Як Схуднути Еко Дієта

Як Схуднути Еко Дієта

2. Ви незвичайно покращає, станете дивно привабливою і навіть сексуальної;

3. Покращиться здоров’я і настрій;

4. Ви навчитеся економити, і у вас з’являться гроші на обновки;

5. Ви станете спочатку потроху, а поступово

все краще і краще пізнавати і розуміти себе! Хочете, ще напишу безліч причин?

Я вас ще не переконала? Тоді приходьте на мене подивитися :))) і придбаєте диск прямо на місці. Щосереди о 18.00 я в центрі ДОПОМОЖИ СОБІ САМ на Текстильник. Кожен 1-й четвер місяця ви можете зустрітися зі мною в Білих Хмарах (дивіться сторінку РОЗКЛАД)

А поки почитайте цікавий лист:

Здрастуй, мій люблячий вчитель! Трапилася ситуація, яка мені дуже цікава. У квітні через “ OZON. ru ” я отримала Ваші диски і книги, в їх числі «Дієта хороших новин», до якої я незабаром і приступила. Я так захопилася, що не помітила свої фізичні зміни, а що зі мною сталося, скоро стане зрозуміло.

Все відбулося як у пісні: «Коли себе я любила, я робила все не так…» Так-так. Я дуже любила халву, але завжди забороняла собі – тепер я стала є в волю: скільки хочу і коли хочу. Хоч де, хоч з ким, хоч скільки. Всі інші овочі, фрукти та зелень, які стояли у мене в горлі, я відкинула геть, і я наїлася халви. Не назавжди, а просто наїлася. Дивилася на неї вже не як на предмет жадання і полювання, а як на диво, створене людиною, з вдячністю і любов’ю.

Далі я наїлася цукерок, найпростіших (до шоколаду у мене повний спокій), потім пішли різні солодкі морси, ними я насолоджувалася, уявляючи, як кожна клітинка мене оживає від багаторічного дефіциту сонця, радості і тепла. Я відчувала, що я любима!

Дивувало те, що, коли сідала в черговий раз приймати їжу, я вже не метала все підряд величезною кількістю, а почала відчувати насолоду і насичення вже від невеликої кількості простого пісного борщу. Пам’ятаєте, в одному з дисків, Ви проговорює аффірмацію… «Я насичуюся ма-а-а-Льонька порціями…» Ці інтонації і тембр Вашого голосу відразу лягли на серце, і мені було неважко згадувати її знову і знову в потрібний момент.

Найцікавіше почалося пізніше, як кажуть розворушила… З мене полізло сильне роздратування, навіть сказ. Бісило все: хвора мама з її вічним невдоволенням, критикою і зневагою. Чоловік, який немов помолодшав, і у нього знову з’явилася ерекція. Діти, які довго не приїжджають, друзі, які гребуть під себе і т. д.

31 травня, коли почалася посівна, я (з усієї дурі) падаю на асфальт. Називається – приїхали. Тепер полеж і подумай. Відбулася сильним забоєм правого плеча. Доктор сказав, що постраждала найголовніша м’яз, хворіти буде довго – треба розробляти. «Дивіться частіше в дзеркало і зачісуватися голову».

Ну, історію хвороби опустимо, а ось історія моїх пішли кілограмів дивна, проста і наївна. Я раптом виявила, що до солодкого стала ставитися рівно: їла маленькими порціями, а після 18-00 взагалі легко обходилася без пиття і їжі.

Але ось що стало відбуватися. Як тільки я співаємо солодощі, мене починає хилити в сон. Усунути могла в будь-якому місці, навіть в черзі. Просоночное стан переслідувало мене в будь-який час дня, але вночі я спала всього 5 годин. Вранці прокинуся, поп’ю водички, зроблю вправи і знову хочу спати, а під час медитації сон з хропінням, і ласкаве підбадьорювання дочки: “гарбуз, ти знову заснула…”. Я вирішила, що моє таке стан викликано нудотно солодкою їжею і відмовилася від солодкого взагалі, тим більше, що тепер мені це стало зробити легко. Енергії додалося, щоденне вимова і прописування однієї і тієї ж афірмації принесли користь. Я перестала злитися на маму і стала вибирати думки, а якщо йшов негатив, то швидко знаходила які стверджують, легкі думки типу: «Я радію життю і насолоджуюся кожною миттю кожного дня…»

