Як схуднути і накачати м’язи одночасно | фіт-несс. рф

Як схуднути і накачати м’язи одночасно | фіт-несс. рф Як схуднути і накачати м’язи одночасно

Пару днів тому в залі, у мене з новим клієнтом, відбулася розмова, і як завжди була порушена тема про зростання м’язів. Хоча важко сказати, що розмова відбулася, тому що в сотий раз пояснювати, що жир в м’язи не перетворюється, а схуднути і накачати м’язи одночасно неможливо, мені не хотілося. Саме тому я хочу написати статтю і просвітити відразу багато людей, що б вони мали уявлення про те, як ростуть м’язи, а жир і м’язи це не одне і те ж.

Як схуднути і накачати м’язи

Відповідь на питання як схуднути і накачати м’язи одночасно, абсолютно простий – ніяк! При тренуваннях без використання додаткових препаратів це абсолютно неможливо. Набір м’язової маси і зниження кількості жиру в організмі, це два протилежні процеси, які не можуть співіснувати разом, в один час.

Вся справа в тому, що збільшення м’язової маси передбачає збільшення калорійності харчування, причому ці кілокалорії надходитимуть не тільки з білків, а також з жирів і вуглеводів. У той час як схуднення навпаки, передбачає зниження загальної калорійності раціону, в основному за рахунок жирів і вуглеводів.

А тепер уявіть, що ви намагаєтеся набрати і скинути вагу одночасно. Більш того, при збільшенні м’язової маси, так чи інакше, ви будете збільшувати і кількість підшкірного жиру. Виходячи з вищесказаного, стає зрозуміло, що для досягнення вашої мети, потрібно розділити тренінг на дві фази: збільшення м’язової маси і спалювання зайвого жиру. У підсумку ви отримаєте гарне, мускулисте тіло!

Одночасно схуднути і збільшити м’язову масу, це те ж саме, що намагатися йти і бігти в один і той же час. Простіше кажучи, це неможливо!

Перетворюємо жир в м’язи

Останнє часом я все частіше чую фразу: «я хочу перегнати жир в м’язи» або «як схуднути і накачати м’язи одночасно», а хотілося б рідше. Я, звичайно, розумію, що більшість людей навіть не уявляють, як влаштовано їхнє тіло, і як їм здається це абсолютно не важливо. Але якщо ви починаєте тренуватися з обтяженнями і бажаєте наростити м’язи, то вивчити ази анатомії та процес зростання м’язової маси було б дуже корисно.

Жир і м’язи це не одне і те ж. тому жир в м’язи під час тренувань не перетворюється, а жир спалюється за допомогою мітохондрій в м’язах, а м’язи збільшуються, зростають.

Жир в м’язи не перетворюється, таке в принципі неможливо. Це черговий міф у сфері бодібілдингу!

Особливості програми для схуднення

Існують деякі правила, дотримуючись яких ви неминуче схуднете:

Перше правило: ви повинні споживати калорій менше ніж витрачаєте, це називається негативним енергетичним балансом. Сенс тут такий, коли організм отримує їжі менше, ніж вимагає, він починає використовувати аварійні джерела енергії, яким і є жир.

Друге правило: Потрібно завжди підтримувати метаболізм на високому рівні. Для цього потрібно збільшити кількість прийомів їжі як мінімум до 5, а споживання рідини до 3 – 3, 5 літрів.

Третє правило: Знизити кількість споживаної їжі, яка містить велику кількість жирів. Наприклад, свинина, шоколад, тістечка чіпси та інші смачні непотрібні речі. Адже ми йдемо вперед, до мети, і ніщо нас не зупинить!

Споживайте калорій менше ніж витрачаєте і розділіть їх на п’ять прийомів їжі протягом дня!

Енергія і підшкірний жир

Для того що б зрозуміти як нам позбавиться від жиру на животі, спочатку потрібно зрозуміти інше. Для чого він там? Чому організм відкладає жири? Все просто! Жир – це аварійне джерело енергії, який нам знадобитися в разі довготривалого голодування. Тобто для позбавлення від жиру, нам просто треба менше їсти. Саме менше їсти, а не відмовлятися від їжі повністю, як це роблять деякі дівчата.

Також слід врахувати що короткочасний відмова від їжі не дасть результатів, адже коли ви почнете знову є, то вага відразу повернеться, а якщо говорити зовсім чесно, то він стане ще більше ніж до голодовки, це називається «ефект йо-йо»

Короткочасний відмова від їжі не дасть результатів, адже коли ви почнете знову є, то вага відразу повернеться!

Кардіо: до або після силового тренування

Це хороше запитання і його теж ставлять дуже часто. Якщо говорити про це питання коротко, то основна кардіо навантаження повинна проводиться тільки після силового тренування. Це пов’язано з тим, що під час силової роботи ви розтрачуєте основна кількість глікогену або глюкози, а відразу після цього починає «горіти» підшкірний жир, саме тому кардіо, а зокрема біг на біговій доріжці краще проводити після основного тренування.

Детальніше, про це, читайте в статті: «скільки бігати, щоб схуднути ь». Також, для спалювання жиру дуже результативні стрибки зі скакалкою. так як вони витрачають більшу кількість калорій в хвилину, ніж простий біг.

Якщо ви хочете що б кардіо навантаження принесла найкращий результат, і ви не бігали «в холосту» то кардіо сесію краще проводити після тренування!

Тренуйтеся важко, стежте за своїм харчуванням, використовуйте спортивні добавки і результат не змусить себе довго чекати. Якщо вам була цікава ця стаття: як схуднути і накачати м’язи . напишіть будь ласка про це в коментарях. Якщо у вас з’явилися питання, задавайте їх!

І наостанок трохи «корисностей»:

Кращий спосіб закінчити тренування це розтяжка. Під час сушіння використовуйте амінокислоти. За співвідношенням ціна / якість виграють амінокислоти optimum nutrition.

А зараз послухайте «Мантру вселенського спокою». Але слухайте її легко і невимушено, тоді ви розслабитеся і відчуєте приємну легкість. Приємного перегляду і прослуховування)!

Якщо вам сподобалася стаття, не пропустіть:

  • накачати м\язи і скинути жир
  • низькокалорійна пп
  • що перетворює жир на мязи
  • Як накачати мязи і спалити жир
  • як перегнати жир в м\язи
  • Як перегнати жир в мязи
  • як ростуть мязи

Comments are closed!