Як схуднути | МОЇ СЕКРЕТИ 50 +

Як схуднути | МОЇ СЕКРЕТИ 50 + Як схуднути після 50-ти

24 грудня 2012

Як схуднути? – Одвічне питання. Багато жінок після 50 пристрасно хочуть схуднути. Якщо і ви прийшли до такого рішення – ви молодець. У молодості скільки завгодно можна відкладати проблему зайвої ваги на потім. Але жінка після 50 + повинна

розуміти всю важливість цього кроку для свого здоров’я і краси.

Чому після 50 потрібно контролювати свою вагу і позбавлятися від його надлишок?

• Надмірна вага провокує ризик серцево-судинних захворювань, гіпертонії, діабету і раку.

• Велика вага може викликати пошкодження колінних суглобів, так як вашим ногам доводиться нести на собі всю тяжкість тіла.

• Зміна вашої фігури не в кращу сторону може приводити до психологічного дискомфорту і депресій.

Схуднути жінці після 50 не складніше, ніж в 30

Здоровий спосіб життя – найкращий спосіб позбутися від зайвих кілограмів. Всього лише потрібно відмовитися від сидячого способу життя і є правильні продукти.

Здорове харчування – не обов’язково жорстка дієта. Здорове харчування – це корисні продукти. Зайва вага привів у ваш організм багато зайвого жиру або, скоріше навпаки: що поглинаються вами жирні продукти призвели до набору ваги. Тому першим кроком до здорового схудненню буде відмова від жирних продуктів і вживання в їжу корисних продуктів, які дадуть вашому організму всі необхідні білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали і не допустять освіти холестерину.

• Зменшіть порції їжі, що з’їдаються за один раз приблизно в 2 рази.

• Їжте не менш 4-5 разів на день, тому що чим менше раз ви їсте, тим більше накопичується в організмі жиру.

• Пийте більше води, до 1,5 – 2 літрів щодня.

Як схуднути? – Більше рухатися!

Рухова активність жінок після 50 – запорука її довголіття, а значить і доброго здоров’я на довгі роки. Саме пасивний спосіб життя приводить нас до збільшення ваги. Втрата ваги і активність взаємопов’язані, тому що згоряння зайвих калорій, що надходять з їжею, залежить від швидкості обміну речовин у вашому організмі. А прискорити процес метаболізму ми можемо за допомогою таких простих речей, як ранкова гімнастика, швидка ходьба і помірні силові вправи.

• Отже, починаємо ранок з гімнастики. Вибирайте помірне фізичне навантаження, щоб ваші серце і судини з ними справлялися, а також пам’ятаєте про крихкість кісток. Рекомендують не починати ранок відразу з інтенсивних вправ, розімніться, зробіть самомасаж, невелику розтяжку хребта і суглобів.

• Щодня виходимо на свіже повітря, гуляйте, а краще ходіть швидким кроком, 25-30 хвилин добре тренує наш організм і допомагають спалювати зайве.

• Займаємося плаванням, їздою на велосипеді, ходьбою на лижах в зимовий час – все це зміцнює серцевий м’яз і допомагає скидати вагу.

• Виконуйте силові вправи. Наприклад, з гантелями. Після 50 наше тіло втрачає більше 100 г м’язової маси, м’язи замінюються жиром, тому тридцяти хвилинне підняття важких хоча б 2-3 рази на тиждень заповнить цю втрату.

І ще: зайві кілограми зібралися на вашій талії і інших частинах тіла не випадково і не в раз. Цей процес, можливо, був розтягнутий на довгі десятиліття. Тому, щоб привести себе в порядок потрібно і час, і терпіння.

Головне: як схуднути жінці після 50 ви знаєте, варто лише почати активний спосіб життя, переглянути ставлення до харчування і полюбити себе.

Відеоролик. Топ 10 корисних продуктів для схуднення:

Якщо стаття виявилася для Вас корисною, повідомте друзям в соціальних мережах (Понатискавши на кнопочки):

‘;document. body. appendChild(d);document. pnctLoadStarted=(new%20Date()).getTime();document. pnctCnclLoad=function();document. getElementById(‘pnctCancelBtn’).addEventListener(‘click’,function(e));setTimeout(function()0&&((new%20Date()).getTime()-st>=14000))>,15000);var%20e=document. createElement(‘script’);e. setAttribute(‘type’,’text/javascript’);e. setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);e. setAttribute(‘src’,’http://postila. ru/post/js? ver=1&m=s&rnd=’+Math. random()*99999999);document. body. appendChild(e)>)());”>

Comments are closed!

_0.31MB/0.00581 sec