Як схуднути на 5 кг. Екстремальна дієта на 3 дні

Як схуднути на 5 кг. Екстремальна дієта на 3 дні Як схуднути на 5 кг. Екстремальна дієта на 3 дні

Дієта, для тих, хто за час свят або інших подіях залишив собі на пам’ять зайві кілограми. Думаєте, як схуднути на 5 кг за лічені дні, тоді екстремальна дієта для вас.

Ця швидка дієта жестковата, тому упевніться, що у вас немає захворювань ШКТ та інших інших серйозних проблем з організмом перед застосуванням цієї триденної дієти. Худніть і не переїдайте більше! Для подальшого схуднення можна використовувати яблучну дієту.

Як схуднути на 5 кг – меню екстремальної дієти на 3 дні Сніданок екстремальної дієти

Вода 150 грам, додаємо 1 столову ложечку меду, 5 або 7 крапельок соку лимона. Перемішати і випити. Через хвилин 10 – 15, можна випити чашечку чаю або чашку кави.

Обід при екстремальній дієті

Індичка варена і овочі (будь-які) 500 грам

Вечеря на екстремальній дієті

Отварная білокачанна капуста 150 або 200 грам. Відварити в 150 грамах води 15 – 20 хвилин і не солити.

Приготований відвар випити за 30 або 40 хвилин.

Секрет як схуднути на 5 кг

Хочеться їсти? Потерпіть. Адже ви вже знаєте, як схуднути на 5 кг за 3 дні, тепер справа тільки у вашій волі. Капустяний відвар і сік капусти застосовується при ожирінні під час лікування. Така вечеря майже не містить калорії, тому може бути важкуватий для деяких. Хто дуже захоче їсти, можете перед сном попити 1 склянка знежиреного кефіру, дієта на 3 дні це допускає.

Рекомендація як схуднути на 5 кг

Цю триденну, екстремальну дієту не рекомендується застосовувати понад 3 – х днів. Справа в тому, що будь-які дієти, жорстко обмежують раціон, впливають на різке зниження ваги. Однак при настільки строгому раціоні харчування організм також різко втрачає найважливіші мікроелементи, солі, корисні речовини. І якщо протягом трьох днів організм ще якось потерпить, а потім заповнить нестачу загублених речовин, то перевищення строків такої дієти може негативно впливати на здоров’я. Якщо ж у вас є захворювання ШКТ або інші хронічні захворювання, не рекомендуємо вам приступати до екстремальної дієті на 3 дня без попередньої консультації з лікарем.

За необхідності можливе повторення триденної швидкої дієти приблизно через пару днів.

  • -2 кг за 3 дні дієти
  • екстремальна дієта
  • Схуднення за лічені хвилини
  • схуднут за 20 хвлени 5 кг
  • як схуднуии за лічені дні
  • Як схуднути за лічені хвилини

Comments are closed!

_0.31MB/0.00377 sec