Як схуднути на 10 кг за тиждень? Чи можливо це? – Женсовет – Релакс!

Як схуднути на 10 кг за тиждень? Чи можливо це? – Женсовет – Релакс! Як схуднути на 10 кг за тиждень? Чи можливо це?

Для організму швидке схуднення не є корисним. Тому, краще буде, якщо людина йде до заповітної мети поступово.

Для організму

швидке схуднення не є корисним

Кроки.

Люди, що страждають від надлишку ваги, не можуть похвалитися відмінним здоров’ям.

1 Теоретично, за короткий час прибрати зайву вагу можна. Для цього слід перестати вживати їжу. Організм буде харчуватися тим, що він встиг відкласти за минулий час. Це звучить вкрай просто, але все набагато серйозніше насправді, а наслідки можуть бути дуже серйозними і незворотними для людини. Такі випробування, як правило, набагато раніше закінчуються, ніж потрібно, тому що далеко не кожен, навіть міцний і здоровий організм, це може витримати. Люди, що страждають від надлишку ваги, не можуть похвалитися відмінним здоров’ям.

Теоретично, за короткий час прибрати зайву вагу можна

2 Ці дієти вкрай жорсткі, супроводжуються вони сильним запамороченням і слабкістю, але це дурниця в порівнянні з тим, що коїться у людини всередині організму. Звична робота порушується внаслідок нестачі мікроелементів, вітамінів, білків, вуглеводів і жирів, які для повноцінного функціонування організму є просто необхідними. Хронічні захворювання можуть загостритися, хоча потрібно виключати при них подібні дієти повністю, адже замість того, щоб допомогти організму, можна буде принести йому один лише шкоду. Пам’ятайте про те, що будь-яка короткострокова дієта може привести до загострення захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем. 3 Якщо у вас дійсно велика кількість зайвої ваги і вашою метою є швидке схуднення, то можливий наступний варіант.

Дієта докторів.

За допомогою цієї дієти можна схуднути за 7 днів (вперше) на 10 кг. Вдруге – до 3-4 кг. Рекомендується повторювати не частіше разу на місяць.

Доступність і дешевизна-переваги даної дієти.

Меню дієти на тиждень.

День перший – випити за 6 разів протягом дня пляшку мінеральної води.

День другий – протягом дня випити 0,8 літра знежиреного молока. З’їсти одне яблуко в дев’ять вечора.

День третій – випити за 6 разів протягом дня одну пляшку мінеральної води.

4 День четвертий – овочевий день. З’їсти літрову миску салату, розділивши на три частини. Також можна випити дві склянки чаю або води. Склад овочевого салату: свіжа капуста, морква, зелень, 1 столова ложка рослинної олії.

День п’ятий-протягом дня випити 0,8 літра знежиреного молока.

День шостий: на сніданок з’їсти одна варене яйце і випити половину гуртки чаю. В 11 ранку випити склянку відвару картоплі, моркви, капусти та інших овочів. На обід з’їсти 100 гр. консервованого горошку і 100 гр. нежирного м’яса. Полудник-яблуко. Вечеря-яблуко.

День сьомий – 2 склянки кефіру або молока, 100 гр. сиру. Увечері випити склянку чаю.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00704 sec