Як схуднути на турніку?

Як схуднути на турніку? Як схуднути на турніку?

Інструкція

Вправи на турніку – один з видів спортивної гімнастики для чоловіків. Турнік – доступний і популярний снаряд, який є в будь-якому спортзалі, часто у дворі будинку. Різні види турніків для дому пропонують спортивні магазини. Як схуднути на турніку? Вправи на турніку:

підтягування, махи вимагають значних фізичних зусиль, володіння власним тілом.

Тому для тих, хто прагне розлучитися із зайвими кілограмами, заняття на турніку – чудовий спосіб реалізувати задумане. Схуднення передбачає активізацію діяльності всього організму, в результаті чого поліпшується обмін речовин, потрібно значно більше енергії. Витрачаючи енергію, організм розщеплює жирові клітини.

У програмі схуднення головну роль грають правильне харчування і фізична активність. Схуднути можна в будь-якому віці, найважливіше – скласти програму і намагатися чітко її дотримуватися. Усі м’язи організму людини пов’язані між собою в єдиний комплекс. М’язи черевного преса зверху кріпляться до грудної клітки, до ребер, знизу – взаємодіють з нижніми кінцівками і тазом.

Тому будь-які рухи важливі. Схуднення на турніку ефективно, оскільки при роботі на турніку фізична активність організму зростає на кілька порядків. Виконуючи вправи на турніку, потрібно не тільки давати навантаження на різні групи м’язів, а й постійно підтримувати на вазі власне тіло. Така робота схожа штовхання штанги.

Виси. Віс навіть на безсилих руках є вправа. Намагайтеся підтягнутися, навіть якщо у вас нічого не виходить. У роботу активно залучені м’язи грудей і рук, вони відчувають високу навантаження, і тонус м’язів щодня зміцнюється. Незабаром ви зможете підтягнутися.

Підтягування. Якщо ви займалися на турніку багато років тому, або, можливо, навіть не можете ні єдиного разу підтягнутися, місяць регулярних занять дасть відмінний результат. Через тиждень вам вдасться підтягнутися вперше. Через 30 днів ви будете підтягуватися не менше 5 разів в одному підході. У цьому випадку допомагає віджимання.

В віджиманні беруть участь ті ж м’язи, що і в підтягуванні. Віджиматися потрібно, тренуючись через 1 день. Виконувати 3 підходи, віджимаючись доти, поки вистачить сил. Підтягування на перекладині – найкраща вправа для м’язів спини, воно дозволяє отримати максимум навантаження на спину і активізувати роботу її м’язів.

Як виконувати виси і підтягування? Підстрибнувши, вхопитеся руками за поперечину. Відстань між долонями рук 20-25 сантиметрів ширше плечей. Висите на перекладині, відчуваючи, як розтягуються найширші м’язи спини, тіло і руки повністю розслаблені. Це початок вправи. Виконайте вдих і на затримці дихання, напружуючи м’язи спини, потягніться вгору.

Підтягуйтеся до того моменту, коли ваш підборіддя виявиться на рівні поперечини або вище. Це верхня точка вправи. Виконайте видих і плавно опускайтеся вниз. Результат тренувань буде помітний через 2-3 тижні. А займатися на турніку у дворі зараз модно, турнік доступний кожному.

  • як швидко підтягнутися на турніку

Comments are closed!

_0.31MB/0.00793 sec