Як схуднути на кефірі за тиждень: меню та рекомендації

Як схуднути на кефірі за тиждень: меню та рекомендації Худнемо на кефірі, огірках і яблуках за тиждень

Коли ми вирішуємо сісти на дієту, головними критеріями вибору стають: перелік продуктів і обіцяні результати. І це найпоширеніша помилка «худнуть». Вибирати продукти для системи живлення спрямованої на схуднення

може лише професійний дієтолог, а результати схуднення – параметр суто індивідуальний.

мета – схуднення

Які бувають дієти?

Давайте відразу визначимося ось з яким моментом: люди з надлишком маси тіла не є здоровими. Це означає, що їм дотримуватися новомодних планів харчування, без контролю лікаря, ні в якому разі не можна. Тому всі обговорювані в інтернеті системи допомагають худнути, а також, описані в книгах і журналах, розраховані на людей, які не мають серйозних проблем зі здоров’ям, і охочих небагато очистити свій організм і скинути пару зайвих кілограмів.

Якщо детально вивчити зміст всіх дієт, представлених «для широких мас», то їх можна розділити на три категорії:

    Перша категорія – це абсолютно безграмотно складені плани, авторами яких є люди далекі від дієтології та медицини, але при цьому дають рекомендації оточуючим. Часто це моно-дієти на 10-14 днів, обрані продукти для харчування не тільки не покривають потреб організму в поживних речовинах, а й обкрадають його, залишаючи без білків, вітамінів, мікроелементів. У результаті: страждаємо від випадіння волосся і ламкості нігтів, опиняємося на прийомі у гастроентеролога. У найгірших же випадках, починаються непритомність і інші, більш серйозні, проблеми. Друга категорія – це, так звані, «розвантажувальні» дієти, вони змушують нас трохи поголодувати, і при цьому очищають кишечник. Варто відразу відзначити, що всі лікарі вважають виправданим такі «чистки», головне, робити все з розумом! Розвантажувальні дні повинні бути від 1 до 3 на тиждень. В ідеалі, звичайно, потрібно обійтися одним днем. Також протягом цих днів в обов’язковому порядку необхідно вживати кисломолочні продукти для активації роботи кишечника. Кефірна система харчування відноситься саме до таких «розвантажувальним» планам. І остання, третя категорія – це дієти, засновані на принципах здорового харчування. У них відсутні «шкідливості», у вигляді жирних, смажених і висококалорійних продуктів. А основними компонентами є: овочі, фрукти, м’ясо, риба, молочне. Тому вони найбільш наближені до справжніх, медичним дієт. І дотримуючись їх, будь-яка людина, навіть не страждає від зайвої ваги, помітить поліпшення в самопочутті, позитивні зміни у фігурі, а також зовнішньому вигляді шкіри, нігтів і волосся.

Чому саме кефір?

Отже, ми визначилися в тому, що справжня кефірна дієта є всеочисній або розвантажувальної. Значить, харчуватися виключно кефіром можна не більше 3 днів. А для людей, які страждають періодичними загостреннями шлунково-кишкового тракту, ендокринної патологією та порушеннями обміну речовин, цей термін скорочується до 1 дня.

Кефір, як і інші кисломолочні продукти, завдяки вмісту прибутків нормалізує роботу кишечника, відновлюючи його мікрофлору, сприятливо впливає на слизову шлунка, володіючи обволакивающим дією. Це згодом позначається на нормалізації обмінних процесів, так як в здоровому кишечнику краще всмоктуються вітаміни і мінерали, легше виводяться шкідливі речовини, також поліпшується імунний захист організму. Крім того, він здатний втамувати голод, наситити.

наш чудовий напій

Тому, вживаючи регулярно кефір, а особливо при дотриманні суворої дієти, ви захищаєте свій шлунково-кишковий тракт, і допомагаєте очистити організм. Дієта ставиться «м’якше», а схуднення настає легше. До того ж, кефір дуже доступний за ціною, і його купити в будь-якому магазині. Отже, як швидко схуднути? Відповідь проста: потрібно регулярно вживати його в їжу під час розвантажувальних днів, або під час дотримання будь-якої системи харчування спрямованої на схуднення.

Основні «кефірів» системи схуднення

Існує кілька варіантів кефірних дієт. Відразу віднімаємо моно-дієту, як було зазначено вище, жити на одному кефірі і воді без шкоди для здоров’я можна не більше трьох днів, а краще обмежитися лише одним. Залишаються ті жорсткі дієти, при яких дозволено їсти додатково один-два продукти. Наприклад, розглянемо «огіркової-кефірну» діету. Чтоби швидко схуднути на кефірі та огірках, як при будь моно-дієті виключаємо зі свого раціону всі інші продукти.

коктейль з огірків і кефіру

Дієта розрахована на 7 днів. Щоб урізноманітнити хоча б вид дозволених продуктів, можна робити салатики або коктейлі, дозволено додати кріп. До речі, не дарма, всім відомо, що ця зелень прибирає загазованість кишечника. А так як ви будете їсти одні огірки, вас це точно буде стосуватися. Ще, до речі, деякі автори дозволяють додати приправи, чого робити точно не стоїть на голодний і роздратований шлунок.

Близькою до такого плану харчування є «яблучно-кефірна» діета. Как схуднути? Точно також: відмовитися від всього іншого на сім днів. Плюсами цих двох дієт є: відмінна розвантаження організму і корисність дозволених продуктів. Мінуси випливають з термінів. Справа в тому, що, по-перше, дуже важко нічого не їсти крім яблук або огірків цілий тиждень.

Звичайно, якщо ви закриєтеся в повній самоті в цей час на дачі, а щоб не зірватися, будете займатися йогою і медитацією, можливо, ваші нерви будуть в порядку. Але, якщо ви вирішите схуднути взимку, або коли перевантажені роботою…

Тому, якщо ви вирішили спробувати одну з цих систем живлення, є два виходи, які убезпечать ваш організм і нерви:

Термін дієти скорочуємо до 3-х днів, а на четвертий і наступні додаємо нежирне м’ясо, рибу, злаки, а також фрукти. Так ви різноманітність склад споживаних мікроелементів, при цьому без ризику якісного голоду організму. Дотримуючись одну з дієт, в обов’язковому порядку один раз на день ви з’їдаєте повноцінну порцію гарячого. Звичайно, ми не говоримо про жирному і смаженому, і не згадуємо про десертах. Підсумуємо результати…

Ніколи не вірте в ті заяви, коли вам обіцяють швидке схуднення на 10 кілограмів. Потрібно розуміти, що людський організм складається не тільки з жиру, наприклад, вага в 60 кілограм може бути знижений за рахунок повного розщеплення підшкірно жирової клітковини, жирового депо, і м’язових волокон. К, щастя, такі процеси на дієтах відбуваються ні за тиждень. Тому люди з нормальною масою тіла, і наявністю деяких «проблемних» ділянок тіла за сім днів на десять кілограмів не схуднуть.

Швидке схуднення можливо лише при сильному зневодненні організму, і не є нормальним. Гладким людям лікарі рекомендують «скидати» від 3 до 5 кілограм, що більш фізіологічно. Таким чином, буде виключена навантаження на печінку, нирки і серце.

Як же нам розцінювати кефірну дієту? Чи можливо, і як швидко схуднути на ній? В якості розвантаження, а також переходу до низькокалорійному харчуванню дана система харчування є оптимальною. А продовживши регулярно вживати кефір, ви відновите нормальну роботу кишечника, прискорите обмін речовин, а значить, і схуднення буде ефективніше.

  • Що буде якщо цілий день їсти одні огірки

Comments are closed!