Як схуднути і наростити м’язи :: JV. RU

Як схуднути і наростити м’язи :: JV. RU Як схуднути і наростити м’язи

Чому вам необхідно не тільки набирати м’язову масу, але і худнути після цього (у бодібілдерів ці періоди чергуються)? Бо не зроби ви цього, м’язи – скільки їх не качай – залишаться захованими під товстим шаром жиру. Тобто, скажімо, бажаних «кубиків» на животі ви не побачите,

просто додасте у талії ще кілька сантиметрів. Тобто сильніше станете, але статура складно буде назвати атлетичним. І комусь ви покажетеся просто любителем гамбургерів. Не дуже приємно після всіх зусиль в спортзалі, чи не так?

При цьому худнути потрібно з розумом. Навіть професійний спортсмен набирає всього 2-3 кг чистої м’язової маси на рік. І втратити значну частину її в період схуднення або так званої «сушки» було б занадто марнотратно. Наше завдання – створити умови для того, щоб і «набирати» саме в м’язи, а не в підшкірно-жировий прошарок. І втрачати саме жир.

Набираємо з користю

Режим тренувань для набору м’язової маси вам порадить персональний тренер. А от харчування багато в чому доведеться контролювати самому. Про нього і поговоримо. Щоб м’язи додали в обсязі, в раціон потрібно включати більше білкових продуктів: кефір, сир, натуральні йогурти, горіхи, курячу грудку, індичку, бобові. Пам’ятайте, що молочні продукти повинні бути з низьким вмістом жиру, а птицю краще відварювати, запікати готувати на пару і без шкіри.

Щоб поживні речовини краще засвоювалися, а обмін речовин не сповільнювався, харчуйтеся регулярно, через пр8близно рівні проміжки часу 5-6 разів на день.

речі, частий прийом їжі невеликими порціями привчить вас не переїдати. Адже немає жодного резону «наїдатися про запас», якщо наступна трапеза всього через 2-3 години.

Час худнути

Найважливіше при схудненні – це зберегти м’язи. Організм необхідно «зорієнтувати» на те, щоб він втрачав саме зайвий жир, а не клітинну масу. Контролювати цей процес допомагають різні засоби для зниження ваги. Однак не всі вони в рівній мірі безпечні.

Деякі, націлені на радикальне схуднення, мають масу побічні ефекти: безсоння, дратівливість, головний біль, апатія. Користуючись цими засобами, гарний рельєф ви, можливо, і знайдете, але порадіти йому вже навряд чи зможете.

А ось Елькар – препарат повністю натуральний, заснований на L-карнитине – природному прискорювачі метаболізму, присутньому в організмі людини спочатку. З ним неможливі передозування, гормональні збої і інші сюрпризи. Він працює на механізмі, закладеному в нашому тілі, м’яко допомагаючи йому в схудненні. Втрачати з ним вагу ви будете так, немов займаєтеся на тренажерах, але без втрати м’язової маси.

Як схуднути і наростити м’язи ,

  • скільки треба набрати маси длясушки
  • Рецепти Смузі для годуючих мам

Comments are closed!