Як схуднути годує мамі? | Passion. ru

Як схуднути годує мамі? | Passion. ru Чому я не худну?

Основна проблема годуючих жінок – за вагітність вони навчилися їсти зайвого, і після пологів вони продовжують цю традицію.

Другою помилкою годуючих мам є поїдання їжі за принципом

«потрібно їсти за двох, ти ж годуєш!». Жінка годує, але немовля вагою в 3-5 кг, якому потрібно близько 1 літра молока, а не кількість калорій, рівне харчуванню дорослого чоловіка.

Третьою помилкою годуючих є добровільне самітництво вдома з дитиною, малорухливий спосіб життя і відмова від спорту і занять під приводом зайнятості з малюком і втоми. Але ж і звичайні прогулянки з дитиною можна перетворити на пробіжки та тренування!

Четвертої помилкою є сидіння на виснажливих дієтах, які змушують організм після запасати калорії в якості захисної реакції на стрес. Крім того, дієти підривають здоров’я, порушують обмін речовин і метаболізм, викликають гормональний збій, і тоді від зайвої ваги позбутися буде набагато складніше.

Ще однією поширеною проблемою з вагою у годуючих жінок є дотримання «дієти годуючої», що запобігає кольки або алергії малюка. Таким чином, жінка виключає з раціону практично всі корисні продукти і «налягає» на шкідливі, але не викликають кольки продукти.

«Дієти годуючої» не існує!

Ніякої протівоколіковой і антиалергенні дієти годуючих не існує. Тому не варто обмежувати в харчуванні капусту, червоні, жовті та іншого кольору плоди в надії уникнути алергії.

Більшість «алергій» у крихт перших місяців на перевірку виявляються фізіологічної висипом новонароджених або контактним дерматитом . і до харчування відношення не мають. Так само як і коліки у дітей на грудному вигодовуванні виникають через порушення балансу «передній» і «задній» порцій молока, а не через харчування матері.

Всі продукти, які їла мама під час вагітності, знайомі дитині внутрішньоутробно, і колік і алергії вони викликати не можуть.

Comments are closed!

_0.31MB/0.08072 sec