Як схуднути на фітнесі?

Як схуднути на фітнесі? Як схуднути на фітнесі?

Для того, щоб ефективно знизити вагу, необхідний комплексний підхід – поєднання правильного харчування і фізичних навантажень. З харчуванням все більш-менш ясно – поменше мучного, жирного і солодкого, але коли справа доходить до спорту, у багатьох розбігаються

очі – з чого почати, які вправи робити, щоб скинути вагу, і взагалі – як схуднути на фітнесі, а не витрачати час даремно?

Правильно підібрані вправи та інтенсивність навантаження здатні прискорити і зробити процес схуднення комфортним. Саме тому дуже важливо підібрати такий вид активності, при якому ви будете худнути, але без надмірних зусиль і перетренованості.

Які правила потрібно дотримуватися, щоб схуднути на фітнесі?

По суті, будь-яка фізична активність збільшує витрату калорій, і, відповідно, допомагає знизити вагу. Головне – займатися регулярно, приділяючи тренуванням не менше 3-4,5 годин на тиждень, і не зрадити при цьому! Якщо у вас трохи вільного часу, а схуднути за допомогою вправ хочеться, то необхідно знати основні правила тренувань для зниження ваги.

Є дуже багато фітнес програм для схуднення. спрямованих на зменшення вмісту жиру в тілі, в цю категорію потрапляють: різні види аеробіки, силові тренування, танці, пілатес, йога для схуднення. калланетик, плавання, ігрові види спорту і звичайна ходьба. Як бачите, сюди входять практично всі види спорту, схуднете ви чи ні, залежить не від назви уроку, а від зовсім інших параметрів. Основне питання – як правильно займатися, скільки часу витрачати на тренування і що віддати перевагу – аеробіку або силові тренування? Те, наскільки тренування будуть результативними, визначають:

Частота пульсу. Жири згоряють під час тренувань на витривалість, коли пульс становить приблизно 60-70% від максимальної частоти серцевих скорочень, в середньому – це 120-140 ударів на хвилину. Якщо пульс буде нижче, то ви просто спалите калорії (що теж непогано), при більш високій частоті тренується серцево-судинна система і йде нарощування м’язової маси. Не варто прагнути в що б те не стало потрапляти в «цільову зону» протягом усього заняття, достатньо 20-30 хвилин, решту часу можна витратити на більш спокійний розігрів, інтенсивну силову частину і заминку. Крім пульсу, стежте за своїм диханням – це простіше, ніж підраховувати частоту пульсу. Під час заняття ви не повинні задихатися, адже недолік кисню уповільнює спалювання жирів.

Тривалість заняття. Доведено, що перші 15-20 хвилин організм витрачає вуглеводи, тобто глюкозу, що знаходиться в крові, після того, як всі запаси будуть утилізовані, почнеться розщеплення жирів, з метою добування енергії, воно триватиме приблизно півгодини або трохи довше, а потім вже в хід підуть м’язи і глікоген. Так що не перестарайтеся – довше – не означає, краще, досить 30-40 хвилин щоденних занять або приблизно 3-4 тренування на тиждень тривалістю по 1-1,5 години.

Регулярність тренувань. Більш короткі, але часті заняття краще знижують вагу, ніж рідкісні і тривалі. Це пов’язано в першу чергу з тим, що заняття тривалістю в 40 хвилин перенести легше, і ви можете тренуватися інтенсивніше, ніж прийти на 2-годинне тренування і «видихнути» вже через годину. По можливості рухайтеся якомога частіше, влаштовуючи собі короткі сесії з вправ на «проблемні зони» – наприклад, щоб прибрати жир з живота.

Різноманітність. Одноманітні тренування з часом перестають приносити результати, це пов’язано з тим, що тіло адаптується до навантаження і перестає на неї реагувати. Щоб цього не сталося, і вага продовжував знижуватися, варіюйте інтенсивність, частоту тренувань і рівень навантаження. Дуже корисні комбіновані і інтервальні заняття – вони найкращим чином допомагають схуднути на фітнесі. Дуже важливий момент – види вправ, який ви робите, помилково вважати, що скручування або згинання ніг можуть зробити ці частини тіла стрункішою, ні, вони просто зміцнять м’язи. Найкраще схуднути на фітнесі вийде за допомогою складних рухів, що задіють багато м’язових груп або великі м’язи. Вправи, які допомагають схуднути в ногах. тренують спину, груди спалюють багато калорій, так що не лінуйтеся регулярно тренуйте їх.

Вид і рівень активності. Помилково вважати, що тільки аеробні навантаження можуть спалювати жири. Під час бігу, плавання, степ-аеробіки і т. д. основним джерелом енергії служать ліпіди, тому можна стверджувати, що дані види активності дійсно безпосередньо сприяють схудненню. Але калорії, в тому числі і «жирові» витрачаються не тільки під час занять, а й коли ви відпочиваєте, і те, наскільки інтенсивно йдуть ці процеси, залежить від виду тренувань. Прискоренню метаболізму сприяють силові заняття і інтервальні тренування, так що ними не варто нехтувати, проводите 2-3 таких заняття на тиждень і зниження ваги піде як по маслу. Під час тренування стежте за свої самопочуттям і уникайте крайнощів – не “сачка», але й не викладаються на всі 100%. Після заняття у вас має бути відчуття легкої втоми.

Харчування. Від нього на 80% залежить успіх занять. Дотримуйтесь правил харчування перед тренуванням і після неї. На результаті однаково погано позначаються як переїдання, так і брак поживних речовин, дуже важливо дотримуватися питний режим і при необхідності приймати вітамінні комплекси.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00768 sec