Як схуднути на біговій доріжці?

Як схуднути на біговій доріжці? Як схуднути на біговій доріжці?

Бігова доріжка дуже ефективна для скидання зайвих кілограмів, але при цьому потрібно враховувати, що необхідний правильний підхід до занять: він включає в себе тривалість, частоту тренувань, техніку

бігу і ходьби, а також грамотне харчування до і після занять. Тільки в разі дотримання всіх необхідних вимог ефект для організму буде позитивним.

Для схуднення займатися на біговій доріжці необхідно регулярно, в один і той же час. Найбільш ефективні заняття в ранкові години, коли в організмі менше вуглеводних калорій, тому він повинен спалювати жири. Разом з тим, заняття не повинні викликати дискомфорту, і якщо ваш організм активно протестує проти ранкових навантажень, спробуйте перенести їх на інший час.

Перед тим, як схуднути на біговій доріжці, ви повинні зміцнити свою волю, щоб не пропускати тренувань. У графіку занять дуже важлива їх частота і тривалість. Це може бути одне довге заняття (45-60 хвилин) або два коротких. На тренажерах для схуднення бажано проводити 4-5 занять на тиждень, а для підтримки форми можна обмежитися 2-3 заняттями. Якщо займатися лише раз на тиждень, то надлишок ваги може не тільки не зникати, а й збільшуватися.

Наступне, що потрібно враховувати, – це режим харчування. Не можна навантажувати організм і сильно обмежувати його в їжі. За годину до занять бажано з’їсти легкої їжі, яка надасть організму близько 60 г. вуглеводів (це приблизно 4-5 ложок каші). Тоді організм не буде відчувати стрес від виснаження, а під час занять буде спалюватися жирова клітковина. Однак, не слід переїдати – це збільшує навантаження на серце і негативно впливає на тренування.

Враховуйте, що можна схуднути на біговій доріжці і за рахунок загального виснаження організму. Багато жінок при розрахунку денної норми калорій не беруть до уваги, що на перетравлення їжі потрібно 10-15% від знаходяться в ній калорій, що призводить до прискореного зносу організму.

Оптимальний режим тренувань повинен враховувати ваш вік, зріст, вага, а також особливості діяльності серцево-судинної системи (для цього бігові доріжки оснащуються пульсометра). Загалом, рекомендуються чергуються навантаження, – наприклад, 5 хвилин інтенсивного бігу і 8 хвилин спокійної ходьби. У простіших варіантах можливо чергування 2-4-хвилинних періодів бігу і спокійного кроку. Головне, щоб за час спокійних відрізків ви відчули, що ваш організм відновився. В кінці тренування також рекомендується спокійно пройтися, щоб діяльність серцево-судинної системи нормалізувалася.

Для підтримки форми можна використовувати рівномірний спокійний біг, при якому частота пульсу не виходить за допустимі межі. Щоб скинути кілограми, потрібно підвищити інтенсивність занять – збільшити кут нахилу бігової доріжки, швидкість бігу, опір.

Після заняття потрібно попити води, щоб компенсувати втрату рідини. Пити потрібно саме воду, а не інші напої. Якщо ви сильно потієте на тренажері, то пийте і під час занять, щоб уникнути зневоднення (для цього на багатьох тренажерах передбачені спеціальні підставки для пляшечки з водою).

Comments are closed!

_0.31MB/0.00634 sec