Як схуднути на 30 кг без пігулок і лікарів. Частина 1. – YouTube

Як схуднути на 30 кг без пігулок і лікарів. Частина 1. – YouTube Вхід на YouTube

Додано: 9 січня. 2012

-ласка ставте свої запитання на сайті http://dietavickygulin. com/

Дорогі глядачі, тут ви знайдете практичну інформацію

як схуднути, спалити і прибрати жир. Все про що я говорю є моїм особистим досвідом з позитивним або негативним резуьтат. Коли питання стосується втрати ваги, то чомусь логіка не працює. Якщо людина не їсть, то логічно він повинен швидко схуднути, скинути вагу, але на практиці його організм перемикається на режим виживання і жир нікуди не йде, а скоріше навпаки. Логічно якщо людина їсть одну капусту або яблуко і так далі, то він схудне – практично людина худне, але як тільки сходить з діетa то набирає вагу моментально. Звідси приходить розчарування, депресія, низька самооцінка і тд.

Логічно якщо людина багато і важко займається, то він більше спалює жирів, практично людина мало худне, але набуває м’язовий тонус. Практично щоб спалити жир організм повинен бути в зоні спалювання жиру (аеробного навантаження), а це досягається тільки при малій накрузке. На жаль 80% дієтологів, лікарів і худих друзів дадуть вам неправельную інформацію так як вони покладаються чисто на логіку.

Задайте собі питання: ви особисто багато знаєте худих людей, кототрие на дієті? А скільки людей ви знаєте, які використовуючи різні швидкі дієти зберегли свою ідеальну форму?

Я особисто сиділа на багатьох бисть дієтах, які тільки привели мене до порушення мого обміну речовин (метаболізму). Я також відвідувала дієтологів і лікарів які намагалися посадити мене на різні руйнівними таблетки (таблетки для схуднення, спалювання жиру, енергії і тд.) Пропісівиалі дієти які працювали тільки поки я на них сиділа.

Я наймала собі персональних тренерів, які заганяли мій організм в стану шоку, де я не худла а навпаки одужувала.

Я витратила напевно більше 10 тисяч доларів на це все і майже безрезультатно, хоча негативний результат – це безцінний досвід.

Зараз я повністю вільна від тюрми дієт, багатогодинних тренувань і беспонтовий витрати грошей.

Я вам розкажу крок за кроком, що Вам необхідно щоб схуднути, швидко і ефективно накачени і підтягти шкіру. Скільки часу Вам чоловікова займатися для того щоб схуднути, какaя Вам необхідна навантаження, щоб максимально спалювати жир і т. п.

Якщо ви будете следавать моїй дієті, моїм швидким і легким вправам я гарантую вам що ви раз і назавжди схуднете, вийдете із залежності від дієт, поправите свій метаболізм і будете наслаждатся жизню нормально харчуватися і не товстіти.

Ми живемо тільки один раз – не витрачайте своє життя на дієти. Удачи Вам мої дорогі глядачі. Я з Вами і ми разом досягнемо результатів. Навіть схуднути після пологів – не складе для Вас боьшого праці.

Comments are closed!