Як схуднути на 5 кг

Як схуднути на 5 кг Як схуднути на 5 кг

Так буває, що ніби і фігура гарна, і вага практично в нормі, але от «висять» зайві 5 кілограмів – і ніяк не вдається з ними розпрощатися. Ось саме вони – найбільше заважають і все псують в цьому житті! Чи реально схуднути на 5 кг? Легко!

Боротися

із зайвою вагою необхідно не тому, що так модно або гардероб не охота міняти, а саме через почуття незадоволення своєю зовнішністю. Навколо нас безліч людей, що мають ще більші кола. Однак це зовсім не заважає їм насолоджуватися життям і любити себе, такими, якими вони є. Якщо зайві 5 кілограм не дають спокою; якщо саме через них погано сидить платити чи не виглядають брюки; якщо настрій нанівець – варто трохи напружитися і привести свою вагу до бажаної нормі!

Як схуднути на 5 кг: виключаємо продукти-провокатори

Для того щоб розпрощатися із зайвою вагою, деколи немає необхідності сидіти на жорстких дієтах. Зі свого раціону необхідно прибрати або суттєво обмежити вживання борошняних виробів, цукру, ковбас, консервів і інших напівфабрикатів. Свій раціон необхідно змінити так, щоб надалі він став для вас звичною нормою. Тоді є шанс, що зайві кілограми не повернуться знову.

Фахівці рекомендують помірно знижувати загальне споживання калорій за добу, для початку на 500 ккал. Найбільш енергоємним субстратом є жири. Обмеження вживання жирів з їжею призводить до зниження ваги і зменшення товщини підшкірно-жирового шару.

Як схуднути на 5 кг: більше п’ємо і рухаємося!

Знайшли час для фітнесу? Чудово! Під керівництвом досвідченого тренера кілограми будуть танути швидше, а тіло придбає приємну підтягнутість. Також останнім часом фахівці-дієтологи акцентують увагу на тому, що для нормальної життєдіяльності організму необхідно вживати достатню кількість рідини. Дорослій практично здоровій людині за добу необхідно випивати не менше 2 л питної негазованої води. Для того, щоб трохи притупити відчуття голоду і простимулювати роботу кишечника випийте 1 склянку прохолодної води перед їжею!

Як схуднути на 5 кг: звернемося в аптеку?

Швидко розпрощатися із зайвими кілограмами обіцяють різні засоби для схуднення. Давайте критично поставимося до того, що обіцяє їх реклама і виробники.

БАДи – абсолютно безпечно і ефективно? У більшості випадків ця група засобів для схуднення представлена??так званими «сжигателями жиру». Кофеїн, екстракт гуарани, екстракт зеленого чаю – надають стимулюючий ефект на організм людини, тим самим підвищуючи його енерговитрати. Так і досягається ефект зниження ваги. Повна безпека даних препаратів – удавана. Часом, прийом «сжигателей жиру» призводить до безсоння, неспокою, прискорене серцебиття.

Препарати-«наповнювачі», що знижують апетит. Харчові волокна, що входять до складу даних препаратів, розбухають і збільшуються в шлунку, створюючи відчуття ситості. Такий підхід дійсно сприяє втраті ваги. Однак, утримати вагу в нормі після відміни препаратів буває досить важко. У ряді випадків розвивається ефект «рикошету» і людина за короткий термін набирає ще більшої ваги.

Детокс-програма. На перший погляд – просто ідеально! Втрата ваги, плюс до всього ще і очищення організму. До складу таких засобів зазвичай включають рослинні збори мають сечогінну і послаблюючу ефектом. Стрімке зниження ваги інколи досягається втратою рідини. Однак, разом з нею втрачаються корисні мікроелементи. Дефіцит рідини не кращим чином позначається на стані шкіри: з’являються зморшки, сухість, висипання.

З Ксенікалом справа піде швидше!

Прийом препарату Ксенікал прискорює процес зниження маси тіла та зменшення окружності талії і живота. Нерозщеплені жири залишають організм через кишечник з каловими масами. Ксенікал блокує всмоктування лише 30% жирів, проте цього достатньо, щоб досягти ефекту зниження маси тіла. Через виведення нерозщеплених жирів може частішати стілець, а кал набуває особливого маслянистий характер. За характером калу і власних відчуттів можна орієнтуватися, як багато жирів ви вживаєте. Обмеження надходження жирів з їжею призводить до зменшення побічних ефектів від прийому Ксенікал, наприклад метеоризму, болю в животі, частого стільця.

Дія препарат починається в першу добу прийому. У міру зниження маси тіла до бажаної, препарат відміняють. Після припинення прийому Ксенікал всмоктування жирів відновлюється. Прийом препарату Ксенікал, в поєднанні з дієтою і помірними фізичними навантаженнями дозволяє досягти прекрасних результатів!

Comments are closed!