Я перестала засипати під час медитацій, покращився уяву, візуалізація проходила в більш красивих тонах, але я перестала спати. Сну не було ні вдень, ні вночі і знову загальний занепад сил. Прокидалася серед ночі, починала дякувати, знову йшла в сон, але скоро прокидалася знову, і тепер ніч для мене закінчувалася. Я вставала, але діла не робилися не читалося, не думалося, що не елось, що не пилося. Думок ніяких – порожній казан. Залишалося одне: тупо дивитися у стелю з думками: «Раптом засну».

Дочка говорила: «Мамочко, ти мало п’єш води», – і вона була права. Від води мене воротило. «Мамо, у нас дуже смачна вода, ти її полюбиш», але я її любила тільки в якості: умити, підмити, облити, послухати, понаслаждаться її теплом при мінус 30 град. за Цельсієм.

До середини червня «Дієта хороших новин» була закінчена. Треба сказати, що я виконувала її справно, з цікавістю, хотілося заглянути в наступний день, з бажанням розібратися, зрозуміти. Не всі лягло на серце, багато не зрозуміла до кінця, але це і радує, адже мені до неї звертатися знову і знову.

У липні я замовила і отримала екобудинок, і ось тоді-то я і згадала, що ні зважити. І я це зробила. Мій дорогий люблячий вчитель, ваги показали мінус 10кг! Було 95, стало 85. Зараз вага тримається з поправкою + або – 2кг. Я бродила в тумані, я робила все не так, але у мене вийшло!

Тепер, завдяки новим рекомендаціям екобудинок, я почну наступний етап в кінці вересня (у мене їх буде ще 3). Впевнена, буде легше і цікавіше. Хай буде світло, так сховається тьма! Головне – дійти, адже я – як у віршах:

« Знову погасла…. Знову сірник до носа,

Але я на це вам хочу сказати:

«Є люди, як сирі цигарки,

Їх то і справу потрібно підпалювати ».

Кожен етап буде мати назву.

1 – «гарбуз»: Жити і вірити – це чудово!

Перед нами нерозкриті шляху.

Обіцяють космонавти і мрійники,

Що на Марсі будуть яблуні цвісти!

Хоч не на Марсі, але в моїй душі це точно. Зі мною завжди один і той же сон: квітучий яблуневий сад і мене несуть сильні руки. Давно його не було, але я знаю, сон повернеться.

2 – «Берізка» – Прокинься і співай! Прокинься і співай!

Хоча б у житті хоч раз!

Не випускай посмішки з палаючих очей!

Нехай не вічний успіх,

Він вибирає з тих, хто може чесно посміятися над собою!

Співай засинаючи, співай уві сні! Прокинься і співай!

Я завжди любила співати і наспівувати. Раніше на студентських практиках, коли нас дівчаток жило по 17 в одній кімнаті, се просили: «Іринка, заспівай!» – І я співала, а все поступово засипали. Сама остання засинала я – спокійна і умиротворена. Це повернеться теж.

3 – «Ягідка Іринка» – Про це подумаю після.

У нас ніч, а коли вона прийде до Вас, я вже буду спати. На добраніч, мій люблячий вчитель, мій милий Ангел, і спасибі за те, що ти постукав у моє вікно в комп’ютері!

А. Ірина, ангел мій! Як я тобі вдячна за цей лист! Я пораділа і навіть посміялася :))) Дозволь опублікувати його на сайті? Гладжу твої крильця, ангел мій! А :))) Дякую, що ти є в моєму житті!

І. Дозволяю, мій друг, дозволяю! Життя не втримати на повідку! Нехай інші не повторять моїх помилок. А може це не помилки? Падаючу зірочку Вам у віконце. Ірина.

  • еко схудненя

Comments are closed!

_0.32MB/0.00526 sec