Як схуднути на 10 кг за 2 місяці? Відповіді та рекомендації на WomenSlim. ru

Як схуднути на 10 кг за 2 місяці? Відповіді та рекомендації на WomenSlim. ru Як схуднути на 10 кг за 2 місяці

Як схуднути на 10 кг за 2 місяці

Людей, бажаючих схуднути, умовно можна розділити на два типи: люди, яким потрібно скинути вагу за медичними показаннями – це хворі на цукровий діабет, що страждають серцево-судинними і гормональними захворюваннями, ожирінням. У цих випадках процес схуднення має проходити під контролем лікаря, самостійне «призначення» собі дієт категорично неприпустимо!

Другий тип – це люди, які не задоволені своїм зовнішнім виглядом. Причому, їх вага може бути в межах норми. Адже, найчастіше, схуднути бажають жінки, у яких спостерігається явний дефіцит ваги. Причиною появи нервової анорексії, в більшості випадків є індустрія краси, підносить худу модель з широкими плечима і вузьким тазом, як ідеал жіночої краси. Тому, перш ніж з’ясовувати, як схуднути на 10 кг за 2 місяці, давайте визначимо зайву вагу.

Обчислюємо ІМТ

Одним з найбільш об’єктивних методів, що дозволяють оцінити наявність зайвої ваги, є обчислення індексу маси тіла. ІМТ обчислюється за формулою: вага розділити на зріст у квадраті. Наприклад, якщо ви важите 60 кг і ваш зріст становить 170 см, то формула буде виглядати так: 60:1.70 * 2. ІМТ в цьому випадку дорівнює 20.76. Якщо ІМТ менше 18 – то у вас явний дефіцит ваги, ні про яке схуднення мови йти не може, ІМТ – 19-24 – вага в межах норми, 25-30 – надмірна вага, понад 30 – ожиріння. Якщо ваш ІМТ в межах норми, але ваша фігура вас не влаштовує, то можливо, вам потрібно лише підкоригувати її за допомогою фізичних вправ і / або розвантажувальних днів. Якщо ж ви переконалися, що худнути вам необхідно, давайте визначимося з дієтою і з’ясуємо, як схуднути на 10 кг за 2 місяці.

Фізіологічно обумовлено, що при самій жорсткій дієті і навіть при голодуванні організм людини не може втрачати більше 200 г жиру на добу. Всі інші втрати відбуваються за рахунок втрати організмом води і м’язової маси. Якщо ваша мета – схуднути всерйоз і надовго, то будьте готові до тривалої роботи над собою. 2 місяці – це самий мінімальний термін, за який можна без особливого збитку для здоров’я скинути 10 кг. Для того, щоб після закінчення заходів, спрямованих на схуднення, ваша вага не повернувся, необхідно ще досить тривалий час дотримуватися обмежень в їжі. Отже, як схуднути на 10 кг за 2 місяці.

Мотивація – наш ключ до успіху

Для того, щоб процес схуднення йшов успішно, ви повинні бути впевнені у правильності та корисності своїх дій. Бажання скинути вагу і тим самим поліпшити всі аспекти свого життя має виходити від вас, а не від чоловіка, колег по роботі або подруг. Тому, щоб при перших же труднощах, у вас не виникло бажання все кинути, складіть список причин, чому ви хочете схуднути і як для вас це важливо.

Ставте для себе чіткі цілі і реальні терміни

Не варто намагатися скинути 10 кг за 3 дні. Крім шкоди для здоров’я і засмучення з приводу невиправданих надій ви нічого не отримаєте. Оптимальним є скидання 0.5 – 1 кг на тиждень. При такій швидкості ваш організм буде поступово звикати до нового вазі, а по закінченню заходів щодо зниження ваги, скинутий вага не повернеться назад.

Правильне та збалансоване харчування – основа успішного схуднення

Як схуднути на 10 кг за 2 місяці, яку для цього вибрати систему харчування? Щоб схуднути на 10 кг за такий короткий термін, необхідно грунтовно урізати свій раціон або сісти на дієту. Насамперед виключіть зі свого раціону вироби з білого борошна, цукор, кондитерські вироби. Фаст-фуд, алкоголь, кока-кола та інші солодкі напої – порожні, непотрібні калорії, що несуть тільки шкоду, забуваємо про них надовго.

Основа нашого харчування – овочі та фрукти, цільнозернові злаки, коричневий рис, бобові, насіння. Фрукти повинні бути на вашому столі завжди в достатку. Обмежте прийом жирної їжі, такий як цільне молоко, сири, жирне м’ясо. Приправи та спеції теж краще прибрати подалі, від солі краще відмовитися зовсім. Можливо, спершу вам не сподобається несолона їжа, але незабаром натуральний смак продуктів буде вам до смаку. Зрештою, це всього лише справа звички.

Щоб прискорити схуднення, спалити жирові відкладення в проблемних місцях, можна включити в свій раціон біологічно активні добавки. Наприклад, Вітаміноподібні жиросжигатель Карнівіт Q10. Крім безпосереднього процентного зменшенні жирової тканини в організмі, прийом цього препарату допоможе відновити пружність і еластичність шкіри, яка при такому швидкому схудненні може обвиснути.

Звички харчування проти схуднення

Вас теж у дитинстві змушували доїдати все зі своєї тарілки? Забудьте про цю звичку. Їжте стільки, скільки потрібно, щоб втамувати голод і ні шматочком більше, і тільки тоді, коли дійсно голодні. Все інше – переїдання. Намагайтеся харчуватися вдома, адже перекушування поза домом це зайві калорії.

Без спорту нікуди

Як кажуть фахівці спортивної медицини і підтверджує наш життєвий досвід, рух – це обов’язкова умова для боротьби із зайвими кілограмами. Можна, звичайно, схуднути без фізичних навантажень. але при втраті такого великого ваги, наша шкіра втрачає еластичність, пружність і попросту обвисає. У цьому випадку, ні про яку красу не може бути й мови. Такий закон природи – там, де формуються і працюють м’язи, жир зникає. Попутно і шкіра стає пружною.

Виберете для себе оптимальне навантаження – плавання, спортивна ходьба, шейпінг, аеробіка, біг, танці або навіть східні єдиноборства. Головне, щоб заняття проходили динамічно і доставляли вам задоволення. Якщо заняття в швидкому темпі для вас не підходять, то відмінного ефекту можна домогтися за допомогою бодіфлекса. калланетики або пілатесу.

Тепер, знаючи, як схуднути на 10 кг за 2 місяці, вам залишається тільки діяти. Вірте в себе і все вийде!

  • Скинути 10кг без спорту
  • чи можна похудати за 2місяці на 10кг
  • щоб схуднути на 10 кг за 2 місяцв
  • як похудати за два місяці на 10 кг
  • Як схуднути в проблемних мисцях за місяць

Comments are closed!