Як схуднути чоловікові: швидке схуднення в домашніх умовах

Як схуднути чоловікові: швидке схуднення в домашніх умовах Як схуднути чоловікові: основні принципи правильного чоловічого схуднення

При наявності захворювань або веденні неправильного способу життя у будь-якої людини з’явиться схильність до повноти, тому питання як схуднути чоловікові – на сьогоднішній день досить актуальне. Засоби масової інформації активно пропагують красиве і струнке тіло, що змушує представників сильної половини людства більш уважно ставитися до свого здоров’я.

Особливості чоловічого організму

Дослідження американських учених показали, що в добу чоловіки споживають значну кількість калорій. І якщо, до всього іншого, переважає малорухливий спосіб життя, невитрачена енергія перетворюється в жир, а вага помітно збільшується. Коли юнак починає повніти, надлишок жиру розподіляється в організмі в пахвових западинах, грудей, на обличчі, а більша частина осідає в області живота: утворюється так званий трикутник.

Але саме проблемне час – зрілий вік. Після 35-40 років чоловіки схильні до повноти завдяки зниженню в організмі рівня чоловічого статевого гормону – тестостерону, який після зазначеного часового періоду починає вироблятися з набагато меншою інтенсивністю. Природа припускає, що до 40 років «самець» вже подбав про появу дітей.

Коли рівень тестостерону падає, людина починає набирати вагу, тому-що підвищується кількість жіночих гормонів, які дбайливо укутують організм шаром жиру. Скинути кілограми, що з’явилися таким чином, найчастіше, дуже непросто – тут потрібен комплексний підхід з упором на спорт.

Способи схуднення чоловіків

Схуднення чоловіки засноване на декількох універсальних принципах, які працюють для будь-якої категорії людей. Однак не можна забувати про можливість таких захворювань, коли протипоказані певні фізичні навантаження або дієти. Отже, перш ніж зайнятися схудненням, необхідно задуматися про своє здоров’я . А в ідеалі потрібно скидати вагу під контролем лікарів.

Спорт

Позбавлення зайвої ваги у чоловіків відбувається досить швидко і пояснюється це тим, що сильну половину людства природа наділила об’ємної м’язовою масою. Коли на м’язи дається фізичне навантаження, витрачається підвищена кількість калорій і спалюється більший обсяг жиру. Тому одним із способів, як чоловікові швидко схуднути, є заняття спортом:

    ходіння по біговій доріжці, причому, саме ходіння, тому що біг при великій масі тіла може призвести до захворювань колін; силові навантаження, так як вони підвищують рівень тестостерону в крові. Чим більше чоловічого статевого гормону в організмі – тим швидше обмін речовин.

Харчування

Для коригування ваги необхідно дотримуватися дієти. У даному випадку під дієтою розуміється не тільки зниження кількості споживаних калорій, а й якісна зміна повсякденного раціону. У цих цілях необхідно:

    викреслити надто жирну, гостру і солону їжу – тобто, збалансувати своє харчування, щоб поступово позбутися зайвих кілограмів; відмовитися від десерту. Торти та шоколад дуже калорійні, тому тим, хто стежить за своєю вагою, краще обмежувати кількість з’їдається за день ласощів. Чоловіки, в більшості своїй, не особливо люблять солодощі і борошняний, тому дотримуватися цю заборону їм не складе великої праці; відмова від шкідливих звичок. Неможливо знаходитися в потрібному вазі, правильно харчуватися, займатися спортом і одночасно щодня випивати по кілька літрів пива. Алкоголь містить величезну кількість калорій . Також бажано відмовитися від куріння.

Худеем всією сім’єю

Радикальна зміна способу життя – це завжди стрес, тому, якщо сімейний чоловік хоче змінити себе на краще, відмінною ідеєю буде підключити дружину до процесу схуднення і оздоровлення. Жінки набагато частіше чоловіків замислюються над своєю вагою, тому напевно знають чимало секретів, як змусити чоловіка схуднути.

При цьому мудра дружина не буде «пиляти» свого чоловіка. Якщо чоловікові ненав’язливо регулярно говорити про те, що було б непогано придбати сімейний абонемент і спільно відвідувати спортзал, зрештою думка про заняття спортом сформується у нього в голові як би сама по собі. Єдине, в такому випадку жінці також доведеться активно зайнятися спортом, але це тільки плюс для всіх.

Психологи рекомендують сім’ям вести щоденник, в якому фіксуються особисті успіхи. Так процес схуднення додатково письмово фіксується, а отже, навіть якщо сила волі дасть слабину, гордість не дозволить чоловікові зійти з дистанції.

Ще один плюс сімейного схуднення: жінка може відкоригувати меню таким чином, щоб виключити всі шкідливі, або, хоча б, що не приносять користь, продукти, такі як: копченості, консервацію, жирне м’ясо і рибу, гострі і солоні продукти. Мудра дружина знає напевно, як чоловікові швидко схуднути в домашніх умовах, відмінно розбираючись в смакових пристрастях чоловіка.

Якщо жінка підключиться до ідеї свого улюбленого схуднути – вся сім’я зможе перейти на правильне, збалансоване харчування, зайнятися спортом і вести здоровий спосіб життя. Трохи терпіння і сили волі і згорілий жир перетворить чоловіка в м’язистого красеня, на заздрість ледачим і не здатним відмовитися від негативних звичок.

  • чому не падає вага у чоловіка
  • як похудати чоловікам у домашніх условіях
  • як схудну чоловіку у 40 років
  • як схуднути чоловіку у 40 років

Comments are closed!