Як схуднути на біговій доріжці » поради, рекомендації

Як схуднути на біговій доріжці » поради, рекомендації Як схуднути на біговій доріжці. Чи допомагає бігова доріжка схуднути

Ходьба або біг на біговій доріжці як метод схуднення завойовує все більшу популярність. Все більше людей цікавиться тим, як схуднути на біговій доріжці .

Особливо схуднення на біговій доріжці підходить тоді, коли інші фізичні та силові заняття протипоказані за станом здоров’я, так як цей метод ефективно допомагає спалювати жири, але при цьому не призводить до перевантажень і травм. Заняття на біговій доріжці приємні і для тих людей, хто просто звик і любить займатися спортом.

Якщо ви прийняли рішення скинути зайву вагу за допомогою ходьби на біговій доріжці, то для досягнення відчутних результатів необхідно займатися щодня або, принаймні, п’ять днів на тиждень.

Постарайтеся на тренування на біговій доріжці виділяти як мінімум по 30 хвилин на день, хоча б два дні на тиждень про приділяйте тренуванні 45 хвилин, а один день – тренуйтеся на біговій доріжці щонайменше протягом 60 хвилин. Якщо 60 хвилин вам виділити або витримати складно, можна розділити годинне тренування на дві по півгодини протягом одного дня.

Ходити по біговій доріжці необхідно швидко, так, як ніби б ви кудись спізнюєтеся. Це часто називають спортивною ходьбою або ходьбою в спортивному темпі. Один кілометр проходити на біговій доріжці ви повинні за 10-12 хвилин.

Правильний темп ходьби визначається просто: ви повинні рухатися в такому темпі, щоб ви змогли говорити, але не змогли співати під час тренування.

Тренуватися на біговій доріжці можна в будь-який час, але краще робити це вранці, так як жирові запаси вранці спалюються легше.

Правила тренування на біговій доріжці

Спочатку розігрійте м’язи, походивши трохи в повільному темпі;

Під час занять на біговій доріжці організм втрачає багато рідини, тому до і після тренування необхідно випити один стакан води, а також під час тренування на потрібно трохи пити воду, щоб уникнути зневоднення організму;

Ходіть на біговій доріжці правильно, тримаючи спину прямо, розправивши плечі і грудну клітку. Ступню потрібно ставити на п’яту, потім перекочувати на пальці, відштовхуючись передньою частиною стопи з силою для подальшого кроку. Руки зігніть в ліктях і рухайте ними в районі талії та грудної клітини туди і назад;

Закінчуйте ходьбу на біговій доріжці, поступово знижуючи темп. Хвилин 5 пройдіть повільно, щоб запобігти біль у м’язах і заспокоїти серцебиття.

Ходьба на біговій доріжці, крім схуднення, має безліч переваг і покращує загальне самопочуття. Крім того, вона нормалізує артеріальний тиск, рівень інсуліну і холестерину в крові, зміцнює кістки, знижуючи ризик виникнення і розвитку остеопорозу.

Дотримання дієти і правильного харчування не менш важливо, ніж правильна техніка ходьби на біговій доріжці, особливо для тих, хто вирішив зробити такі заняття регулярними.

Деякі жінки, які прагнуть скинути зайву вагу, пропускають окремі прийоми їжі. Але ефективніше для схуднення їсти часто і невеликими порціями.

  • бігова доріжка впра
  • бігова доріжка для схуднення відгуки
  • чи допомaгae для схуднeня биговa дорижкa

Comments are closed!