чим більше вага що займається, тим більше він зможе скинути в перший час.

Тепер всі охочі знають, як схуднути на велотренажері. Важливо пам’ятати основні принципи: завзятість і постійні тренування. Тільки при такому підході можна отримати фігуру своєї мрії, а при заняттях на велотренажері приємним бонусом буде ще міцне і здорове серце.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00835 sec