Як схуднути на 5 кг за тиждень / Як стати стрункою

Як схуднути на 5 кг за тиждень / Як стати стрункою Як схуднути на 5 кг за тиждень

До того моменту, як я змогла схуднути за тиждень на 5 кг, я думала, що це неможливо. Вважала подібне гасло всього лише рекламною компанією, яка спрямована на покупку таблеток для схуднення, або буклету, в якому

описані чарівні способи скидання зайвої ваги.

Моя вага за зиму збільшився. Це бачила я, мій чоловік, і про це говорили речі мого гардероба, в які я влазив насилу.

Я вже почала замислюватися про те, щоб сісти на дієту і почати інтенсивно займатися фізичними вправами з метою привести себе в норму.

Ці плани так і залишилися планами, але схуднути я все одно змогла.

Історія мого випадкового схуднення

Кілька тижнів тому я гостювала у мами і там застудилася. Перші кілька днів я відчувала себе цілком нормально, але дуже скоро температура почала стрімко підвищуватися до 39 градусам і мені доводилося «сидіти» на жарознижуючих.

З температурою мені зовсім не хотілося їсти. Все, чого мені хотілося – це багато зеленого чаю, чаю з гілок смородини і малини.

Мама не відставала від мене і змушувала щось з’їсти, так що їсти доводилося, але порції були дуже маленькими, в порівнянні з колишніми (до хвороби).

Коли мені стало трохи легше, ми поїхали в гості до бабусі, яку я дуже давно не бачила, адже живемо ми тепер в різних містах.

В гостях мій син підчепив вірусну ангіну, якій тільки перехворів племінник. На наступний ранок температура дитини зашкалювала. Мені знову було не до їжі.

7 днів по тому

Загалом, температура ми з дитиною тиждень. Весь цей час я не могла нормально їсти (а це в моєму розумінні 4-5 разів більшими порціями), а моя вага буквально танув на очах.

Після тижня недоїдання і випивання великої кількості чаю, я змушена була купити нові штани, так як ті, в яких я приїхала в гості до мами, з мене злітали.

Приїхавши додому, я дуже здивувала чоловіка своєю новою фігурою. Я й сама досі дуже задоволена.

Довелося проаналізувати зміни

Щоб не набрати знову колишні кілограми, довелося грунтовно замислитися над тим, як змінився мій режим в гостях у мами, щоб зрозуміти причини схуднення.

Ось що я зрозуміла:

1. Я висипалася. Лягала я у мами раніше (близько 9 години вечора), а прокидалася пізніше звичайного. Ранок тепер було для мене не кошмаром напівсонного істоти, а хорошим початком нового дня. А недосип, як відомо, одна з причин зайвої ваги.

2. Порції їжі значно зменшилися. Через високу температуру, спочатку моєї, а потім мого синочка, я скоротила порції їжі майже втричі. Причому, їла я все без розбору (не рахуючи солодкого), але насититися я могла значно меншою кількістю їжі.

3. Замість їжі краще пити зелений чай. Це правило тепер завжди буде мене супроводжувати. За день я випиваю кілька літрів зеленого чаю, чаю з гілок малини і смородини, чорного чаю, води, компоту з свіжих яблук.

4. Зменшуємо кількість цукру. Я жахлива ласун, але під час хвороби мене нудило від солодкого, а тому мені довелося відмовитися від нього. Зараз я так відвикла від нього, що мені достатньо і 1-2 цукерочок в день.

5. Автомобіль залишився вдома з чоловіком, а мені довелося звикати у мами в гостях ходити пішки. Спочатку похід в магазин за хлібом здавався мені досить важким заняттям, але через деякий час мені навіть хотілося трохи прогулятися.

6. Скоротилися перекушування між прийомами їжі. Коли стоїш у себе на кухні, то так чи інакше починаєш безперервно щось жувати. За той час, що я гостювала у мами, я практично не готувала (мама мене не допускала до своєї кухні). Перекушування відпали самі собою.

Ось такі причини схуднення я для себе вивела. Можливо, ці поради допоможуть вам знайти і свої «гріхи», які тільки додають вам зайві кілограми.

Тепер я знаю, що схуднути можна дуже легко. Залишилося, що важливо, зберегти стабільним моя вага, який мене зараз влаштовує.

  • як стати стрункою за тиждень
  • Почала худнути і весь час нудить
  • чи можна похудати від прутиків малини
  • Чому мене нудить після солодкого
  • як стати високою і стрункою

Comments are closed!

_0.31MB/0.00495 sec