Як схуднути і скинути зайву вагу, жир? – Форум

Як схуднути і скинути зайву вагу, жир? – Форум

Обговорюємо, додаємо корисні поради та рекомендації, ділимося секретами і досвідом.

Як же скинути зайву вагу?

Деякі люди сідають на дуже жорстку дієту, та вони отримую певний результат в втрати

ваги але той чи вагу вони втрачають і що буде коли вони припинять цю дієту. А ось що відбувається – вони втрачають жирову, м’язову тканину і їх внутрішні органи зменшуються, сповільнюються процеси обміну речовин і після припинення такої дієти, а це обов’язково відбудеться так як організм просто не витримає довго, вони знову набирають жир причому дуже швидко і у більшій кількості ніж було до цього.

Давайте з’ясуємо чого ж Ми хочемо добитися – нам потрібна така методика щоб Ми втрачали жир і не втрачали а навпаки набирали м’язи, м’язи нам потрібні для того щоб спалювати ще більше жиру! Що для цього потрібно, а це вельми не складно – Ми повинні щодня витрачати не багато більше енергії ніж ми споживаємо з їжі. Крім того нам потрібно прискорити обмін речовин.

Як прискорити обмін речовин

Прискорити обмін речовин зовсім не складно, потрібно правильно організувати харчування – всього лише розбити свій денний раціон на 6-12 прийомів їжі. По чуть-чуть, не багато їжі відразу, це не так складно як здається.

Не забуваємо що фізичне навантаження також відмінно прискорює обмін речовин, так як витрачаються калорії. А якщо навантаження інтенсивна і спрямована на ріст м’язів так це взагалі прекрасно топ3 що для росту м’язів потрібно ой як багато калорій.

Тренувальна програма для скидання ваги

Тут можна виділити 2 типу тренувань:

Класична програма для набору маси – ви робите максимум 2 вправи на групу м’язів, великою вагою по 6 – 10 повторень. Плюс такого тренування це те що ви не втратите м’язів при дієті, а мінус в тому що такий метод потрібно використовувати тривалий час. Для жінок при використанні цієї програми потрібно робити 10-15 повторень у вправах меншою вагою.

«Пампинг» тренування – ви робите велику кількість вправи на групу м’язів з великим числом повторень у підходах (20-40), з мінімальною перервою між підходами (30-45 сек.) і вправами, одним словом заганяєте себе до знемоги. Плюс такого тренування дуже швидка втрата жиру.

Запам’ятайте ще одне правило – жир спалити тільки в одному місці неможливо, жир спалюється по всьому тілу одночасно. Тобто якщо ви хочете прибрати живіт і будете наполегливо качати прес ваш живіт нікуди не дінеться поки увесь інший жир з тіла не піде. Чому так відбувається? а тому що жир спалюється в тілі при впливі двох гормонів: адреналіну і норадреналіну, ці гормони при стресових навантаженнях викидаються в кров і потрапляють в тканини спалюючи в них жир. Гормонам без різниці що ви хочете скинути живіт вони куди потрапили від туди і взяли жир.

Також жир можна спалити за допомогою тривалої аеробіки, але як і у випадку з пампинг тренуванням ви будете втрачати м’язи разом з жиром.

В ідеалі потрібно після тренування з залізом 30-60 хвилин побігати, але в дуже повільному темпі, можна навіть швидкою ходьбою. Що ми з цього отримаємо: тренування з залізом витрачає весь запас енергії яку ми отримали з їжі і залишається у нас другий джерело енергії – жир, який ми повільно і успішно спалюємо при бігу.

“Правильні” кардіо тренування

Щоб кардіо тренування проходили найбільш ефективно і сприяли процесу жіросжіганія і прискоренню обміну речовин необхідно знати кілька ключових важливих аспектів і враховувати їх в процесі своїх тренувань.

Для створення ідеального тіла важливу роль відіграють кардіо тренажери, які допомагають зібрати зайвий жир з організму і зміцнити серцево-судинну систему. Однак, щоб кардіо тренування дійсно зробила свою справу і запустила процеси жіросжіганія, необхідно розуміти, як правильно розраховувати навантаження на кардіо тренажері і скільки за тривалістю повинна тривати саме тренування.

Для аналізу ефективності кардіо навантаження зазвичай використовується датчик серцевого ритму, яким комплектуються багато кардіо тренажери.

Датчик серцевого ритму показує темп роботи серця шляхом вимірювання кількості його скорочень на хвилину. Датчик складається з двох частин, кріпиться на ремені, а так само прикладається до тіла людини, що займається кардіо тренуванням. Таким чином датчик забезпечує отримання даних про серцевому ритмі в режимі реального часу і передає результат на приймач, що знаходиться на зап’ясті або тренажері в залежності від його моделі.

Існує два поняття, які необхідно враховувати для того, щоб тренування пройшло більш ефективно. Спочатку необхідно визначити максимальний серцевий ритм, який характеризує гранична кількість скорочень серця на хвилину. При визначенні рівня інтенсивності максимальний серцевий ритм є ключовою величиною. Найкраще пройти спеціальне дослідження в лабораторних умовах, щоб дізнатися цю величину. Але не завжди існує можливість виміряти цю величину. Можна скористатися наступною формулою: від 220 відняти свій вік. Отримана величина і є приблизний максимальний серцевий ритм саме для вас. Після визначення цієї величини необхідно обчислити ідеальну зону тренування. Для початківців спортсменів, які не мають хорошої фізичної підготовки слід навантажувати серце на 50-60% від максимального серцевого ритму. Для людини з середнім рівнем фізичної підготовки дана величина повинна коливатися в діапазоні 60-75% від цієї величини, а для досвідчених спортсменів – 70-85%.

Виконувати кардіо тренування можна як на бігових доріжках, так і на велотренажерах і еліптичних тренажерах. Ідеальним рішенням буде чергування таких видів тренажерів.

  • прес щоб прискорити обмін речовин

Comments are closed!

_0.31MB/0.00736 sec