Як Схуднути і Прибрати Живіт

Як Схуднути і Прибрати Живіт Як Схуднути і Прибрати Живіт

Позбавлення зайвої ваги для багатьох людей актуально протягом усього життя. Жінки і чоловіки худнуть не однаково. Причина – різниця в будові тіла і фізіології організму. Чоловіки худнуть значно швидше жінок, оскільки у них на кілограм ваги доводиться більше «пісної» тканини – це допомагає спалювати жир. Для скидання зайвих кілограмів жінці необхідно докласти в 2-3 рази більше зусиль, ніж чоловікові. Зворотне теж вірно, жінці потрібно набагато менше, ніж чоловікові, щоб набрати вагу.

Дієти, як правило, спрямовані на скидання зайвих кілограмів за рахунок видалення надлишків води і нарощування м’язової маси. Слід враховувати також дробность і мала кількість їжі, що з’їдається. Перед застосуванням тієї або іншої дієти необхідно проконсультуватися з лікарем-дієтологом.

Після того, як дієта привела до необхідного результату, потрібно відкоригувати своє харчування таким чином, щоб кілограми не повернулися назад. Зазвичай дієти бувають досить жорсткими і зберігати такий раціон не доцільно, так як це може призвести до авітамінозу і різних захворювань, або загострення вже наявних. Тому, перш ніж сідати на дієту, необхідно продумати план харчування і після дієти, і дотримуватися цього в подальшому житті.

Для схуднення необхідно спочатку позбутися жирових відкладень на всьому тілі, а вже потім зменшувати обсяг живота за допомогою додаткових вправ. Робіть 100 присідань щодня – це підвищить тонус черевних м’язів. Глибинний жир прибрати важче. Навіть фахівці з лікувальної гімнастики розходяться в думках про ефективність тих чи інших вправ. Одні рекомендують біг, інші – силові вправи з гантелями. треті – заняття на тренажерах. Має сенс спробувати всі ці методи. Сходяться фізіотерапевти тільки в одному: вправи слід виконувати повільно, без перенапруження і навантаження повинні бути регулярними. Щоденні вправи або систематичне фізичне навантаження, як і правильний раціон харчування повинні стати способом життя.

Для плоского живота потрібно не тільки зміцнити м’язи преса, потрібна ще й постава – пряма спина. Так що зміцнювати треба і м’язи спини. У кожному разі, людина з гарною поставою, прямою спиною завжди виглядає більш підтягнутим і струнким, навіть при наявності великої ваги або не дуже досконалою фігури. Та й хода у такої людини легша, впевнена.

До значного збільшення ваги і нарощування жиру в області живота призводять куріння, вживання алкоголю і стрес – головний ворог стрункої фігури і плоского живота. При частих стресах виробляється кортизон – саме він, взаємодіючи з адреналіном, стимулює утворення жирових відкладень в черевній порожнині. Вчені з’ясували, що вплив генетичного фактора на набір ваги – всього лише 30%, решта 70% – наслідок неправильного способу життя. Займіться своїм тілом, правильно харчуйтеся, виконуйте необхідні вправи і будьте здорові!

Comments are closed!