Як схуднути на еліптичному тренажері?

Як схуднути на еліптичному тренажері? Як схуднути на еліптичному тренажері?

Чи бачили ви коли-небудь еліптичний тренажер, який являє собою машину з педалями і рухливими поручнями? Такий зараз є в багатьох спортивних клубах, деякі набувають його для домашнього використання, оскільки схуднути на еліптичному тренажері дуже просто.

Якщо вам набридло крутити педалі велотренажера або ходити на степпере, який взагалі не навантажує верх тіла, то пора подумати про те, щоб використовувати інший тренажер для схуднення.

Еліптичний тренажер отримав таку назву через те, що траєкторія руху педалей нагадує еліпс. Є кілька моделей еліптичного тренажера – від найпростішої без поручнів, яка задіює тільки нижню частину тіла, до «просунутої» – зі вбудований комп’ютером, на якому можна задавати різні програми. Підібравши для себе оптимальний варіант, ви можете приступати до тренувань для схуднення.

Як і інші кардіотренажери, еліпсоїд призначений в першу чергу для тренування дихальної та серцево-судинної систем, розвиток витривалості і спалювання жирів. Еліптичний тренажер об’єднує найкращі якості бігової доріжки, велотренажера і степпера, він задіє всі тіло, але при цьому не перевантажує суглоби і на ньому практично неможливо отримати травму. Він забезпечує комплексну навантаження на всі м’язові групи тіла – верхній плечовий пояс, м’язи спини, преса, попереку, ніг, тренує вестибулярний апарат.

Тренування на даному типі тренажерів практично не мають протипоказань, на ньому можуть займатися як молоді, так і літні люди, надто повні або нетреновані. На цьому тренажері ви практично не відчуваєте вагу власного тіла, зате м’язи отримують дуже хороше навантаження.

Еліптичний тренажер ідеально підходить для тих, хто хоче схуднути в домашніх умовах. він одночасно тренує серцево-судинну систему і дозволяє втрачати від 400 до 700 Ккал за годину занять і дозволяє рівномірно навантажити всі м’язи. Домашні заняття на еліптичному тренажері, доповнені іншими вправами, виконуваними також будинки, можуть стати відмінною альтернативою походам в спортзал.

Красиве тіло – це не тільки фігура без зайвих складок, це ще й пружні ноги, сідниці, підтягнутий прес і в міру міцні руки. Отримати таке тіло під силу тільки за допомогою тренувань, для яких добре підійде еліптичний тренажер. Крім того, що ви позбудетеся від жиру, у вас з’являться ще й тонізувати м’язи, більш швидкий обмін речовин, міцний скелет і хороший імунітет.

Як займатися на еліптичному тренажері, щоб схуднути?

Незважаючи на безпеку, при невмілому підході можна отримати травму і на еліптичному тренажері. Так що перед заняттям необхідно виконати легку розминку, а після – розтяжку. Під час тренування контролюйте пульс, щоб не перевантажити серцево-судинну систему, при необхідності пийте воду – робіть 2-3 невеликих глотка кожні 10-15 хвилин, це дозволить уникнути обезводнення і отримати максимум користі від заняття.

Шукайте спосіб, як схуднути на еліптичному тренажері? За допомогою еліптичного тренажера ви зможете провести аеробне тренування, спрямовану на схуднення, в м’якому режимі, без перевантажень і перепочинок. Візьміть за основу заняття на ньому по 4-5 разів на тиждень, що доповнюються іншими вправами для схуднення. Використовуйте різні режими тренування – швидкий, повільний, міняйте напрям руху – комбінуйте «передній» і «задній» хід, тренуйтеся в хорошому темпі не менше півгодини, якщо є можливість, то можна займатися і кожен день. Рухайтеся плавно, без ривків і не нахиляйтеся сильно вперед, тримайте спину прямою, а прес – напруженим.

Особливо сподобатися використовувати еліптичний тренажер жінкам, оскільки таке тренування безпечна для їх м’яких суглобів, займатися на тренажері дуже приємно, і під час тренувань можна слухати приємну музику або навіть дивитися телевізор і при цьому спалювати зайві калорії. Великий плюс тренажера в тому, що він розвиває і верхній плечовий пояс, якому дами часто не приділяють належної уваги.

Не використовуйте будь обтяження або додатковий інвентар, не займайтеся через силу, якщо ви відчули слабкість або запаморочення, то краще припинити тренування або знизити темп до тих пір, поки не відновиться нормально дихання і самопочуття. Еліптичний тренажер дуже добре допомагає скидати вагу, але не нехтуйте іншими машинами, оскільки тілу потрібна комплексна різноманітна навантаження, тому краще буде, якщо ви зробите заняття на цьому тренажері як додаток до своєї фітнес програма для схуднення.

Добре схуднути на еліптичному тренажері допоможе збалансоване харчування, від нього дуже багато залежить. Навіть якщо ви годинами наполегливо тренуєтеся, але їсте абияк, толку від ваших зусиль практично не буде. Зменшіть в своєму меню частку простих вуглеводів і насичених жирів, їжте не менше 400-500 г фруктів і овочів, пийте більше рідини. Поєднання такого раціону і тренувань дозволить схуднути за місяць на 2-4 кг.

  • як схуднути с помощью тренажера

Comments are closed!

_0.31MB/0.00820 sec