Як схуднути до літа. Дієти для швидкого схуднення

Як схуднути до літа. Дієти для швидкого схуднення Як схуднути до літа

Вирішивши швидко схуднути до літа . пам’ятай, що швидкі дієти найчастіше не мають довгострокової дії, тому слід обмежувати себе в їжі і в проміжку між застосуваннями

різних дієт.

Одними з найбільш ефективних вважаються англійські дієти. Вони допомагають організму позбавитися від зайвої кількості рідини і частини жирових відкладень. Давай розглянемо кілька варіантів таких дієт, які допоможуть схуднути швидко до літнього сезону .

Яєчно-медова дієта

Максимальний період застосування такої експрес-дієти – 2 дні. За цей час відбувається зниження ваги до 1,5 кг.

У перший день будеш їсти на сніданок два жовтки, збиті з 1 ч. л. меду. Випий чашку кави або чай з шматочком лимона.

Меню обіду: 1 жовток, змішаний з медом, шматочок сиру (90 гр.), кава з лимоном або чай.

На вечерю з’їдай чашку бульйону з скибочкою житнього хліба, жовток, змішаний з медом, фрукти на вибір – одне яблуко, грушу або апельсин. Відповідний напій – чай??з лимоном.

На другий день будеш їсти на сніданок жовток з медом, скибочка житнього хліба. Випий чашку кави або чаю з шматочком лимона. В обідній меню включи жовток з медом, 3 столові ложки шпинату або капусти (відвареної або приготованої на пару), 150 гр. відвареної нежирної риби, м’яса або птиці. Створити відчуття ситості допоможе чай з шматочком лимона або кави.

На вечерю з’їси змішаний з медом жовток, шматочок сиру (90 гр.), скибочка житнього хліба, чай з шматочком лимона.

Яєчно-грейпфрутова дієта

Яєчно-грейпфрутова дієта. дозволяє протягом 3-х днів знизити вагу на 1,5 кг.

Протягом дня на сніданок, обід і вечерю з’їдай по 1/2 великого грейпфрута, 2 зварених круто яйця і шматочок житнього хліба.

Якщо ти відчуваєш голод, випий кави або чай.

Овочева дієта

На сніданок під час овочевої дієти рекомендується випивати склянку свіжого овочевого соку, з’їдати 4 запечених помідора. В якості напою слід вибрати можна чашкою кави або чаю з лимоном.

На обід приготуй салат з огірків з зеленою цибулею, або салат з різної зелені. На «десерт» – чашка кави або чаю з лимоном.

На вечерю приготуй відварені або приготовані на пару (можна тушковані) овочі, а саме капусту або шпинат, заправ їх лимонним соком. Випий чашечку чаю з часточкою лимона.

Фруктова дієта

Всі три прийоми їжі за день повинні складатися з фруктового салату (апельсин, грейпфрут, яблуко). Ідеально відповідний напій, як звичайно, чай з лимоном або кава.

Швидкі дієти для схуднення до літа ідеально підходять для дівчат, у яких не дуже сильна воля. Однак не варто забувати, що для того щоб підтримувати себе у формі, слід і далі продовжувати обмежувати себе в калорійної їжі, дотримуватися роздільного харчування.

Будь стрункою і красивою, це так приємно!

  • дієти для швидкого схуднення жовтки
  • схуднути до літа швидко
  • як похудіть жовткот
  • як похудати що літа

Comments are closed!

_0.31MB/0.00722 sec