Як схуднути на 2 кг за один день

Як схуднути на 2 кг за один день Як схуднути на 2 кг за один день

З точки зору здоров’я схуднути на 2 кг за один день не дуже корисно. Але в нашому житті бувають ситуації, коли це вкрай необхідно, наприклад, ви запрошені на торжество, а плаття, як на зло, ледве

застібається. У цьому випадку скинути пару зайвих кілограм стає архі-важливим. А допоможуть нам у цьому картопля, рис і баня.

Щоб схуднути на 2 кг за один день, цей день повинен бути розвантажувальним. Варіантів розвантажувальних днів багато, самі універсальні, тобто підходящі для будь-якого часу року – це дні картоплі або рису. Такі дні навіть корисні організму, він очищається від токсинів, обмін речовин не навантажується, і не відбувається збій у звичайному ритмі харчування.

У картоплі, наприклад, дуже мало калорій (75ккал на 100 г), зате багато калію і магнію. До того ж він нейтралізує надлишок кислоти, а враховуючи, що в звичайному раціоні у нас до 90% кислої їжі, то таке ощелачіваніе також корисно. Бурий натуральний рис теж містить багато калію і баластних речовин, що стимулюють роботу кишечника.

Отже, якщо ви вирішили схуднути на 2 кг за один день, то провести його вам доведеться або на картоплі, або на рисі. У першому випадку за день ви повинні з’їсти 750 г картоплі, отварив його в мундирі. Якщо картопля молода, тобто його можна разом з шкіркою. При бажанні в картоплю можна додати 0,5 л знежиреного кефіру і будь-яку кількість зелені. А от від солі краще відмовитися. Якщо ви віддаєте перевагу рис, то відваріть 200 г в 0,5 л води. Цей рис слід з’їсти протягом дня, додаючи в нього зелень або прянощі. В обох випадках за день треба випити не менше 2 л води.

Увечері йдемо в баню, причому не в сауну, а в російську парилку. Вона дозволяє схуднути набагато ефективніше. У вологому повітрі піт випаровується гірше, зате активніше прогрівається підшкірна клітковина. Тому організм менше зневоднюється, а ось жир розпадається інтенсивніше. У цьому випадку, ми худнемо не тільки за рахунок води (як у сауні), але і за рахунок згорання жиру.

У лазні спочатку встаємо під гарячий душ, тіло розігріється, і ефект буде краще. Потім заходимо в парилку і просто лежимо 5 хвилин. Тепер сполосніть і відпочиньте 5-10 хвилин в роздягальні, попиваючи зелений чай або мінеральну воду.

Потім візьміть віник (краще березовий або липовий) і знову відправляйтеся в парилку. Полежіть 3 хвилини на нижній полиці, направляючи віником пар до тіла. Тепер на середній полиці пропарьте все тіло (не більше 5 хвилин), знову зійдіть на нижню полицю і посидьте тут ще 3 хвилини, масажуючи вовняний рукавичкою проблемні зони (стегна і сідниці).

Вийдіть з парильні, обполосніться і відпочиньте хвилин 10 в передбаннику. Можете зробити ще до 3-х заходів у парильню, але вже без віника, просто полежіть 5-7 хвилин. Після останнього заходу прийміть теплий душ, змастіть шкіру кремом (можна моделюючим фігуру) і відпочиньте не менше 40 хвилин.

Кілька важливих правил:

  Пийте стільки води, скільки хочеться. Не намагайтеся себе збезводнити, так можливий і тепловий удар і порушення водно-сольового балансу.

Якщо ви хочете схуднути, не приймайте холодний душ, не обливайтесь крижаною водою і не стрибайте в басейн. У цьому випадку пори закриються, розпад жиру різко впаде. Приймайте душ після кожного заходу в парильню. Продукти жирового розпаду виводяться через шкіру разом з потом, їх треба відразу змивати, інакше через 10 хвилин вони почнуть всмоктуватися назад. Не відвідуйте лазню, якщо у вас: гіпертонія, варикоз, мастопатія, гострі інфекційні процеси, серцева патологія, підвищена температура або критичні дні. Відвідувати лазню краще ввечері, в цьому випадку жир буде згоряти і вночі.

Ось і вся програма. Схуднути на 2 кг за один день дійсно можна, при цьому попутно навіть почистивши організм від токсинів. Але вводити такі дні у своє життя часто все-таки не варто. Краще контролювати своє харчування щодня, тоді й тіло буде радувати, і екстрених заходів вживати не доведеться.

26.08.2012

Сподобалася стаття? Поділися їй з іншими:

 • як за1день схуднути на1кг
 • як збросить 2 кг за 1 день
 • 2 кг багато це
 • Не виходить схуднути
 • скинути 2кг за
 • схуднути на 6-7 кг за 5 днів
 • як скинути 2 кг за день
 • як скинути 2 кг за один день
 • як схуднути на 8 кг за 10 днів
 • як схуднути у ногах за одну процедуру та один день

Comments are closed!

_0.31MB/0.00759 sec