Як схуднути на 2 розміру?

Як схуднути на 2 розміру? Як схуднути на 2 розміру?

Скоро пляжний сезон і відпустку, а це – стрункі тіла, нові купальники. Залишилося зовсім небагато часу. Зможемо? Встигнемо? Та легко!

Вчені довели, що дії, спрямовані на схуднення,

проходять легше в предлетній період. Сама природа заклала цю програму. Сонячний день збільшується, тепла погода передбачає найбільшу активність, великий достаток овочів і фруктів зганяє весь жир з тіл і столів.

Худнемо на 2 розміру:

Перший крок – зменшити розмір шлунка . Наприклад, бутерброд на сніданок ділимо навпіл, з’їдаючи одну частину не кваплячись, а другий відкладаємо, щоб з’їсти через годину. Такий метод дозволяє тугіше затягнути пасок, тим самим ситість настане при маленькій кількості їжі. Найголовніше – зменшити звичайну порцію. Дотримуючись цього правила, можна втратити від одного до трьох кілограм за місяць.

Другий крок – розбирання з солодощами . Енергія в чистому вигляді – це прості вуглеводи, які не відкладаються в жирові запаси. Дієтичні солодощі теж можна зробити смачними. Запечені яблука з корицею і ваніллю або звичайне фруктове пюре з абрикос і персиків, заправлене тієї ж ваніллю або корицею. У 100 г такого пюре міститься всього лише 40 ккал. Замінивши жирні десерти на низькокалорійні, можна розлучитися із зайвою вагою до 1 кг за місяць.

Третій крок – приділяємо тілу час . Не зазіхаючи на їжу, за місяць фітнесу, вийде скинути 4 кг, займаючись 2 рази на тиждень по 1 годині. Але єдина біда в тому, що не кожному радісна думка про зарядку. Що ми робимо? Щодня по 10 хвилин, зробивши нехитрі руху, навіть просто покрутивши руками або прогулянка по вулиці швидким кроком, дадуть в мінус до 1 кг за місяць.

Схуднення

Четвертий крок – дні розвантаження . День в тиждень на зеленому чаї дає чудовий результат. На місяць так можна втратити 4 кг, хоча половина зазвичай повертається. Стабільно в мінусі будуть 2 кг, якщо виберемо день, коли фаза місяця міняється; пити трав’яний чай або воду з 18 годин до 18 годин наступного дня.

П’ятий крок – отримуємо задоволення . Перукарня, солярій, сольові ванні, секс, манікюр-педикюр – робимо все для себе коханої, втрачаючи при цьому 1 кг зайвої ваги.

Як бачите, схуднути на 2 розміри дивно легко, не докладаючи до цього особливих зусиль! Так що тепер Вам потрібна буде нова одяг оптом дешево яка продається сьогодні в інтернет-магазинах. Найширший асортимент, низькі ціни і відмінна якість нікого не залишать байдужими.

  • схуднути на 2 розміри за місяць відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00389 sec