Як схуднути годує мамі після пологів в домашніх умовах?

Як схуднути годує мамі після пологів в домашніх умовах? Як схуднути годує мамі після пологів в домашніх умовах?

Після народження дитини мама підлаштовує своє життя під його інтереси і потреби, але в той же час їй хочеться бути особливо красивою в цей радісний період життя.

Багатьох жінок хвилює проблема зайвої ваги, набраних за час вагітності. Тому для них особливий інтерес представляють різні способи схуднення. Методика 25 кадру для схуднення в цьому випадку не підійде або тільки після консультації з фахівцем.

Звичайно, в перші тижні і місяці після пологів неможливо думати про відвідини тренажерного залу, так як малюк потребує постійної уваги, а організм жінки після пологів не готовий до додаткових фізичних навантажень.

Тому основний напрямок діяльності у поверненні колишньої стрункості – це організація правильного харчування годуючої мами. Звичайно, дієта в прямому сенсі цього слова неприпустима в цей період життя, так як може позначитися на якості молока. На питання про те, як схуднути мамі, що годує в домашніх умовах, можна знайти відповідь у складанні раціонального меню, яке сприятиме годівлі дитини корисним маминим молоком, і в той же час поверне фігурі стрункість.

Не треба брати за основу свого харчування численні поради про те, що треба їсти якомога більше, щоб молоко не пропадало. Кількість молока залежить від інших факторів, серед яких на першому місці нормальна психологічна обстановка навколо годуючої мами, відсутність у неї стресів.

Якщо жінка буде вживати дуже багато їжі, то це обов’язково призведе до повноти, а, отже, до розладів і переживань, які обов’язково позначаться на кількості молока.

Тому годує мамі треба взяти за основу свого харчування просте правило: є невеликими порціями, але тільки корисну їжу. Це правило позбавить вас від питань про те, як схуднути після пологів годує мамі. Відмовтеся від вживання борошняних продуктів, макаронних виробів, смажених овочів і жирного м’яса. Вони не принесуть користі ні малюкові, ні вашій фігурі. Крім того, зовсім не обов’язково пити літрами молочні продукти, від великого вживання рідини молоко приходить в підвищеній кількості, і малюк просто не справляється з таким обсягом.

Будь сувора дієта для годуючої мами неприпустима. Тому можна перерахувати найбільш корисні продукти, з яких легко можна скласти меню на кожен день. Ранок найкраще починати з каші, особливо поживні пшоняна і вівсяна, в них можна додати трохи сиру і шматочків свіжих яблук або груш. На обід можна приготувати легкий вегетаріанський супчик, причому картоплі в нього треба класти поменше, а інших овочів побільше. Відварна риба, а також тушковані або варені у пароварці овочі: буряк, кольорова капуста, кабачки доповнять ваш обід. Варені яйця на полуденок, і страви із сої на вечерю також дуже корисні для якісного складу грудного молока і вашої фігури. Протягом дня можна додатково побалувати себе фруктами і галетним печивом.

Такий легкий і корисний раціон у поєднанні з дозованими фізичними навантаженнями гарантує збереження стрункості будь годує мамі.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00496 sec