Як схуднути на 7кг за 10 днів | Жіночий журнал на Обозревателе

Як схуднути на 7кг за 10 днів | Жіночий журнал на Обозревателе Як схуднути на 7кг за 10 днів

Для людей бажаючих скинути свою вагу існує безліч дієт, серед яких вони можуть вибрати будь-яку, яка підходить саме їм. Для того щоб підібрати підходящу, треба просто відвідати хороший

тематичний жіночий форум. Ми, в свою чергу, пропонуємо простеньку дієту, завдяки якій можна ефективно схуднути на 7 кг всього лише за десять днів. Це білково-вітамінна дієта.

Суть білково-вітамінної дієти полягає в правильному чергуванні білкової і вітамінної їжі. За бажанням дану дієту можна повторювати, але необхідно зробити перерву хоча б мінімум на два тижні.

Щоб схуднути на 7кг, приймати їжу необхідно кожні 2,5 години, тобто обов’язково шість разів на день. При цьому необхідно чергувати три рази білкову їжу і три рази вітамінну. Важливо запам’ятати, що всі компоненти їжі необхідно вживати без приправ і яких-небудь спецій. Можна лише додати невелику кількість солі для смаку. Застосовуючи цю дієту, ви ніколи не відчуєте голоду, бо між прийомами їжі невелику перерву. Пити в цей час рекомендується воду, будь-які трав’яні настої і чай без цукру.

До білкової їжі відносяться наступні продукти: м’ясо, дичину, яйця, знежирений сир, риба і бринза.

До вітамінних продуктів відносяться всі фрукти крім винограду, абрикосів, бананів і хурми. Будь-які овочі, як сирі, так будь-які варені крім картоплі.

Для більш наочного прикладу чергування їжі можна навести приклад харчування одного дня.

З ранку в 8:00 можна з’їсти два яйця.

В 10:30 один апельсин або грейпфрут.

В годину дня 200 грам відвареного курячого м’яса або іншої дичини.

В 15:30 можна з’їсти дві груші або яблука.

О шостій годині вечора 200 грам вареної риби або сиру.

В 20:30 апельсин або грейпфрут.

На той випадок якщо ви постійно їли пізно ввечері то останній прийом їжі можна замінити з фруктів на овочі, наприклад, з’їсти свіжий огірок і одну буряк.

Бажано щоб кожен день у вашому харчуванні були присутні сир і риба, так як це необхідні для організму продукти. М’ясо і рибу буде найкраще чергувати, таким чином, ви зможете урізноманітнити свій раціон харчування і полегшите травлення шлунка. При правильному дотриманні цієї дієти, ви без зусиль зможете схуднути на 7 кг за невеликий термін.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу ще швидше, необхідно до цієї дієти додати комплекс спортивних вправ. Наприклад, додати ранкову зарядку та вечірні пробіжки. Завдяки цьому будуть спалюватися зайві калорії. Використовуючи цей маленький секрет можна схуднути на 7 кг і більше в самі найкоротші терміни, не докладаючи до цього особливих зусиль і, що найголовніше, не піддаючи себе голодування.

  • Дієта фасолева на 10 днів
  • харчування через дві години по 200 гра

Comments are closed!

_0.31MB/0.00988 sec