Як схуднути і скинути вагу (спалити жир) на 20 кг інтернет магазин спортивного харчування

Як схуднути і скинути вагу (спалити жир) на 20 кг інтернет магазин спортивного харчування Компоненти і склад High Mineral Stack

Залізо Weider – забезпечує клітини киснем. Втома, роздратування, блідість так само як запаморочення

і головні болі можуть бути ознаками нестачі заліза.

Магній Weider – часті м’язові спазми можуть бути індикатором браку магнію. Особливо метаболізм жирів, вуглеводів і білків залежить від цього мінералу.

Кальцій Weider – учасник побудови опорно-рухової системи організму і зубів.

Цинк Weider – забезпечує загоєння ран, ріст і метаболізм неможливі без цинку. Крім того, він підтримує еластичність шкіри і захищає від холодів. А галвное цинку полягає в тому, що він бере участь у виробництві гормону тестостерону, який відповідає за силові показники, витривалість, лібідо, половуюфункцію (потенцію), розмір м’язів. Недолік цинку призводить до зниження результативності в силових показниках, м’язової маси і падіння потенції.

Йод Weider – жиросжигатель і енергетик. Він стимулює процеси метаболізму і відповідає за фізичний і розумовий потенціал організму, а також роботу щитовидної залози. Якщо є проблеми з загальною вагою, то в першу чергу треба перевіряти щитовидну залозу – у такому випадку жоден гейнер не допоможе набрати вагу.

Хром Weider – контролює рівень цукру в крові і управляє апетитом. Регулює вагу людини.

Селен Weider – знижує ризик раку і захищає серцево-судинну та імунну систему від процесів старіння.

‘href =’ http://Best-price-protein. com/weider-high-mineral-stack-120-caps. html ‘>

Вітаміни та мінерали

BCAA Xplode Olimp 1 кг – нова фасовка неймовірно популярних і, найголовніше, якісний і робочих амінокислот групи BCAA і глютамина від Олімп Лабс. Раніше випускалися в 500 гр банку і 700 гр пакеті. В силу неймовірної популярності і затребуваності, виробник спортивного харчування Olimp Labs припинив випуск 700 гр пакетів і почав випуск кілограмового. Багато схвалили дане рішення так як як тільки ти спробував в роботі цей продукт, то вже не хочеш нічого іншого і навіть не думаєш припиняти його прийом. Як мовиться, все одно 2 рази бігати за.

Склад BCAA Xplode залишився незмінним: все ті ж 6 гр ВСАА і 1 гр глутаміну на порцію в 10 гр. Нагадаємо, що основні амінокислоти м’язів – це:

л-лейцин л – валін л – ізолейцин глютамин.

В чому важливість цих амінокислот.

Навіщо приймати BCAA амінокислоти і глютамін

Вживати BCAA амінокислоти і глутамін слід за такими вкрай важливих причин.

Справа в тому, що інтенсивних фізичних навантаженнях, особливо коли ці навантаження затягуються у часі (більше 30 хвилин), білки (м’язи) руйнуються. Чому? Тому, що тієї енергії у вигляді глікогену, що запасається в печінці і самих м’язах вистачає не більше ніж на 25-30 хвилин інтенсивної роботи. Після цього, організм переводить свій режим отримання енергії з глікогену (які повністю вичерпався) на амінокислоти групи BCAA. Так-так, коли в організмі настає дефіцит ресурсів, в першу чергу в витрата йдуть BCAA. А де їх взяти? Звичайно з білків. А найбільшу кількість білка в людському тілі якраз в м’язах. Наше м’ясо і є пов’язані амінокислоти. При руйнуванні м’язів на складові амінокислоти виділяється порція енергії, яка під формою “друге дихання” і йде на продовження фізичної активності.

Так от, якщо постійно дозволяти організму руйнувати м’язи, то ви не розгойдати, а заколисало, схуднете в кінці-кінців. А будете впиратися рогом, так і зовсім розгубите всі м’язи і впадете в стан перетренованості.

Про роль глютамина також можна окремо поговорити, але краще почитати про нього в його розділі на сайті.

Тому виробники спортивного харчування часто BCAA компонують саме з глютамином.

Купити BCAA Xplode Olimp в Києві і Україні і гарантовано отримати оригінальний продукт з тривалим терміном придатності ви можете в інтернет магазині спортивного харчування best-price-protein. com.

‘href =’ http://Best-price-protein. com/bcaa-xplode-olimp-1-kg-1000-gr. html ‘>

  • бцаа на вагу

Comments are closed!

_0.31MB/0.01137 sec