Як схуднути на 2 розміри одягу швидко

Як схуднути на 2 розміри одягу швидко Як схуднути на 2 розміри

Питанням «Як схуднути на два розміри одягу?» задаються і новачки фітнесу, і систематично займаються спортом, і стежать за харчуванням люди. Так уже влаштована сучасна система «мір і ваг краси» – багатьом з нас не вистачає саме такої кількості

сантиметрів до ідеалу. Однак універсальної стратегії схуднення на 2 розміру в природі не існує. Все залежить від вашого харчування, стилю тренувань і звичок в звичайному житті.

Як схуднути новачкові

Припустимо, ви не дуже поважаєте дієти, і не сиділи ні на одній з них в найближчі кілька місяців. Та й завсідником спортзалу вас не назвеш. Залишається тільки порадіти – саме новачкові вдасться схуднути на 2 розміри швидше за все, не докладаючи до цього особливих зусиль, і не сідаючи на строгу дієту.

Харчування

    Просто виключіть зі свого раціону все, що підходить під визначення «консервоване, солодке, смажене, напівфабрикат». Харчуйтеся кашами на воді, нежирним м’ясом і рибою, овочами, фруктами. Балуйте себе сухофруктами і темним шоколадом, і намагайтеся не їсти до відчуття тяжкості в шлунку. Зробіть особливий акцент на продукти-джерела білка і клітковини. Їжте по 1 порції м’яса, риби, сиру, птиці, яєчних білків або морепродуктів з кожним основним прийомом їжі, і перекушуйте свіжими фруктами, багатими на клітковину – яблуками, грейпфрутами, грушами. A

Фітнес

Візьміть собі за правило – 30 хвилин будь-якої фізичної активності в день повинні вписатися навіть в самий насичений графік.

    Три рази на тиждень займайтеся пілатесом. йогою або калланетикой. можна вдома під відео, можна у фітнес-клубі. В інший час до ваших послуг швидка ходьба, велосипед, пробіжки, плавання, ролики і рухливі ігри.

Прелесть вашої ситуації в тому, що виснажувати себе модними високоінтенсивними тренуваннями та інтервальним бігом натщесерце вам просто немає необхідності – організм поки ще сприйнятливий навіть до самих необтяжливим навантажень.

Швидкість схуднення зазвичай досить велика, і ви зможете вирішити свою проблему всього за пару-трійку місяців.

Як схуднути на два розміри просунутому любителю

Якщо ваше харчування підходить під формулу: «ем достатньо клітковини і білка, багато овочів і фруктів, і лише іноді балую себе солодким», звичайним «урізанням порцій» не обійтися. Зазвичай у «стійких ЗОЖевцев» відбувається адаптація до среднекалорійние харчуванню, і доводиться докласти фантазію, щоб стронуть процеси схуднення з мертвої точки.

Більшість у такій ситуації починає практикувати розвантажувальні дні, що при дуже великому старанності може привести до уповільнення метаболізму. Альтернативою «рагрузкам» на яблуках, кефірі та ін може стати харчування в стилі 5/2.

Для початку розрахуйте цифру основного обміну – калорійність харчування, яка необхідна для підтримки фізіологічних процесів у вашому тілі в стані спокою. Найпростіша формула – свій ідеальний вагу помножити на 30, розрахувати величину основного обміну точніше допоможе наш калькуляторор онлайн.

«На основний обмін» коштує харчуватися 5 днів на тиждень. А ось 2 «розвантажувальних» дня повинні бути на 400-600 ккал легше. При цьому вам зовсім не потрібно пропускати прийоми їжі. Досить, наприклад, зменшити кількість гарніру з макаронів або рису за обідом і вечерею, і виключити солодкий перекус в ці дні. Намагайтеся не різати калорії за рахунок м’яса, риби, птиці і молочних продуктів, краще обмежте прості вуглеводи – той же шоколад, або солодкі фрукти.

А прискорити схуднення допоможуть нові фітнес-стратегії:

    Замініть ваше звичне «довге рівне кардіо на біговій доріжці або еліптичному тренажері» на «метаболічні тренування». До таких належать будь-які махові вправи з гирею, ВІІТ-аеробіка і Відеотренування таких інструкторів, як Зузана Лайт і Джилліан Майклс. «Метаболік» можна практикувати 2-3 рази на тиждень, в дні, вільні від силових занять; Не подобається ідея кардіо з обтяженнями? Не біда – ви можете практикувати інтервальний біг замість рівного, або відвідувати уроки сайклинга або РПМ замість звичайних 30 хвилин на велотренажері. Зрештою, чергуйте 3 хвилини пішої ходьби і 2 хвилини стрибків на місці, якщо все перераховане вище здається вам занадто складним; «Рознесіть» кардіо і силові вправи з різних тренувальним дням. Це дозволить уникнути уповільнення метаболізму через перетренованості і дозволить спалювати жир швидше. Силові тренування робіть або в «круговому» стилі. або за методом Табата. Виконуйте кожну вправу протягом 20 секунд, потім відпочивайте 10 секунд, і повторюйте цикл 8 разів; Спробуйте новий тренувальний стиль. Якщо ви постійно піднімаєте великі ваги – сходіть на Body Pump або будь-який інший урок з міні-штангами і великою кількістю повторень. Практикуючим многоповторних тренінг, навпаки, варто перейти на «силовий режим 5 по 5» на 2-3 тижні, щоб струсити обмін речовин.

Обов’язково стежте за часом відновлення після тренувань, не допускайте перетренованості, і не сидите на надмірно суворих дієтах. Поєднуючи фізичне навантаження з розумним харчуванням, ви зможете схуднути набагато швидше, і безпечніше.

Фітнес-тренер Олена Селіванова – для http://www. AzbukaDiet. ru/.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • як схудднути на 2 розміри швидко

Comments are closed!

_0.31MB/0.22211 sec